LashLift Tartu kesklinnas

Kaunilt hooldatud ja defineeritud silmad on iga naise välimust kaunistavad. Lashlift on suurepärane viis oma silmi rõhutada, kuna ripsmete kaarjas, pilkupüüdev vorm püsib kuni 6-8 nädalat.

Lashlifti saab teostada ka lühikestele ja täiesti nn pulksirgetele ripsmetele, uudisena on LashLift + Botox hooldus veel täiendava ripsmeid hooldava efektiga.

LashLift on asendamatu, kui soovid loobuda ripsmepikendustest, sest muudab oma ripsmed visuaalselt lopsakamaks!

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

mylamination lashlift
bronsun
Apraise
glam lashes
mylamination
Lycon

Ripsmete püsikoolutamine ehk LashLift

LashLift ehk ripsmete püsikoolutamine sisaldab ka ripsmete keemilist värvimist, mis rõhutab suurepäraselt silmi. Koolutus püsib keskmiselt 6-8 nädalat. Ripsmete püsikoolutamine annab kauni tulemuse ka lühikeste ja pulksirgete ripsmete korral – protseduuri käigus kohandatakse hooldus vastavalt kliendi ripsmete pikkusele ja tihedusele.

Lashlifti hoolitsusel kasutatakse ripsmete koolutamiseks spetsiaalseid silikoonpatjasid, mis ei lase ripsmeid “üle” koolutada ega jäta krussis või rulli keeratud muljet. Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja sellele omakorda fikseeritakse ripsmekarvad. Kauapüsiva koolutuse aitavad saavutada spetsiaalsed emulsioonid, mis ripsmekarva mõjutavad. 

Lashlifti hoolduse lõpetab ripsmeid turgutav ja toitev seerum, eriti intensiivseks hoolduseks soovitame Lashlift+Botox  kombinatsiooni. Lashlift on meie teenuste seas kahtlemata üks menukamaid – tulemus on ilus ja muudab silmad avatumaks ja säravamaks. 

Ripsmed ei pärast LashLifti püsikoolutamist kodus hooldamist, kuna midagi tehislikku ei ole ripsmetele lisatud, vaid mõjutatud on enda loomulikke ripsmeid. Lashlift ei mõjuta ripsmete loomulikku kasvu ega kahjusta ripsmeid.

lashlift Tartus naturee ilustuudios 1
lash lift tartus

Ripsmete keemiline värvimine

Ripsmete püsivärvimine kuulub Lashlifti teenuse juurde – värvimiseks kasutame Apraise / Bronsun ripsmevärve, need püsivad karvakestel hästi ja on oma töökindlust meile aastatega kuhjaga tõestanud. Ripsmete keemilist värvimist soovitame värskendada keskmiselt 3 nädalase vahega.

Kaunid kulmud koos LashLiftiga

Lisaks säravatele silmadele on see ideaalne aeg saada ka kaunilt hooldatud kulmud, mida saab teha lashlifti protseduuriga samal ajal.

Kulmude korrigeerimine, kujundamine, vahatamine ja värvimine annavad koos ilusate ripsmetega igasse päeva juurde sära ja mugavust.

kulmude lamineerimine Tartus e1695596263525

Korduma kippuvad küsimused LashLifti kohta

Miks eelistada LashLift ripsmete keemilist koolutamist ja kuidas see erineb teistest ripsmete koolutamise võimalustest?

Lash Lifti korral koolutatakse ripsmed spetsiaalsete silikoonpatjade abil, mis ei kooluta ripsmeid üle ega jätta krussis või rulli keeratud muljet.

Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja fikseeritakse iga viimnegi ripsmekarv sellele, kauapüsiva koolutuse tagavad spetsiaalsed kreemid, mis fikseerivad ripsme soovitud asendisse. Ripsmete keemiline koolitamise käigus püsivärvitakse ka ripsmed soovitud värvitooni.

Kui kaua võtab LashLifti protseduur aega?

Lash lift protseduurile kulub ca 40-60 minutit. Ripsmete koolutamist saab teha ideaalselt koos kulmude keemilise värvimise, korrigeerimise ja kujundamisega.

Kui kaua püsivad ripsmed pärast LashLift’i koolutatud?

LashLifti protseduuri järel püsivad ripsmed kaunilt koolutatuna 6-8 nädalat.

Kas Lash Lift protseduur on valulik või ebamugav?

Ei, tegemist on täiesti valutu protseduuriga, mis ei tekita ebamugavusi. Kogu protseduuri aja on klient lihtsalt suletud silmadega.

Kas LashLifti protseduuri järgselt vajavad ripsmed erihooldust?

Lashlift’i korral on tegemist teenusega, mis ei vaja kodust hooldust. Vahetult pärast protseduuri tuleb 24 h vältida silmade kokkupudet veega (hoia ripsmed kuivad) ning kuni 48 tundi väldi kuuma keskkonda (sauna, otse föönist kuum õhk ripsmetele jms).

Kas ripsmeseerumeid ja ripsmetuśśe võib pärast LashLift’i kasutada?

24 tunni möödumisel võib kasutada oma ripsmetel nii ripsmeseerumeid kui ka -tuśśi.

Kas LashLift kahjustab kuidagi minu ripsmeid?

Protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid, ilma midagi tehislikku lisamata, hoolitsuse viimases etapis toidetakse ripsmeid spetsiaalse kreemiga, mis turgutab koolutamise käigus töödeldud ripsmeid. Teenus ei kahjusta kuidagi ripsmete kasvutsüklit ja ka ei vigasta ripsmejuurt vms.

Lashlift + Lash Botox

Soovitame  Lash Lift’i  teenust koos Lash Botox luksuliku ripmeid hooldava botoxseerumiga.

Ripsmete püsikoolutamise lõpus kantakse ripsmetele spetsiaalset luksulikku Lash Botox seerumit, mis toimib turgutava ja ripsmekarvakesi täiendavalt hooldava maskina. Lash Botox annab ripsmetele vitamiine, proteiine ning muudab karvakesi läikivaks. 

mylamination vitamin

Miks eelistada Naturee Ilustuudiot

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio teisel korrusel asuvad kosmeetik on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja nahk on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud kosmeetikud

Kogu südamest oma tööd armastavad ja pika kogemusega kosmeetikud lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid. Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma naha eest hoolitseda.

LashLifti hinnakiri

3in1 Kulmude-ripsmete püsivärvimine + kulmude vahatamine 31€

2in1 LashLift+ kulmude lamineerimine püsivärvimise ja väljakasvu vahatamisega 82€

LashLift + LashBotox 46€

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus