Fibroblast plasmalifting Tartus
mittekirurgiline naha tõstmine ja pinguldamine näol, kaelal ja kehal 

Plasmalifting’u abil on võimalik lõtvunud nahka pinguldada nii näol, kaelal kui kehal. Tegemist on mittekirurgilise protseduuriga, mille käigus tõstetakse ja trimmitakse naha. 

Protseduuril kasutatava Purebeau Fibroblast plasmapliiatsiga tekitatakse üliväike plasmaatiline sähvatus, mis suunatakse naha pinnale. Punkti vahetus läheduses nahk pinguldub, mille tulemusena väheneb üleliigne nahk, kaovad kortsukesed, paraneb naha toonus ning väljanägemine saab värskema ilme.

Fibroblast plasmalifting protseduuri nimetus tuleneb sellest, et plasmapliiatsiga  tekitatav plasmaatiline sähvatus aktiveerib ja stimuleerib naha uuenemise eest vastutavate fibroblast naharakkude tegevust.

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

kosmeetik Kaia kardmaa - holistiline nahaspetsialist (1)

Mida plasmalifting teeb ja kellele on see mõeldud?

Plasmaliftingu tulemusel lõtvunud ja “närtsinud” ilmega nahk pinguldub, mille tulemusena väheneb üleliigne nahk, kaovad kortsukesed, paraneb naha toonus ning väljanägemine saab värskema ilme. Plasmaefekt stimuleerib naha uuenemist, soodustab naha ainevahetust ja metaboolsete protsesside kiirenemist ning käivitab uue kollageeni ja elastiini aktiivset tootmist.

Olenevalt probleemist, vanusest ja naha seisukorrast on vajalik 1-4 protseduuri. Plasmalifting’u abil saavutatud tulemus on püsiv, edasised muutused nahal on seotud loomuliku naha vanenemise protsessi jätkumisega.

Tulemus püsib keskmiselt 2-5 aastat! Sõltuvalt naha vananemise ja sellest tingitud edasiste naha muutuste kiirusest on püsivus siiski individuaalne. Koos kosmeetikuga saab leida parima lahenduse saavutatud tulemuse hoidmiseks ja saada soovitusi tulevasteks kordusprotseduurideks. Tulemuse hoidmiseks tasub aasta või paari pärast plasmalifting protseduuri korrata.

Fibroblast plasmalifting naha mittekirurgiliseks pinguldamiseks Tartus

Plasmalifting on tõesti revolutsiooniline meetod, mis pakub hämmastavaid tulemusi ilma kirurgilise sekkumiseta.  Plasma stimuleerib naha kiudude kokkutõmbumist, lühenemist ja pinguldust, mille tulemuseks on nahapinna vähenemine.  Lisaks toimub sellisel kontrollitaval viisil nahka kahjustades, naha remodelleerimine ja erinevate vananemisilmingute paranemine. Plasmaliftinguga soodustame naha taastumist, kollageeni uuenemist, pehmete kortsukeste tasandamist, kortsude pinguldumist, uue ja värske naha tekkimist.

Olenevalt probleemist, vanusest ja naha seisukorrast on vajalikud 1-4 protseduuri.  Esimesi tulemusi näeb juba nädalaga peale esimest hooldust. Naha pinguldumine jätkub kahe kuu jooksul, peale mida näeb lõplikku tulemust. Siis on võimalik ka soovi korral protseduuri korrata.

Fibroblast plasmalifting on sobilik lõtvunud ja "närtsinud" ilmega nahale

Fibroblast plasmalifting võimaldab märkimisväärselt parandada ja noorendada naha välimust:

 • Pinguldada lõtvunud nahka – tõsta lõtvunud põskede ja lõua piirkonna nahka pinguldades näoovaali
 • Vähendada suu ümbruse kortsusid – ka suitsetamisest tingitud kortsusid huulte ümber
 • Ühtlustada naha struktuuri ja eemaldada pigmendilaikusid
 • Siluda erinevaid arme, ka aknearme ja venitusarme
 • Tõsta lõtvunud ülalaugusid, pinguldada alalaugusid
 • Pinguldada nahka kehal ja kätel – ka põlvedel, küünarnukkidel

 Kuidas valmistuda fibroblast protseduuriks?

Palume fibroblast protseduurile tulemisel arvestada mõningase ooteajaga enne ja pärast teisi intensiivsemaid iluprotseduure. Erinevad meetodid oma naha ja ilu nooruslikkuse säilitamiseks on tervitatavad, seetõttu oleme siia välja toonud olulisemad intervallid, mida tasub jälgida parima tulemuse saavutamiseks. Kui fibroblast protseduuri kavandatakse nahapiirkonnas, kus ei ole muud alltoodud intensiivset iluhooldust tehtud, siis pole protseduuride vahe jälgimine vajalik.

 • Päevitamine / solaarium – vähemalt 2-4 nädalat
 • Püsimeik – vähemalt 2 nädalat pärast protseduuri
 • Laser – vähemalt 2 kuud viimasest protseduurist
 • Laserepilatsioon – vähemalt 1 kuu pärast viimast protseduuri
 • Depilatsioon – vähemalt 2 nädalat pärast viimast vahatamist
 • Mesoteraapia – vähemalt nädal pärast protseduuri
 • Happekoorimised – vähemalt 3-4 nädalat pärast protseduuri
 • Botox (Dysport) – vähemalt 3 nädalat viimasest protseduurist
 • Täitesüstid – vähemalt 3 nädalat viimasest protseduurist

Enne fibroblast hooldust tasub üle vaadata ka oma koduhooldustooted. Soovitame naha uuenemist ja noorendamist toetava salongikosmeetika kasutamist vähemalt 2 nädalat enne fibroblast plasmalifting hooldust. Selleks sobib suurepäraselt pHformula Post Recovery taastav näokreem, mis on ideaalne näokreem alustades salongihooldustega. 

Tegemist on rikkalikult nahka niisutava ja taastava kreemiga, imendub kiiresti ja ei jäta nahale ebamugavat või kleepuvat kihti – pärast kreemitamist on tulemuseks siidiselt sile ja niisutatud nahk. Kreem sisaldab rikkalikult hüaluroonhapet, niatsinamiidi ja laktobioonhapet, mis aitavad parandada naha niiskustasakaalu ja vähendada punetust ja põletikulisi protsesse.

️Õige nahahooldus enne ja pärast fibroblast protseduuri tagab parima võimaliku tulemuse!

Mida oodata pärast fibroblast protseduuri - paranemine

Näopiirkonnas palume arvestada kuni nädalase esialgse paranemisega.  Kohe peale plasmalifting protseduuri esineb töödeldud piirkonnal kerge punetus ja õhetuse ning “päikesepõletuse“ tunne, silmalaugude piirkonnas ka turse. Paari päeva pärast asenduvad need naha kuivuse ja kerge sügelusega. Üla- või alalaugude naha pinguldamisel võib paistetus silmade ümbruses püsida 3-4 päeva.

Ebamugavustunde leevendamiseks ja naha paranemise soodustamiseks tuleb kolmandast protseduurijärgsest päevast kasutada naha niisutamiseks koduhoolduskreemi (mille saate protseduurilt kaasa). Lisaks peab igapäevaselt 8 nädala jooksul kasutama vähemalt SPF30 päikesekaitsekreemi!

Pärast Fibroblast plasmalifting protseduuri jäävad nahale pruunikad täpid, mis paranevad näol keskmiselt nädala jooksul. Kehal ja kõhupiirkonnas eemalduvad pisikesed koorikud 2 nädala jooksul.

Kui pisikesed koorikud on ära tulnud, on nahk veidi õhuke, tundlik ja roosakas – järgmise paari nädala jooksul paranevad ka need. Naha uuenemine jätkub veel 8-12 nädalat, siis on võimalik hinnata plasmaliftingu tulemust ja vajadusel viia läbi kordusprotseduur.

Fibroblast plasmalifting kodune järelhooldus

Õige koduhoolduse järgimine kindlustab parima võimaliku tulemuse, toetab stimuleeritud naha uuenemist ja paranemist ning aitab vältida komplikatsioonide teket. Just seetõttu palume sellesse suhtuda vastutustudlikult!

Protseduurijärgse õhetuse, paistetuse ja ebamugavustunde leevendamiseks võib kasutada külma kompressi. Külmakoti või jää kasutamisel peab aga nahka kaitsma – kata külmakott või jää puhta rätikuga ja ära hoia külma kompressi nahal korraga üle 5 minuti. Vajadusel korda naha jahutamist iga tunnikese järgselt.

Väldi vähemalt 48h aktiivseid treeninguid.

Kogu paranemisperioodi jooksul pese protseduuri piirkonda vähemalt kaks korda päevas puhta veega, niisuta koduhoolduskreemiga vastavalt vajadusele.

Kahe nädala jooksul pärast protseduuri väldi protseduuri piirkonnas alkoholi sisaldavate kosmeetikatoodete kasutamist.

Kolme nädala jooksul pärast protseduuri väldi päikese käes viibimist, vähemalt 8 nädalat kasuta minimaalselt SPF30 päikesekaitsekreemi (ära päevita ega külasta solaariumi). Nahk on pärast protseduuri päikesekiirgusele tundlik, hooletu naha kaitsmise tõttu võivad tekkida pigmentatsioonihäired.

Kosmeetilisi näohooldusi võib teha 3-4 nädala möödumisel, see on ka hea võimalus kosmeetikuga senine tulemus üle vaadata ja vajadusel toetada naha uuenemist näiteks mikronõelumise või õrna happekoorimisega.

Kuni koorikute eemaldumiseni nädala – paari jooksul pärast protseduuri väldi kuuma sauna ja basseini kasutamist.

Vähenda ja võimalusel väldi alkoholi tarbimist ja suitsetamist, kuna need mõjutavad ja aeglustavad naha paranemist. Mida tervislikum on eluviis, seda kauem säilib ka tulemus!

Fibroblast plasmaliftingu kordusprotseduurid

Nii nagu paljud teised iluprotseduurid, võivad ka fibroblast plasmaliftingu tulemused tekitada kerget sõltuvust – positiivses mõttes! Samal piirkonnal võib veelgi parema tulemuse saavutamiseks viia kordusprotseduuri läbi paari kuu möödudes – soovitame pigem anda nahale veidi kauem aega ja keskenduda seniks üleüldisele näonaha heaolu turgutamisele korraliku koduhoolduse ja kosmeetiku soovitatud näohooldustega.

Näonaha ilule ja nooruslikkusele tuleks läheneda süsteemselt, mitte keskendudes vaid probleemsele piikronnale. Nii on kindlasti ka kliendi rahulolu pikas perspektiivis oluliselt suurem!

Erinevate inimeste nahk üldiselt reageerib protseduurile erinevalt. Iga klient on ainulaadne ja tulemused individuaalsed. Konsultatsiooni käigus annab kosmeetik oma soovitused ja hinnangu, millised võiksid olla mõistlikud ootused protseduuri tulemuste osas.

Fibroblast plasmalifting tulemus püsib keskmiselt vähemalt paar aastat. Palju sõltub ka elustiilist, pärilikkusest ja naha seisukorrast üldiselt. Tulemuse hoidmiseks soovitame protseduuri aasta-paari pärast korrata.

Vastunäidustused

Rasedus ja imetamine

Aktiivne herpes

Aktiivne akne

Soodumus keloidarmidele

Vitiliigo

AIDS/HIV, diabeet, südamehaigus, neerupuudulikkus vms – peab eelnevalt konsulteerima arstiga

Roaccutane akneravi või selle läbimine vähem kui 6 kuud tagasi

Protseduuri läbiviimisest

Fibroblast protseduuri läbiviimisel kasutatakse seadet – aparatuur on toodetud Saksamaal ning vastab kõikidele Euroopa Liidus kehtivatele kosmeteetiliste seadmete tehnilistele nõuetele. Protseduuri käigus kasutatavad tarvikud on steriilsed ja ühekordseks kasutamiseks.

Fibroplast plasmalifting protseduur ei ole valulik, mõningaseks ebamugavuseks protseduuri ajal tasub siiski valmis olla.  Olete meid külastades kindlates kätes ning kogenud kosmeetik teeb igal hetkel 100% koostööd, et leida just Teile sobivaim ja parima tulemust pakkuv lahendus.

Protseduuri alustatakse alati vaid kliendi täielikul nõusolekul. Esimesel külastusel on oluline roll põhjalikul konsultatsioonil. Koos kosmeetikuga arutatakse ja otsustatakse, milline protseduur, kordusprotseduuride vajalikkus ja muu oluline on vajalikud soovitud tulemuse saavutamiseks ja ka hoidmiseks.

Kindlasti analüüsitakse ka kliendi koduhooldustoodete valikut ja antakse soovitusi vastavalt kliendi naha vajadustele.

Fibroblast plasmaliftingu riskid, võimalikud kõrvaltoimed ja komplikatsioonid

Iga intensiivsemat laadi iluprotseduur sisaldab riske ja ohtu kõrvaltoimete tekkimiseks. Järgides hoolikalt kõiki koduhooldusjuhiseid on riskid aga minimaalsed. Palume tähelepanelikult tutvuda protseduuri vastunäidustuste ja fibroblast järelhoolduse juhistega. Kosmeetiku nõuannete mittejärgimine võib protseduuri järgselt mõjutada naha paranemist ning põhjustada pigmendilaike, arme ja punetavat nahka.

Oleme protseduuri läbiviimisel konservatiivse lähenemisega ning pigem soovitame läbida mitu kergemat fibroblast hooldust ühe väga tugeva intensiivsusega plasmaliftingu asemel. Kahtluste ja hirmude korral soovitame põhjalikult konsulteerida protseduuri läbiviiva kosmeetikuga. Just nii saame võtta arvesse kliendi individuaalsust ja pakkuda lahendusi parima tulemuse jaoks.

Eelkonsultatsioon

Tekkis küsimusi fibroblast plasmaliftingu osas? Pakume telefoni teel eelkonsultatsiooni, kus on võimalik arutada plasmaliftingu võimalusi individuaalselt – kosmeetik Kaia tel 55 39 765.

Fibroblast plasmalifting hinnakiri

protseduuri maksumus sisaldab koduhoolduskreemi

 
PLASMALIFTING ÜLALAUGUDELE 224€

Fibroblast plasmalifting protseduur viiakse läbi ülalaugude naha pinguldamiseks

PLASMALIFTING ALALAUGUDELE  224€

Fibroblast plasmalifting protseduur viiakse läbi alaugude lõtvunud ja kortsukestega naha pinguldamiseks

Samal ajal ülalaugudele plasmalifting hooldust ei saa teha.

PLASMALIFTING SILMA VÄLISNURGA KORTSUDELE  153€

Fibroblast plasmalifting protseduur viiakse läbi silmade välisnurgas olevatele kortsudele,

mis aitab vähendada “kanavarbaid“ selles piirkonnas.

PLASMALIFTING KULMUDE TÕSTMISEKS 128€

Fibroblast plasmalifting protseduur viiakse läbi kulmude tõstmiseks.

Protseduuri tulemusena muutub silmade piirkond näol silmapaistvamaks.

PLASMALIFTING ‘KURJUSE’ JA OTSMIKU KORTSUDELE 255€

Fibroblast plasmalifting protseduur viiakse läbi otsmiku piirkonnas, ka kurjuse kortsudele.

PLASMALIFTING ‘KURJUSE’ KORTSUDELE 128€

Fibroblast protseduur viiakse läbi “kurjuse“ kortsude piirkonnas, mitte kogu otsmikule.

PLASMALIFTING MINI FACELIFT 458€

Fibroblast plasmalifting protseduur viiakse läbi kogu alanäole nina külgedelt kuni kõrvadeni.

Pinguldab näoovaali, vähendab nasolabiaalkortsusid ja lõtvunud alanäo piirkonda.

PLASMALIFTING NASOLABIAALSETELE KORTSUDELE JA HUULTE ÜMBRUSELE 305€

Fibroblast plasmalifting protseduur viiakse läbi nasolabiaalkortsude ja huulte ümbruses, pinguldab ka suunurkade ümbruse nahka (“suitsetajate kurrukesi”).

PLASMALIFTING KAELALE 397€

Fibroblast plasmalifting protseduur viiakse kaela lõtvunud ja kortsukestega pinguldamiseks.

PLASMALIFTING DEKOLTEELE  397€

Fibroblast plasmalifting protseduur dekoltee lõtvunud ja kortsukestega naha pinguldamiseks.

PLASMALIFTING KEHAL ALATES 150€/H (MIINIMUMTASU 305€)
Fibroblast plasmalifting protseduur viiakse kehal lõtvunud, venitusarmidega või kortsukestega naha pinguldamiseks.

 

 

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

Kvaliteetse salongikosmeetika
värskendust ja noorendust vajavale nahale leiad meie e-poest.

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus