Veebikoolitus: Iluvitamiinid – Kellele? Miks? Millal? (2 loengut)

9.00

Kas teadsid, et sinu naha, juuste ja küünte ilu algab seestpoolt?

Liitu veebikoolitusega, kus kaks holistilist eksperti – nahaspetsialist ja toitumisterapeut – lahkavad teemasid alates vitamiinide ja mineraalainete rollist naha tervises kuni põletiku mõjuni naha heaolus ja toitainete omastamisel. Kuidas toituda nii, et tavatoidust ka piisavalt toitaineid kätte saada?

🍇🥦 Uurime koos iluvitamiinide tagamaid – kellele? millal? miks?

Koolituse I osa nahaspetsialist Kaia Kardmaaga:

✅ Seosed nahaprobleemide ja toitainete puuduse vahel

✅ Toitainete omastamise tagamaad

✅ Pikaajalise põletiku mõju naha tervisele ja ilule

 

Koolituse II osa toitumisterapeut Hiie Järvaga:

✅ Millised toidud toetavad sinu naha, juuste ja küünte tervist

✅ Kuidas hüdratatsioon mängib rolli üldises heaolus

✅ Mida peaks toitumisel vältima naha heaolu nimel

Koolitust viivad läbi holistiline nahaspetsialist Kaia Kardmaa ja holistiline toitumisterapeut Hiie Järva.

Veebikoolitus salvestatud ja kohe valmis vaatamiseks kahe eraldi loenguna.

I osa koolituse lõpus holistilise nahaspetsialisti Kaia Kardmaa poolt ka meditatsioon, et aidata Sul naisena olla rohkem armastuse tundes ja kohalolekus, et Sa ei unustaks end hoida. Stress on üks aspekte, kus nahamurede korral on enda vaimne toetamine ka oluline. See meditatsioon on eriline, sest viib Su sügavasse lõõgastusse, kus on võimalik enda suhet iseenda ja ka läbielatud kogemustega muuta armastusväärsemaks. Kui tunned, et see Sind toetab, siis kuula meditatsiooni lindistust iga päev järgmise 21 päeva jooksul. Nii kinnistub See sinuga ja mõjutab läbi kerguses olemise ka Sinu lähedasi. 

Toitumisterapeudi poolt on koolitusega kaasas retseptikogumik igapäevaste veresuhkru tasakaalu toetavate toitudega, mis sisaldavad naha, juuste ja küünte heaks olulisi toitaineid, vitamiine ja mineraalaineid.

Tasuta transport tellimustele üle 50€

Itella Smartposti pakiautomaatidesse

Mugav tasumine pangalingiga

🌟✨Avasta iluvitamiinide saladused!✨🌟

Iluvitamiinide veebikoolitust viivad läbi holistiline nahaspetsialist Kaia Kardmaa ja holistiline toitumisterapeut Hiie Järva.

Hiie Järva on toitumisterapeudina kogemusi omandanud juba 2018 aastast, mis viis ka õpinguteni Holistilises Instituudis, kus õppis holistilist lähenemist inimesele kui tervikule, kus ühtegi osa ei saa võtta eraldiseisvana. See, mida sööd ja kuidas Sa sööd mõjutab paljusid keha funktsioone, sealjuures nahka, küüsi, juukseid. Samamoodi on oluline toita oma vaimset tervist nii hea ja tervisliku toidu kui ka heade tunnete ja emotsioonidega. Hiie on ka  ETTA (Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsioon) liige.

Kaia Kardmaa on  holistiline nahaspetsialist ning ilumaailmas juba 15+ aastat. Täna spetsialiseerub ta Eestis veel vähe tähelepanu saanud, kuid mujal maailmas üha enam teadvustatud integratiivsele dermatoloogilisele toitumisnõustamisele. Holistilise nahaspetsialistina aitab ta muuta näohoolduse teadlikult  lihtsaks ja tõhusaks, sest iga naine väärib säravat, siidiselt pehmet ja nooruslikku näonahka ka ilma meikimata. Talle on südamelähedased just punetusega seotud põletikulised nahamured nagu näiteks ekseemid, akne ja rosaatsea, milledel on sügav seos kehas ja toidulaual toimuvaga. 

🌿 Ära maga maha võimalust teha teadlikke valikuid oma ilu heaks. Kohtumiseni!

Koolitusel osalemise tasu 9€

Veebikoolitus on salvestatud kohe valmis vaatamiseks.