Joico 4-astmeline sügavniisutav juuksehooldus

Otsid kohese efektiga sügavniisutavat juuksehooldust?

JOICO 4-astmeline intensiivhooldus muudab väsinud ja elutud juuksed koheselt tagasi säravaks, tugevaks ja vastupidavaks. Protseduuri käigus taastatakse juuste proteiini- ja niiskustasakaal, mis muudab kurnatud ja kahjustunud juuksed taas elujõuliseks.

Blondeerimine, sirgendamine, föönitamine, karmid ilmad ja palju muud kahjustavad juukseid ning aeg-ajalt on hea mõte neid intensiivselt sügavuti niisutada. Siinkohal tutvustamegi Joico 4 astmelist juuksehooldust salongis, mis on meie klientide üks lemmikuid nii eraldiseisva kui ka lõikuse või värvitööga kombineerituna.

P.S Lisateenusena lõikuse / värvimise juurde on Joico 4-astmeline sügavniisutav juuksehooldus soodsam!

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

joico 1
Joico

JOICO 4-astmeline juuksehooldus Tartus

Joico 4-astmeline hooldus on ülimalt tõhus ja kohese efektiga salongihooldus, mis puhastab juuksed sügavuti ning toidab intensiivselt. Maksimaalne juuksestruktuuri taastaja, mille neljaastmeline süsteem muudab ka kõige tuhmimad juuksed taas läikivaks ja terveks. Hoolduse käigus sügavpuhastatakse, kooritakse ja niisutatakse juukseid. Seejärel neutraliseeritakse juuksed ning suletakse sarvkest ehk katkised otsad ja lõhenenud juuksekarvad. Kolmandas etapis taastatakse rikutud juuksed ning lõpuks niisutatakse juuksed.

 

Joico hoolduse kestvus ja tulemuste püsimine

Nauditav Joico 4-astmeline juukseravi kestab ca 60 minutit. Hoolduse tulemused püsivad kuni 6 nädalat. Naturee Ilustuudios pakume Joico hooldust nii iseseisva kui ka lisateenusena teiste tööde juurde (näiteks juuste värvimine või lõikus). Koos muu teenusega on Joico intensiivhoolduse hind soodsam.

Soovitame Joico sügavniisutavat juuksehooldust kõikidele juustetüüpidele – see on suurepärane hooldus, mis aitab eemaldada juustest viimistlustoodete jääke ja ladestunud minraale, samal ajal juukseid rikkalikult niisutades ning taastades. Hoolduse järgselt on paranenud juuksekarvade elastsus ning tugevneb läige.

joico logo e1695732175710

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio esimesel korrusel asuv naiste juuksur on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja juuksed on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud juuksurid

Kogu südamest oma tööd armastavad juuksurid lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid. Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma juuste eest hoolitseda.

Joico 4-astmelise sügavniisutava hoolduse hinnakiri

Lisateenusena juukselõikuse, stiilimuutuse või juuste värvimisel on ka Joico hoolduse hind soodsam!

 

Joico hooldus lühikestele ja kuni õlgadeni juustele 36€  / 26€  lisateenusena 

Joico hooldus pikkadele juustele 41€ / 31€  lisateenusena 

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus