Meso AGE Microneedling
noorendav mikronõelumisega happehooldus

Meso AGE Microneedling näohooldus on rahvusvaheliselt pigem tuntud kui kollageenteraapia (collagen induction therapy) – nimetus, mis selgitab ühemõtteliselt ka protseduuri parimat omadust ehk kollageeni tootmise stimuleerimist.

Meso AGE hoolduses on kombineeritud happehoolduse parimad omadused eriti intensiivselt nahka uuenema aktiveeriva mikronõelumisega. Tänu naha uuenemise kiirenemise ja happehoolduse sünergia vähenevad kortsukesed, ahenevad poorid, silenevad armid ja ühtlustuvad pigmendilaigud.

Vastavalt Sinu naha vajadustele saame Meso AGE hooldusi läbi viia erineva intensiivsusega. Ühiselt leiame sobivaima hoolduse teostamise viisi saavutamaks maksimaalsed tulemused.

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

MESO AGE mikroneedling noorendav naohooldus mikronoelumisega
ph formula e1695732794734

Milles seisneb Meso AGE Microneedling hoolduse erilisus?

Meso AGE mikronõelumise protseduur stimuleerib kollageeni sünteesi nahas. Hooldus seisneb väikeste mikrohaavade tekitamises, need mikrokahjustused omakorda stimuleerivad naha loomulikku paranemisprotsessi, mis avaldub kollageeni ja elastiini suurenenud tootmises. Selline naha uuenemise protsess jätkub veel nädalaid pärast protseduuri.

Millal on mikronõelumise hooldus ideaalne?

enneaegse vananemise ennetamiseks

lõtvunud naha pinguldamiseks

naha tekstuuri parandamiseks laienenud pooride korral

elujõu ja sära kaotanud naha elustamiseks

erinevatele kortsudele näol, kaelal ja dekolteel

erinevatele armidele, aknearmidele, venitusarmidele jne

ebaühtlase nahatooni puhul

kuperoosa korral naha tugevdamiseks

phformula MESO AGE microneedling protseduur

Mitmekülgne lähenemine naha uuenemisele

pHformula Meso AGE microneedling näohoolduse eripäraks on mikroneedling tehnika täiuslik koostoime hapetega – see tagab koheselt pindmiste nahakihtide õrna eemaldumise elutult nahalt, samaaegselt stimuleerib happe toime naha uuenemise protsesse. Koos microneedling stimulatsiooniga ergutatakse naha uuenemist ja vereringet ning ühtlustub naha struktuur.

Hooldusesse tulles tasub arvestada, et see protseduur on siiski veidi ebamugav, mõnele tundub ehk isegi mõnevõrra valulik. Aga nagu vanasõnagi ütleb – ilu nõuabki väikeseid ohvreid! Tulemuseks on noorem, siledam ja värskem nahk!

Mikronõelumise osa hoolduses on nahas mikroskoopiliste torgete tekitamine, mis stimuleerivad kollageeni ja elastiini tootmist. See protsess aitab kaasa naha loomulikule uuenemisele ja parandamisele. Tulemuseks on siledam, ühtlasem ja nooruslikum nahk.

Happekoorimise osa hoolduses eemaldab naha pinnalt surnud naharakud, ergutades uute rakkude kasvu ja kollageeni tootmist. See protsess kiirendab naha uuenemist ja parandab selle tekstuuri. Tulemuseks on säravam, ühtlasema tooniga ja värskem nahk.

Vastunäidustused

Mikronõelumise hooldust ei ole võimalik teha järgmistel juhtudel: herpes, kroonilised nahahaigused, aktiivne akne, fillerite ehk täitesüstide järgselt 1 kuu jooksul, sünnimärgid (hoolduse ajal välditakse sünnimärkide piirkonna töötlemist), näsad või moodustised nahapinnal, keloidarmid, psoriaas, rasedus, hemofiilia, verd vedeldavate preparaatide tarvitamine, diabeet, erinevad vähivormid ning halvaloomulised moodustised.

Millega arvestada pärast Meso AGE microneedling hooldust?

Kõige täpsemad juhised koduhoolduseks saad kosmeetikult hoolduse ajal – parima tulemuse saavutamiseks tasub järgida kokkulepitud koduse nahahoolduse soovitusi. Pärast hooldust ühe nädala jooksul on kohustuslik päikesekaitsekreemi kasutamine (minimaalselt SPF30). 

Samal ja järgmisel päeval hoolduse järgselt nahk punetab kergelt, nagu oleks liigselt päikest saanud. Enamasti on ülejärgmiseks päevaks nahk taastunud. Kuni naha punetuse kadumiseni vältida jumestustooteid, liigset higistamist ja sauna (ka ujulat). Kahe nädala jooksul vältida nahal tugevaid agressiivseid hooldusi (k.a massaaž).

Kui sageli võib Meso AGE microneedling hooldust teha?

Soovitame microneedling hooldust kuurina pikema perioodi jooksul (4-6 korda), salongihoolduste intervall võib olla 4-6 nädalat. Protseduuri läbiviiv kosmeetik soovitab näohoolduse ajal vastavalt oodatud tulemustele ka parimat salongihoolduste ja koduhooldustoodete valikut. Vajadusel kombineeritakse mikronõelumise hooldusi ka näiteks teemantlihvimisega näohooldustega.

Pikem vahe mikronõelumise hoolduste puhul on oluline, sest naharakud uuenevad keskmiselt 28-40 päeva jooksul.

Kui liiga kiiresti tehakse uus protseduur, siis ei ole naharakud jõudnud uuenemisprotsessi lõpuni viia ning risk on nahka traumeerida. Reeglina on selle protseduuri puhul suurte muutuste nägemine, nagu armide ja sügavate kortsude vähenemine, pikaajaline protsess –  kohest sära ja toimet naha elujõule aga saab nautida vahetult pärast hooldust.

Meso AGE microneedling hoolduse olulisemad nahka mõjutavad aktiivained

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

MESO TOUCH microneedling ja nanoneedling noorendavad naohooldused

Meso AGE Microneedling noorendava happehoolduse sammud

phformula naturee ilustuudios Tartus 1

Miks eelistada Naturee Ilustuudiot

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio teisel korrusel asuvad kosmeetik on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja nahk on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud kosmeetikud

Kogu südamest oma tööd armastavad ja pika kogemusega kosmeetikud lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Kõik vananemisvastased näohooldused on meie enda poolt testitud, tõhusalt toimivad ja palavalt armastatud 🖤 

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid.

Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma naha eest hoolitseda.

Hinnakiri

Meso AGE Microneedling 97€

Noorendav mikronõelumisega happehooldus, mille eripäraks on mikroneedling tehnika täiuslik koostoime hapetega – see tagab koheselt pindmiste nahakihtide õrna eemaldumise elutult nahalt, samaaegselt stimuleerib happe toime naha uuenemise protsesse. Koos microneedling stimulatsiooniga ergutatakse naha uuenemist ja vereringet ning ühtlustub naha struktuur.

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus