Depilatsioon Tartu kesklinnas

Sile ja tüütute karvakesteta nahk teeb iga naise kaunimaks. Karvakesi võib eemaldada igalt kehapiirkonnalt – kätelt, jalgadelt, näolt, kaenlaalustelt või bikiinipiirkonnast. 

Sõltuvalt kehapiirkonnast kasutame spetsiaalseid vahasid, mis arvestavad erinevate nahapiirkondade tundlikkuega. Just seetõttu on depilatsioon ka intiimpiirkonnas ja ka teistes õrnades piirkondades ohutu.

Depilatsioon on Naturees üks nõutumaid iluhooldusi, st oled heades ja kogenud kätes ning võid end igati julgelt tunda ka esimest korda vahatama tulles. 

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

LYCON depilatsioon Tartus
lycon banner

Siidiselt sile ja tüütute karvakesteta nahk kaunistab iga naist

Depilatsioon Tartus

Depilatsioon on iseenesest lihtne karvade eemaldamise protseduur, kergesti kättesaadav ja üks soodsamaid meetodeid soovimatutest karvakestest vabanemiseks. Pärast depilatsiooni tunneb naine end hoolitsetult ja enesekindlalt, tulemus püsib kaunis nädalaid.

Depilatsiooni eelistatakse raseerimisele eelkõige püsiva tulemuse tõttu – kui raseerides püsib nahk sile vaid paar päeva, siis depilatsiooniga saavutatud karvavaba tulemus püsib keskmiselt kuni 3 nädalat (bikiinipiirkonnas 2-3, jalgadel isegi 3-4 nädalat). Regulaarselt depileerides muutuvad kasvavad karvakesed nõrgemaks ja nende kasv aeglustub.

Tunnustatud depilatsioonivahendid

Kasutame depilatsioonis Depileve ja Lycon vahasid, mis on end aastate jooksul tõestanud parima kvaliteedi ja kasutuskogemusega nii tegijale kui ka kliendile.

depileve
Lycon

Meie eriline armastus kuulub Lycon vahadele 

 ❤️ LYCON’i vahad on rahvusvaheliselt hinnatud kui kõrge kvaliteediga “crème de la crème” depilatsioonivahad.

 ❤️ Lyconi tooted koosnevad parimatest vaikudest, puhtast mesilasvahast, sensuaalsest aroomiteraapiast ja looduslikest taimeõlidest. 

 ❤️ Lycon vahad on kasutusel parimates SPA-des ja salongides enam kui 90 riigis – ka meie ei lepi vähima kui parimaga!

lycon pinkini brasiilia depilatsiooni vaha

Brasiilia bikiini depilatsioon

Brasiilia bikiini depilatsioonil kasutame Lycon Pinkini kõvavaha – enne vahatamist nahk puhastatakse ja kaetakse spetsiaaalse õliga, mis kindlustab selle, et vaha kinnitub vaid karvakeste, mitte naha külge. 

Intiimpiirkonna vahatamisel kõvavaha eemaldamiseks ei  kasutata depilatsioonipabereid, vaid vaha tõmmatakse ära siis kui vahariba on tahkunud – sellest ka nimetus “kõvavaha”.  Vahatamise lõpetuseks rahustatakse nahk spetsiaalse niisutava kreemiga.

Kõvavaha sulamistemperatuur on madal ja see tahkub nahale kandes kiiresti, nii ei teki  kõvavahaga kunagi liigset kuumatunnet ja nahaärritus ning depilatsioonijärgne punetus on tänu vaid karvadega haakumisele minimaalne.

Miks eelistada Naturee Ilustuudiot

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio teisel korrusel asuvad kosmeetik on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja nahk on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud kosmeetikud

Kogu südamest oma tööd armastavad ja pika kogemusega kosmeetikud lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid. Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma naha eest hoolitseda.

Depilatsiooni hinnakiri

3in1: brasiilia + SÄÄRED + kaenlaalused 72€

3in1: brasiilia + TERVED JALAD + kaenlaalused 87€

 

Brasiilia depilatsioon naistele

Esmane külastus 51€

Püsikliendile 46€

 

bikiin 36€

terved jalad 41€

sääred 21€

reied 31€

käed (küünarnukini) 21€

terved käed 26€

kõhu- ja rinnapiirkond 36€

selg 51€

kaenlaalused 16€

lõug 11€

ülahuul 11€

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus