K18 juuksehooldus Tartus

Otsid tõhusaimat hooldust kahjustunud juuste taastamiseks ja parandamiseks? 

K18 on rohkem kui lihtsalt juuksemask. See on biomimeetiline juuksehooldus, mis taastab juuste algse struktuuri molekulaarsel tasemel. Mõelge oma juustele kui redelile, millel on horisontaalsed ja vertikaalsed sidemed.

K18 töötab sügavamal tasemel, et molekulaarselt muuta ja parandada katkiseid polüpeptiidahelaid ning taastada disulfiidsidemeid.

P.S Lisateenusena lõikuse / värvimise juurde on K18 hooldus soodsam!

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

K18 hooldus Naturee Ilustuudios
k18 juuksehooldus naturee ilustuudios

Kuidas K18 juuksehooldus toimib?

Juukseid on kõige lihtsam ette kujutada paljude erinevate redelitena, mis on omavahel keerdunud ja moodustavad keratiiniahela. Need redelid püsivad koos tänu disulfiidsidemetele.  Kui need redelid kahjustada saavad, siis on kahjustatud mitte ainult redelipulgad ja latid, vaid ka ühendused erinevate redelite vahel , mis püsivad koos tänu elektrostaatilisele tõmbele.

Enamus hooldustooteid loob ajutise sideme redelipulkade vahele (kuulus disulfiidide ühenduslüli). Selline ühendus katkeb mõne aja pärast tänu leelise nagu vesi ja šampoon toimele, sest pole mehhanismi, mis hoiaks erinevaid redeleid koos. Seejärel muutuvad juuksed uuesti hapraks ja nõrgaks.

Kümneaastase keratiini proteoomi uurimistöö tulemusena patenteeriti  K18Peptide™ peptiid, mis on keratiinisildade ühendamisel kõige tõhusam. See tähendab, et K18 on võimeline andma püsiva tulemuse, parandades ja ravides juukseid nelja minuti jooksul.

Juuksehoolduse tulevik sündis tänu K18Peptide™ patenteeritud peptiidile

Iga keemiline protsess millel on leeliseline keskkond, lõhub sidemeid mis hoiavad juukseid ilusana. K18 on esimene toode ajaloos, mis on võimeline looma uue sideme keratiiniahelas. Ta teeb seda tungides korteksisse ja taasluues disulfiidisidemed keratiiniahela redelites. Juus saab sel viisil parandatud – on püsivalt tugev ja elastne. 

K18 juuksehooldus on mõeldud juuste töötlemisel tekkivate kahjustuste ennetamiseks ja hooldamiseks

K18 on enneolematult tõhus juuksehooldus, mis taastab keemiliselt töödeldud juuste elujõulise ja terve välimuse. Unistad siidiselt siledatest juustest, mis ei oleks kahused ja takused? K18 juuksehooldus on just see, mida soovitame kliendile juuste värvimise, blondeerimise või töötlemisega seotud teenuste korral ning kahjustunud juustele kauni ja terve välimuse taastamiseks.

Juukseid hoiavad koos kolme eri tüüpi sidemed, mis annavad neile struktuuri, tugevuse ja terviklikkuse. Soola ja vesinikusidemed on olulised, aga disulfiidide sidemed annavad juustele alustoe. Kui disulfiidsidemed katkevad tänu eelpool mainitud toimetele, tekib juustes kahjustus. Ja seda kõigis kolmes juuksekihis korraga: kutiikulis, korteksis ja medullas. Ei oma tähtsust, kas su juuksed on värvimata, peened, lokkis, sirged või keemiliselt töödeldud. Kahjustused tekivad samal moel molekulaarsel tasandil, mis toobki meid K18 juurde.

Mis on see K18 peptiid?

K18 peptiid on aminohapete ainulaadne ühend, mis tungib juuksekiudu ja taastab juuste disulfiidsidemed, mis on koduse ja salonis töötlemise tulemusena kahjustada saanud. See toime mis taastab juuste elastsuse ja nooruslikkuse, ilma et seda oleks võimalik välja pesta on kliiniliselt tõestatud.

Euroopa teadlaste töörühm lõi K18 peptiidi peale kümne aasta pikkust põhjalikku uurimistööd, mis hõlmas endas rohkem kui 1200 võimaliku aminohapete ühendi uurimist ja hõlmas kogu keratiinigenoomi, millest juuksekarv koosneb. K18 peptiid on eksklusiivselt K18 toodete omanduses.

Kõik K18 tooted sisaldavad K18 peptiidi – nii salongis kasutatav juuksehooldus, kui ka koduhoolduseks mõeldud tooted.

K18-uued-tooted-juukseravi

K18 juuksehoolduse eelised

Parima tulemuse jaoks tuleb K18 Maski peale salongis tehtud K18 juuksehooldust kasutada 3-4 järjestikusel kodusel pesul. Seejärel palume jätkata oma tavapärase niisutava palsamiga kuni järgmise salongi külastuskorrani. Nii saame parandada iga kord üha uusi keratiinisildu ning säilitada terved juuksed. 

K18 juuksehoolduse võimalused salongi ja koduhooldusena

K18 salongihooldus

K18 hooldus juustele eraldi hoolitsusena tugevdab juukse struktuuri ja parandab keemilise töötluse tagajärjel juustele tekkinud kahjusid, muutes juuksed tugevamaks ja elastsemaks. 

Suuremate kahjustuste korral tasub läbida kuurina ja kombineerida salongihooldusi koduhooldustoodetega.

K18 lõikuse või värvitöö lisateenusena

K18 hooldust on võimalik teha koos juuste värvimise või ka keratiinihooldusega, et ennetada töötlemisest tingitud kahjustusi ning ravida juba kahjustunud juuste seisukorda.

K18 hoolduse hind on lisateenusena ka soodsam kui eraldiseisva hooldusena.

K18 koduhooldus

K18 pakub mitmekülgset valikut koduhooldustooteid šampoonist juukseõlini, mis tugevdavad salongihoolduse toimet ja täiustavad tulemust. 

Ideaalne hooldus kahjustunud juuste raviks hõlmab nii salongihooldusi kui ka koduhoolduse kombineerimist – parima tulemuse jaoks konsulteeri oma juuksuriga! 

k18 salongihooldus kahjustunud juustele

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio esimesel korrusel asuv naiste juuksur on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja juuksed on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud juuksurid

Kogu südamest oma tööd armastavad juuksurid lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid. Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma juuste eest hoolitseda.

K18 hoolduste hinnakiri

Lisateenusena juukselõikuse, stiilimuutuse või juuste värvimisel on ka K18 hoolduse hind soodsam!

 

K18 hooldus lühikestele ja kuni poolpikkadele juustele 41€ / 26€ lisateenusena

K18 hooldus paksudele ja/või pikkadele ja ülipikkadele juustele 51€ /  31€ lisateenusena

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

K18 koduhooldus

Võta salongihooldustest maksimum ja taasta, kaitse ja tugevda juukseid spetsiaalsete K18 koduhooldustoodetega. Salongihoolduse toetamiseks kasuta K18 koduhooldustooteid salongikülastuste vahepeal – toodete omavaheline sünergia täiustab ja pikendab professionaalse hoolduse tulemust.

Naturee Ilustuudio on K18 ametliku maaletooja edasimüüja.

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus