Kohaletoimetamine

Hoolitseme tellimuse postitamise eest võimalikult kiiresti pärast tasumist – postitame pakid 1-2 tööpäeva jooksul. Reeglina jõuame enne kella 12.00 saadetud tellimused postitada juba samal tööpäeval.

Tellitud pakiautomaati jõuavad saadetised reeglina päev pärast postitamist. Kuna kõik tooted on laos olemas, siis toimetame tellimused kohale maksimaalselt 3 tööpäeva jooksul.

Kauba kohaletoimetamine on Eesti piires Omniva pakiautomaatidesse TASUTA üle 50€ tellimuste korral.

Omniva pakiautomaat       2.95€

omniva logo

Üle 50€ tellimuse korral TASUTA

Omniva pakiautomaadid asuvad peaaegu igas Eesti linnas ja töötavad nagu iseteeninduslikud postkontorid. Omniva pakiautomaadi kasutamiseks pole vaja siseneda kaubanduskeskusesse. Pääsete pakiautomaadile kergelt ligi ööpäev läbi nii auto, jalgratta kui ka lapsevankriga.  Kohe kui Teie tellimus on jõudnud sihtkoha Omniva pakiautomaati, saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-sõnumiga uksekood, mille abil saate pakiautomaadi avada.
Pakiautomaatide asukohad leiate meie veebilehelt, kui valite kohaletoimetamise viisiks Omniva pakiautomaadi.
Lisainfo www.omniva.ee

Naturee Beauty OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha. Vabandame!

Tasuta postitamine üle 50€ tellimustele, kõik tooted on laos & postitame tellimused samal tööpäeval!

Peida