AGE ja AGE+
100% kohandatav vananemisvastane happehooldus

Vananemine on loomulik osa meie elus, kuid kes ütles, et me ei saa seda vastu võtta noorusliku, sileda ja särava nahaga?

Hoolikalt valitud vananemisvastased hooldused  aitavad tulemuslikult peegeldada seda, kui nooruslikult end tegelikult tunned.

Luksuslik rahvusvaheliselt hinnatud noorendav happehooldus vähendab tõhusalt enamlevinud vananemisilminguid nagu fotovananemine, pigmendimuutused, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol, kaelal ja dekolteel.

🖤 phFormula AGE vananemisvastane happehooldus – uue põlvkonna noorendav happehooldus, mis on kiire, ülitõhus ja nahka mõnusalt klaariks ja säravaks muutev näohooldus kortsude ja naha lõtvumise vastu võitlemisel.

🖤 phFormula AGE+ vananemisvastane happehooldus – lisaks ülitõhusale pHformula AGE hoolitsuse parimatele noorendavatele omadustele stimuleerib õrn vaakum ja kerge mehaaniline mikrodermabrasioon naha ainevahetust veelgi intensiivsemalt, silub nahka ja ühtlustab nahatooni. Tulemuseks imeliselt pinguldatud, klaar ja matt nahk!

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

pHformula AGE vananemisvastane happehooldus
ph formula e1695732794734

Mis teeb pHformula vananemisvastase happehoolduse eriliseks?

pHformula on innovaatiline hooldussari, mis ühendab endas farmatseutilise täpsuse ja kosmeetilise hoolduse, tuginedes regeneratiivse meditsiini tehnoloogiale. See on rohkem kui lihtsalt nahahooldus – see on revolutsiooniline lähenemine naha tervisele.

pHformula AGE vananemisvastane happehooldus on loodud tõhusalt vananemise ilmingute leevendamiseks

Vananemisvastane happehooldus aitab vabaneda pigmendilaikudest, võidelda tuhmi jume ja kortsude vastu, taastades naha noorusliku sära. pHformula ei ole lihtsalt järjekordne bränd või nahahooldussari – see on lubadus. Lubadus pakkuda parimat naha tervisele, tuginedes aastatepikkusele teaduslikule ja meditsiinilisele kogemusele. Kas oled valmis avastama oma naha tõelist potentsiaali?

teemantlihvimine näole Tartu kesklinna ilusalongis

pHformula AGE ja AGE+ vananemisvastase happehoolduse sammud

AGE+ hooldus sisaldab mikrodermabrasiooni täiendavaks naha stimuleerimiseks

phformula naturee ilustuudios Tartus 1

Miks eelistada Naturee Ilustuudiot

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio teisel korrusel asuvad kosmeetik on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja nahk on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud kosmeetikud

Kogu südamest oma tööd armastavad ja pika kogemusega kosmeetikud lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Kõik vananemisvastased näohooldused on meie enda poolt testitud, tõhusalt toimivad ja palavalt armastatud 🖤 

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid.

Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma naha eest hoolitseda.

Hinnakiri

pHformula AGE vananemisvastane happehooldus 77€

Uue põlvkonna noorendav happehooldus, mis on kiire, ülitõhus ja nahka mõnusalt klaariks ja säravaks muutev näohooldus kortsude ja naha lõtvumise vastu võitlemisel.

pHformula AGE+ vananemisvastane happehooldus 87€

Lisaks ülitõhusale pHformula AGE hoolitsuse parimatele noorendavatele omadustele stimuleerib õrn vaakum ja kerge mehaaniline mikrodermabrasioon ehk teemantlihvimine naha ainevahetust veelgi intensiivsemalt, silub nahka ja ühtlustab nahatooni. Tulemuseks imeliselt pinguldatud, klaar ja matt nahk!

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus