Kosmeetik Tartu kesklinnas

Mõistame, et naha ilu ja tervise hoidmine võib olla väljakutse. Kiire elutempo juures tekivad paljudel nahaprobleemid ning puudub õige juhendamine iluhooldustes. Infoküllus sotsiaalmeedias ja mujal teeb asja vaid veel segasemaks. 

Kui tunned, et tahad tunda end kindlates kätes hoituna nii, et tänasel külastusel keskendume ka pikaajalisele eesmärkidele, siis oled julgelt oodatud!

Naturee Ilustuudio on sinu privaatne pelgupaik Tartu südames, kus kogenud kosmeetikud pakuvad laia valikut iluteenuseid, mis on kohandatud just Sinu naha vajadustele. Meie eesmärk on pakkuda mitte ainult hooldusi, vaid ka hetke lõõgastumiseks, kvaliteetaega iseendale ning põhjalikku lähenemist nii salongihoolduste kui ka koduse nahahoolduse osas.

Kosmeetik Tartus naturee ilustuudios
ph formula e1695732794734
Sesderma
v carbon
CNC
mylamination
bronsun
Lycon

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

NÄOHOOLDUSED

Personaalsed näohooldused just Sinu näonaha vajadusi arvestades

Naturee kosmeetikud ei paku lihtsalt iluteenuseid ja näohooldusi – me kuulame, mõistame ja kohandame neid vastavalt sinu vajadustele. Olgu sul mure kuiva naha, silmaümbruse kurdude, pigmendilaikude või lihtsalt sooviga värskendada ja anda sära oma nahale, meil on sulle lahendus. 

Ära muretse, kui sobiva näohoolduse valik tundub keeruline – meie kogenud kosmeetikud leiavad salongis kohapeal konsulteerides alati sobiva hoolduse just Sinu naha seisukorda arvestades.

Sinu nahk väärib parimat igal aastaajal

Just seetõttu kohandame oma näohooldusi vastavalt muutuvatele ilmastikutingimustele nii, et kuumadel suvepäevadel keskendume ennekõike naha sügavniisutamisele ja kergele hellitamisele. Talvine hooaeg on sügavamateks ja intensiivsemateks hoolitsusteks, mis toimivad tõeliselt noorendavalt ja pakuvad imelisi tulemusi, millega kevade saabumisel päikest tervitada!

Vananemisvastased näohooldused

Vananemine on loomulik osa meie elus, kuid kes ütles, et me ei saa seda vastu võtta noorusliku, sileda ja särava nahaga?

Hoolikalt valitud vananemisvastased hooldused  aitavad tulemuslikult peegeldada seda, kui nooruslikult end tegelikult tunned.

Pigmendivastased näohooldused

Hüperpigmentatsioon pole lihtsalt tumedad laigud või ebaühtlane jume. Need tumedad laigud räägivad päikesepaistelistest päevadest, hormonaalsetest muutustest või ehk isegi varasemast probleemsest nahast.  

Leiame sobivad hooldused nahatooni ühtlustamiseks ja anname soovitusi uute pigmendilaikude tekke vältimiseks.

Probleemse ja akne naha hooldused

Teekond akne ja probleemse nahaga on sügavalt isiklik ja varieerub vanusega. Võid olla teismeline, kes võitleb noorukite aknega või hädas täiskasvanuna akne ja vananemise topeltväljakutsega.

Igal juhul oleme oma kogemustega olemas, et Sind juhendada, toetada ja muuta nahk taas klaariks.

Niisutavad ja lõõgastavad näohooldused

Asume linna südames kui pelgupaik, kus maailma müra vaibub, asendudes rahu õrna hingusega. Mõistame, et vahel peegeldab naha janu hoolitsuse järele hinge igatsust hetkeks puhata.

Tule väärtusta hetkeks aja peatumist, et jätkata kiireid argitoimetusi säravamat ja sügavniisutatud nahka nautides.

DEPILATSIOON

Naturee kogenud kosmeetikud pakuvad depilatsiooni rahvusvaheliselt hinnatud Lycon ja Depileve vahadega.

Meie eriline armastus kuulub Lycon vahadele 

 ❤️ LYCON’i vahad on rahvusvaheliselt hinnatud kui kõrge kvaliteediga “crème de la crème” depilatsioonivahad.

 ❤️ Lyconi tooted koosnevad parimatest vaikudest, puhtast mesilasvahast, sensuaalsest aroomiteraapiast ja looduslikest taimeõlidest. 

 ❤️ Lycon vahad on kasutusel parimates SPA-des ja salongides enam kui 90 riigis – ka meie ei lepi vähima kui parimaga!

 

LYCON depilatsioon Tartus

KULMUDE JA RIPSMETE HOOLDUSED

Pakume juba klassikaks muutunud hoolitsusi kulmudele ja ripsmetele:

🖤 kulmude väljakasvu vahatamine ja naturaalse kulmu kujundamine

🖤 kulmude ja ripsmete püsivärvimine naturaalse ja õrnema lõpptulemuse jaoks Apraise ripsme- ja kulmuvärvidega

🖤 uue põlvkonna Bronsun hübriidvärvid pakuvad henna laadset efekti konkreetsema kulmukaare ja värvitooni karvakestel veelgi kauem püsimise soovijatele

🖤 kulmude lamineerimine on luksulik kulmuhooldus, kus anname karvakestele kohevamalt kulgeva joone, mis aitab kulmukaart veelgi detailsemalt defineerida

🖤 Lashlift ja LashLift Botoxiga annab täiuslikult kaarduvad ripsmed, mis avavad pilgu ja muudavad silmad vastupandamatult kütkestavaks – võid unustada ise hommikuti koolutamise kuni 6 nädalaks!

Meie südamesoov ja suurim eesmärk on tagada, et iga klient lahkub meie salongist tundes end värskendatuna, enesekindlalt ja rahulolevalt. Tule kogema tõelist iluhooldust, mis on kohandatud just Sinu vajadustele.

Miks eelistada Naturee Ilustuudiot

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio teisel korrusel asuvad kosmeetik on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja nahk on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud kosmeetikud

Kogu südamest oma tööd armastavad ja pika kogemusega kosmeetikud lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid. Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma naha eest hoolitseda.

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus