Olaplex hooldus Tartus

Otsid parimat kahjustunud juukseid taastavat ja kaitsvat hooldust?

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal. Samuti on Olaplex äärmiselt tõhus eraldiseisva hooldusprotseduurina, et taastada ja tugevdada juba rikutud juukseid.

Otsid tõhusat juukseravi teenust Tartus, et taastada keemiliselt töödeldud juuste elujõuline ja terve välimus? Soovid siidiselt siledaid juukseid, mis ei oleks kahused? Olaplex ravihooldus on just see, mida soovitame kliendile juukse värvimise, blondeerimise või töötlemisega seotud teenuste korral.

P.S Lisateenusena lõikuse / värvimise juurde on olaplex hooldus soodsam!

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

goldwell kerasilk keratiinihooldus
olaplex-koduhooldustooted

Mis on Olaplex?

Olaplex on maailmakuulus juuksehooldus, mis on loodud selleks, et taastada ja kaitsta juukseid keemiliste töötluste ja kahjustuste eest. See on revolutsiooniline süsteem, mis töötab molekulaarsel tasemel, et taastada juuste sisemised sidemed ja tagada tervemad, säravamad ja tugevamad juuksed.

Kuidas Olaplex töötab?

Olaplexi teaduslikult välja töötatud valem taastab juuste sisemised sidemed, mis võivad kahjustuda keemiliste töötluste, kuumtöötluse ja muude tegurite tõttu. See mitte ainult ei kaitse juukseid kahjustuste eest, vaid aitab ka taastada juba kahjustatud juukseid.

Olaplexi eelised

Iga juuste värvimine, mis iganes värviga,  mis iganes keerukusastmega.. ilma juukseid kahjustamata

OLAPLEX salongihooldus on 3-astmeline juuste hooldusrituaal spetsiaalsete profitoodetega, mis kaitseb juukseid keemilise töötluse ajal, hooldab koheselt juukseid peale töötlust, samuti säilitab saavutatud tulemust kodus.

Olaplex ravihoolduse tulemus kestab mitmeid kuid, juuksuri poolt soovitatud koduhooldustoodete kasutamisel on võimalik tulemust hoida maksimaalselt kaua. 

Kasutades OLAPLEX`i kõikides keemilistes protseduurides (isegi kui see on ainult juurte värvimine), aitab see kaitsta Su juukseid nii, et väärtuslik keratiin ei saaks Su juustest kaduda. Juustel on pikem eluiga ning nad ei katke. Saame läbi viia ka kõige keerulisemaid värvimuutusi juuste kvaliteedilt kompromisse tegemata.

 

Olaplexi kasutamise võimalused salongi ja koduhooldusena

Olaplex salongihooldus

Olaplex hooldus juustele eraldi hoolitsusena, millele kulub aega ca 1 tund. Olaplex tugevdab juukse struktuuri ja parandab keemilise töötluse tagajärjel juustele tekkinud kahjusid, muutes juuksed tugevamaks ja elastsemaks. 

Suuremate kahjustuste korral tasub läbida kuurina ja kombineerida salongihooldusi koduhooldustoodetega.

OLAPLEX lõikuse või värvitöö lisateenusena

Olaplex hooldust on võimalik teha koos juuste värvimise või ka keratiinihooldusega, et ennetada töötlemisest tingitud kahjustusi ning ravida juba kahjustunud juuste seisukorda.

Olaplex hoolduse hind on lisateenusena ka soodsam kui eraldiseisva hooldusena.

Olaplex koduhooldus

Olaplex pakub laia valikut koduhooldustooteid šampoonist juukseõli ja -kreemini, mis tugevdavad salongihoolduse toimet ja täiustavad tulemust. 

Ideaalne hooldus kahjustunud juuste raviks hõlmab nii salongihooldusi kui ka koduhoolduse kombineerimist – parima tulemuse jaoks konsulteeri oma juuksuriga! 

Miks eelistada Naturee Ilustuudiot

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio esimesel korrusel asuv naiste juuksur on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja juuksed on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud juuksurid

Kogu südamest oma tööd armastavad juuksurid lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid. Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma juuste eest hoolitseda.

Olaplex hoolduste hinnakiri

Lisateenusena juukselõikuse, stiilimuutuse või juuste värvimisel on ka Olaplex hoolduse hind soodsam!

 

olaplex hooldus lühikestele juustele 46€ / 26€  lisateenusena 

olaplex hooldus poolpikkadele juustele 56€ / 36€ lisateenusena 

olaplex hooldus pikkadele / paksudele juustele 67€ / 41€ lisateenusena 

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

OLAPLEX koduhoolduse tooted

Võta salongihooldustest maksimum ja taasta, kaitse ja tugevda juukseid spetsiaalsete Olaplex koduhooldustoodetega. Salongihoolduse toetamiseks kasuta Olaplexi koduhooldustooteid salongikülastuste vahepeal – toodete omavaheline sünergia täiustab ja pikendab professionaalse hoolduse tulemust.

Naturee Ilustuudio on Olaplexi ametliku maaletooja edasimüüja.

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus