Kulmude ja ripsmete hooldus Tartu kesklinnas

Pakume juba klassikaks muutunud hoolitsusi kulmudele ja ripsmetele

🖤 kulmude väljakasvu vahatamine ja naturaalse kulmu kujundamine

🖤 kulmude ja ripsmete püsivärvimine naturaalse ja õrnema lõpptulemuse jaoks Apraise ripsme- ja kulmuvärvidega

🖤 uue põlvkonna Bronsun hübriidvärvid pakuvad henna laadset efekti konkreetsema kulmukaare ja värvitooni karvakestel veelgi kauem püsimise soovijatele

🖤 kulmude lamineerimine on luksulik kulmuhooldus, kus anname karvakestele kohevamalt kulgeva joone, mis aitab koos püsivärvimisega aitab kulmukaart veelgi detailsemalt defineerida

🖤 LashLift Botoxiga annab täiuslikult kaarduvad ripsmed, mis avavad pilgu ja muudavad silmad vastupandamatult kütkestavaks – võid unustada ise hommikuti koolutamise kuni 6-8 nädalaks!

Apraise kulmu ja ripsmevarvid

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

bronsun
Apraise
glam lashes
mylamination
Lycon
henna kulmud Tartus

Kulmude ja ripsmete värvimine ja kulmuhooldus Tartus

Kaunilt kujundatud ja defineeritud kulmukaar kaunistab igaüht

Kaunilt hooldatud ja defineeritud silmad on iga naise välimust kaunistav. Põhjalik kulmuhooldus loob täiuslikud kulmud nii, et need sobiksid ideaalselt kandja näokujuga ja annaksid igasse päeva juurde sära ja mugavust. 

Ilusad kulmud on südamesooviks igale naisele – kaunis kulmukaar raamib näo ja annab sära silmadele. Aitame valida sobiva tehnika ilusate kulmude jaoks.

Kulmude kujundamine ja vahatamine sobib kõigile – ka esmakordsele külastajale. Kulmude värvimine hübriidvärvi või hennaga pakuvad pikemaajalist püsivust võrreldes klassikalise kulmude püsivärvimisega.

Kulmude värvimisel ja korrigeerimisel on oluline arvestada loomulikku kulmu- ja näokuju – täna on trend pigem loomulikuma ja laiema kulmukaare eelistamiseks, kuid tasub jälgida, et kulmud ei muutuks näokuju suhtes liiga laiaks ega hakkaks rõhuma üldist näoilmet. 

Kujundame ilusa kulmukaare arvestades kliendi ootusi ja loomulikku kulmukuju.

Kahtlemata on kulmude püsivärvimine hennaga või keemilise kulmuvärviga mugav ja veekindel viis kauakestva kulmukaare kujundamiseks.

Kulmud hennaga

Kulmude värvimine hennaga – nimetatakse ka “bio-tätoveeringuks”, kuna sel viisil kulmude värvimisel jääb toon nahale mõnevõrra kauemaks võrreldes kulmude keemilise värvimisega. Nahale tooni andmisega täidavad hennaga kulmud tühimikud, kus karvakesed puuduvad.

Henna pulber, mida värvimiseks kasutatakse on erinevate toonidega, st on võimalik hennaga kulmusid värvides saada nii heledamaid kui ka tumedamaid tooni kulmusid.

Soovitame valida kulmud hennaga, kui on soov, et kulmuvärv püsiks kauem kui tavaline keemiline värvimine, eriti rasusema nahatüübi korral – henna kulmuvärv võib karvakestel püsida isegi 3-6 nädalat. Hennaga kulmude värvimise järgselt hoidu kulmude märjaks tegemisest 24h, iga kord enne pesemist kulmusid õli või õli sisaldava kreemiga kaitstes aitab ka see värvil kauem püsida.

Kulmude värvimine hennaga on vastunäidustatud kahjustunud naha ja allergia korral.

henna kulmud tartus 1
apraise ripsme ja kulmuvarvid

Kulmude keemiline värvimine

Kulmude püsivärvimiseks kasutame Apraise kulmu-ja ripsmevärve. Kulmude värvimine sobib hästi kõigile, eriti kui oma karvakesed on kogu kulmukaare ulatuses olemas, kuid lihtsalt heledad või pleekunud.

Heledate ripsme- ja kulmukarvakeste korral soovitame kulmude ja ripsmete värvimine teha parima tulemuse jaoks komplektteenusena.

Kulmude püsivärv püsib mõne päeva ka nahal, esialgne toon vahetult pärast keemilist värvimist muutub paari päevaga heledamaks. Just nii nagu hennaga värvides on ka keemiliselt värvides võimalik kulmude lõpptooni saavutada nii heledamat kui ka tumedat.

Keemiline kulmuvärv vajab värskendamist ca 3 nädalase intervalliga. 

Kulmude värvimine kauapüsiva hübriidvärviga

Bronsun hübriidvärvid on uue põlvkonna kulmuvärvid st kulmuhenna omadustega värvid, mille püsivus nahal ja karval on pikem, kui tavalistel kulmuvärvidel.

Bronsun värvid on oma olemuselt ammoniaagivabad püsivärvid, mis püsivad karvadel 6-8 nädalat (tavalise 3-4 nädala asemel) kuni karvade täieliku vahetumiseni, ilma heledamaks kulumata.

Nahal püsib bübriidvärvi toon sõltuvalt nahatüübist kuni 7 päeva.

Hübriidvärv on ideaalse, kui oma kulmu on vähe ja on soov visuaalselt kulme lopsakamaks ja kokreetsemaks muuta või neile, kellel on juba täidlased kulmud, kuid eelistavad lihtsalt veidikene julgemalt defineeritud kulmu.

Samuti annab selle hübriidvärvi kasutamine võimaluse kulmuhoolduste vahelist aega pikendada.

bronsun hubriidvarvid

Kulmude kujundamine, modelleerimine ja korrigeerimine

Kulmude kujundamine ja modelleerimine annab täiesti naturaalsele kulmule kauni ja defineeritud kuju arvestades kliendi loomulikku kulmu- ja näojooni.

Kulmude korrigeerimise korral on tegemist väljakasvanud kulmukarvakeste eemaldamisega, kui on selgelt tajutav eelmistel külastustel kujundatud kulmujoon.

Kulmude kujundamisel ja korrigeerimisel kasutame nii pintsettidega kitkumist kui ka vahatamist, sageli kombineerime mõlemaid tehnikaid ideaalse lõpptulemuse jaoks.

Kulmude vahatamine

kulmude vahatamine kujundamine Tartus

Kulmude vahatamine on kiireim viis kulmude korrigeerimiseks. Tavalise pintsettidega kitkumisega võrreldes on kulmude vahatamise tulemuseks palju puhtam kulmupiirkond. Vahatamise järgselt püsib kulmukaar kauem puhas ja kulmukaar konkreetsem.

Kulmude vahatamise ja korrigeerimise järgselt on ka kulmude kodus hooldamine lihtsam – kauni tulemuse püsimiseks saab jooksvalt ise eemaldada need karvakesed, mis kasvavad kulmust väljapoole.

Meie salongi kosmeetikute eelistatuimaks kulmude väljakasvu piiramise meetodiks ongi kulmude vahatamine, tegemist on kiire ja mugava viisiga, kuidas tülikatest karvakestest vabaneda.

Kulmude vahatamisel kasutame spetsiaalset Lyconi tundlike nahapiirkondade jaoks mõeldud vaha.

Kulmude lamineerimine

Kulmude lamineerimine on põhjalik kulmuhooldus, mis muudab loomulikud kulmukarvad paksemaks, tumedamaks ja tervemaks. Hoolitsuse käigus luuakse kulmudele kaunis kuju ning kulmukarvu toidetakse rikkalike toimeainetega. 

Oled hädas püstiste või puseriti kasvavate kulmukarvakestega? Kulmude lamineerimise protseduur lahendab kulmukarvade eri suunda kasvamise mure ning annab kulmudele konkreetsema ja tihedama kuju. Kuna hoolduse käigus alati värvime keemiliselt ka karvakesed, siis näivad kulmud pärast lamineerimise hooldust eriti tihedad ja defineeritud välja!

Kasutame kulmude lamineerimisel ülikvaliteetseid Glamlashes kulmude lamineerimise tooteid, mis ei kahjusta kulmukarvakesi.

kulmude lamineerimine Tartus e1695596263525
glam lashes

Ripsmete püsivärvimine

Ripsmete keemiliseks värvimiseks kasutame Apraise ja Bronsun ripsmevärve. Need värvid püsivad karvakestel hästi ja on oma töökindlust meile aastatega kuhjaga tõestanud. Ripsmete värvimine püsivärviga on mugav viis oma pilku elavamaks muuta, kui sul on loomulikult heledad ripsmed. Ripsmete püsivärvimine sobib ka tundlikele silmadele, kui sobiva ripsmetuši leidmine ei õnnestu või ripsmetuši kasutamine ei meeldi.

Ripsmete püsivärvimine on eriti mugav suvisel ajal, kui meikimine on tagasihoidlikum ja soov ka suvilas või rannas säravate silmadega suve nautida.

Ripsmete värvimine püsivärviga vajab värskendamist keskmiselt 3 nädalase vahega.

Ripsmete püsikoolutamine ehk LashLift + Botox

Lashlift + Botox ehk ripsmete püsikoolutamine sisaldab ka ripsmete keemilist värvimist, mis rõhutab suurepäraselt silmi. Kaunis koolutus püsib keskmiselt 6-8 nädalat. Ripsmete püsikoolutamine annab kauni tulemuse ka lühikeste ja pulksirgete ripsmete korral – protseduuri käigus kohandatakse hooldus vastavalt kliendi ripsmete pikkusele ja tihedusele.

Lashlifti hooldusel kasutatakse ripsmete koolutamiseks spetsiaalseid silikoonpatjasid, mis ei lase ripsmeid “üle” koolutada ega jäta krussis või rulli keeratud muljet. Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja sellele omakorda fikseeritakse ripsmekarvad. Kauapüsiva koolutuse aitavad saavutada spetsiaalsed emulsioonid, mis ripsmekarva mõjutavad.

Lashlifti hoolduse lõpetab ripsmeid turgutav ja toitev Lash Botox seerumiga. Lashlift on meie teenuste seas kahtlemata üks menukamaid – tulemus on kaunis ja muudab silmad avatumaks ja säravamaks. 

Mis veelgi mugavaim – ripsmed ei vaja kodus hooldamist, kuna midagi tehislikku ei ole ripsmetele lisatud, vaid mõjutatud on enda loomulikke ripsmeid. Lashlift ei mõjuta ripsmete loomulikku kasvu ega kahjusta ripsmeid. Sobib ka ripsmepikendustest loobumisel

ripsmete pusikoolutamine lashlift tartus
mylamination

Miks eelistada Naturee Ilustuudiot

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio teisel korrusel asuvad kosmeetik on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja nahk on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud kosmeetikud

Kogu südamest oma tööd armastavad ja pika kogemusega kosmeetikud lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid. Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma naha eest hoolitseda.

Kulmude ja ripsmete hoolduste hinnakiri

3in1 Kulmude-ripsmete püsivärvimine + kulmude vahatamine 31€

2in1 LashLift+Botox + kulmude lamineerimine püsivärvimise ja väljakasvu vahatamisega 82€

Kulmude hooldused

Väljakasvu korrigeerimine vahatamisega 16€

Kulmude väljakasvu vaatamine ja püsivärvimine 26€

Kulmude püsivärvimine 16€

Kulmude püsivärvimine hennaga 21€

Kulmude kujundamine naturaalsele kulmule (vahaga) 21€

Kulmude lamineerimine püsivärvimise ja korrigeerimisega 46€

Ripsmete hooldused

Ripsmete keemiline püsivärvimine 16€

LashLift + Botox ripsmete püsikoolutamine 46€

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus