intensiivhooldus juuste kaitsmiseks ja taastamiseks

OLAPLEX hooldus Tartus

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal. Samuti on Olaplex äärmiselt tõhus eraldiseisva hooldusprotseduurina, et taastada ja tugevdada juba rikutud juukseid.

olaplex koduhooldustooted kahjustunud juuste hoolduseks

Otsid tõhusat juukseravi teenust Tartus, et taastada keemiliselt töödeldud juuste elujõuline ja terve välimus? Soovid siidiselt siledaid juukseid, mis ei oleks kahused? Olaplex ravihooldus on just see, mida soovitame kliendile kõikide juukse värvimise, blondeerimise või töötlemisega seotud teenuste korral.

IGA VÄRVIMINE, MIS IGANES TÜÜPI VÄRVIGA, MIS IGANES KEERUKUSASTMEGA…. ILMA JUUSTE KAHJUSTUSTETA

OLAPLEX on 3-astmeline juuste hooldusrituaal, mis kaitseb juukseid keemilise olaplex ravihooldus-tartustöötluse ajal, hooldab koheselt juukseid peale töötlust, samuti säilitab saavutatud tulemust kodus. Olaplex ravihoolduse tulemus kestab mitmeid kuid, juuksuri poolt soovitatud koduhooldustoodete kasutamisel on võimalik tulemust hoida maksimaalselt kaua.

Mida OLAPLEX ravi annab?

Kasutades OLAPLEX`i kõikides keemilistes protseduurides (isegi kui see on ainult juurte värvimine), aitab see kaitsta Su juukseid nii, et väärtuslik keratiin ei saaks Su juustest kaduda. Juustel on pikem eluiga ning nad ei katke. Saab läbi viia ka kõige keerulisemaid värvimuutusi juuste kvaliteedilt kompromisse tegemata.

olaplex tartus naturee ilustuudios enne ja pärastOlaplex aitab oluliselt parandada juukse struktuuri, muutes need tervemaks, tugevamaks ja elujõulisemaks. Soovitame Olaplexi hooldust koos juuste värvimisega, et kaitsa ja hooldada juukseid juba värvimise ajal.

Lisades unikaalset Olaplexi värvi-, blondeerimispulbri või kombineerides seda keratiinhooldusega, saab ennetada võimalikke kahjusid juba enne nende teket.

Olaplex  juukseravi tugevdab juukse struktuuri ja takistab keemilise töötluse tagajärjel tekkivaid kahjusid juuksele, muutes juuksed tugevamaks ja elastsemaks.

Olaplexi tooted

Olaplex N°1 ja N°2 on ainult professionaalseks kasutamiseks salongis juuste kahjustuste ravi eesmärgil – need tooted ei niisuta ega toida juukseid.

Olaplex N°3, N°4, N°5, N°6 ja N°7 on mõeldud koduseks kasutamiseks, et täiustada ja pikendada professionaalse hoolduse tulemust.

 

OLAPLEX HOOLDUSTE VÕIMALUSED

OLAPLEX värvi- või muu juuksehooldusteenuse lisana

Olaplex hooldust on võimalik teha koos juuste värvimise või ka keratiinihooldusega, et ennetada töötlemisest tingitud kahjustusi ning ravida juba kahjustunud juuste seisukorda. Olaplex hoolduse ajakulu on ka eraldi hooldusega võrreldes lühem.

OLAPLEX intensiivhooldus kahjustunud juustele

Olaplex hooldus juustele eraldi hoolitsusena, millele kulub aega ca 1 tund. Olaplex tugevdab juukse struktuuri ja parandab keemilise töötluse tagajärjel juustele tekkinud kahjusid, muutes juuksed tugevamaks ja elastsemaks. Suuremate kahjustuste korral tasub läbida kuurina ja kombineerida salongihooldusi koduhooldustoodetega.

Olaplex kodune juuste ravi ja igapäevane hooldus

Olaplex pakub laia valikut koduhooldustooteid šampoonist juukseõli ja -kreemini, mis tugevdavad salongihoolduse toimet ja täiustavad tulemust. Ideaalne hooldus kahjustunud juuste raviks hõlmab nii salongihooldusi kui ka koduhoolduse kombineerimist – parima tulemuse jaoks konsulteeri oma juuksuriga!

Olaplex hoolduste hinnakiri

Olaplex hoolduste hinnakiri alates 1. aprillist 2023.a

olaplex hooldus lühikestele juustele 45€

olaplex hooldus poolpikkadele juustele 55€

olaplex hooldus pikkadele / paksudele juustele 65€

olaplex hooldus lisateenusena (lühikesed juuksed) 25€

olaplex hooldus lisateenusena (poolpikad juuksed) 35€

olaplex hooldus lisateenusena (pikad / paksud juuksed) 40€

OLAPLEX koduhooldus

Võta salongihooldustest maksimum ja taasta, kaitse ja tugevda juukseid spetsiaalsete Olaplex koduhooldustoodetega