Holistilise nahaspetsialisti MEISTRIKLASS: Vikerkaarevärvi toitumine naha heaks

47.00

Kas teadsid, et sinu naha, juuste ja küünte ilu algab seestpoolt?

Kas oled valmis oma naha tervist ja ilu viima uuele tasemele? Liitu 90 minutilise meistriklassiga  “Vikerkaarevärvi toitumine Sinu naha heaks” ja saa teada, kuidas õiged toitained võivad muuta sinu naha säravaks ja terveks.

Mis on Vikerkaarevärvi Toitumine?

Vikerkaarevärvi toitumine tähendab mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist, mis sisaldab erinevaid vitamiine, mineraale ja antioksüdante. See on terviklik lähenemine, mis toidab nahka seestpoolt ja aitab säilitada selle ilu ja tervist.

🍇🥦 Mida Õpid?

 1. Vitamiinide roll naha tervises

  • Avastad, kuidas vitamiinid toetavad kollageeni tootmist, kaitsevad vabade radikaalide eest ja soodustavad rakkude uuenemist.
 2. Mineraalide olulisus

  • Õpid, kuidas mineraalained toetavad aitavad haavade paranemisel, vähendavad põletikku ja tagavad naha särava väljanägemise.
 3. Antioksüdantide kaitse

  • Saad teada, kuidas antioksüdandid  kaitsevad nahka keskkonnamõjude eest ja vähendavad vananemisprotsessi.

Miks see meistriklass on oluline?

🥦 Tõenduspõhised teadmised: Kõik holistilise nahaspetsialisti soovitused põhinevad teadusuuringutel ja praktikas tõestatud tulemustel.

🥦 Holistiline lähenemine: Meistriklass ühendab toitumise ja nahahoolduse, pakkudes terviklikku lahendust naha tervise parandamiseks.

🥦 Tulemused: Õige toitumine ja elustiilimuutused aitavad sul saavutada tervema ja säravama naha, suurendades enesekindlust ja elukvaliteeti.

Kes Saavad Kasu?

 • Naised ja mehed, kes soovivad parandada oma naha tervist ja välimust.
 • Kõik, kes on huvitatud looduslikest ja tervislikest naha eest hoolitsemise viisidest.
 • Kõik, kes otsivad püsivaid lahendusi naha probleemidele nagu kuivus, akne, rosaatsea, dermatiit, vananemine ja punetus.

Ära jäta kasutamata võimalust õppida, kuidas õiged toitained võivad muuta Sinu naha tervist ja ilu.

Koolitus on salvestatud ja kohe valmis vaatamiseks.

🎁 Koolitusega saad kingituseks kaasa toitumisterapeudi poolt on retseptikogumiku igapäevaste veresuhkru tasakaalu toetavate toitudega, mis sisaldavad naha, juuste ja küünte heaks olulisi toitaineid, vitamiine ja mineraalaineid.

Tasuta transport tellimustele üle 50€

Itella Smartposti pakiautomaatidesse

Mugav tasumine pangalingiga

Avasta, Mida Sinu Nahk Tegelikult Vajab!

Vikerkaarevärvi toitumise meistriklassi viib dermatoloogilisele ehk naha vajaduste põhisele toitumisele spetsialiseerunud läbi holistiline nahaspetsialist Kaia Kardmaa.

Kaia Kardmaa on  holistiline nahaspetsialist ning ilumaailmas juba 15+ aastat. Täna spetsialiseerub ta Eestis veel vähe tähelepanu saanud, kuid mujal maailmas üha enam teadvustatud integratiivsele dermatoloogilisele toitumisnõustamisele. Holistilise nahaspetsialistina aitab ta muuta näohoolduse teadlikult  lihtsaks ja tõhusaks, sest iga naine väärib säravat, siidiselt pehmet ja nooruslikku näonahka ka ilma meikimata. Talle on südamelähedased just punetusega seotud põletikulised nahamured nagu näiteks ekseemid, akne ja rosaatsea, milledel on sügav seos kehas ja toidulaual toimuvaga. 

Kuidas sai minust holistiline nahaspetsialist?

Minu teekond holistilise nahaspetsialistina algas sügavalt isiklikust vajadusest ja kirglikust soovist mõista naha tervise sügavamaid põhjuseid ja pakkuda püsivaid lahendusi. Olen alati armastanud õppimist ja teadmiste omandamist, eriti kui see puudutab naha tervist ja üldist heaolu. Olen abielus ja kolme lapse ema, ja see on andnud mulle ainulaadse perspektiivi. Laste sünd oli imeline kingitus mu elus, nahaspetsialistina pühendumist on omamoodi sundinud mu enda laste kasvamine toidutalumatuste ja allergiatega, mis on mind sundinud pidevalt õppima ja oma teadmisi täiendama. See isiklik kogemus on andnud mulle sügava empaatiavõime ja pühendumuse ka teiste toetamisel.

Minu kirg naha tervise vastu on viinud mind sügavale teadusuuringute maailma, kus olen uurinud kõike alates dermatoloogilisest toitumisnõustamisest kuni keha funktsionaalsuse süvitsi mõistmiseni. Oma enesearengu teel olen vaid viimasel aastal investeerinud tuhandeid eurosid erinevatesse koolitustesse ja mentorprogrammidesse. See sisaldab dermatoloogilise toitumisnõustamise õpinguid Suurbritannias ning teadlikult programmide loomist, mis toetavad minu kliente parimal võimalikul viisil. Need teadmised ja kogemused on andnud mulle kindluse ja oskused, mida on vaja, et aidata Sul saavutada tervislik ja särav nahk.

Minu professionaalne teekond ei ole olnud ilma väljakutseteta. Mu kolm imelist vajavad minu tähelepanu ja aega. Sageli leian end aga tööle pühendununa, seades oma kirgliku uurimistöö ja enesearengu perega veedetud ajast ettepoole. See tasakaalu leidmise võitlus on olnud raske, kuid see on teinud minust pühendunud ja teadliku spetsialisti, kes mõistab sügavalt oma klientide vajadusi.

🌿 Ära maga maha võimalust teha teadlikke valikuid oma ilu heaks. Kohtumiseni!

Koolitusel osalemise tasu 27€