hea kosmeetik Tartus
Hubases ilusalongis ootab Sind

Hea kosmeetik Tartus

Hubases ja privaatses Tartu ilusalongis

Hea kosmeetik Tartus

Meie kogenud kosmeetikud pakuvad laia valikut iluteenuseid, kõik hoolitsused sisaldavad ka konsultatsiooni parima soovitud tulemuse saavutamiseks - erilise tähelepanuga soovime pakkuda asjatundlikku nõu nahaprobleemide korral. Kindlasti ootame kosmeetikut külastama ka mehi!

Salongis töötavad vaid pikaajalise kogemusega särasilmsed kosmeetikud, kes on oma ala tõelised entusiastid. Naudime oma tööd ja pingutame rõõmuga klientide ootuste täitmise nimel.

Soovime pakkuda meeldivat puhkehetke ja tõelist kvaliteetaega – külastage meie hubast ja privaatset ilusalongi Tartu kesklinnas (asume Kvartali keskuse kõrval, Aleksandri-Soola tn nurgal).

Mugavaim on kosmeetiku külastuseks aeg broneerida e-broneeringu abil.

kosmeetiku kabinet Naturee Ilustuudios
a
Oma ala entusiastid

Me teame, mis teeme

Oma töös kasutame vaid parimate tulemustega kvaliteetsarjasid - iga pakutav hooldus on isikliku kogemusega heaks kiidetud ja pakume ka klientidele põhjalikku konsultatsiooni salongi- ja koduhoolduste kombineerimiseks soovitud tulemuse saavutamiseks.

Teenused kulmude-ripsmete hooldusest happekoorimisteni

Kosmeetik Tartus

Pakume laia valikut kosmeetiku teenuseid kulmude-ripsmete kujundamisest-värvimisest, käte-jalgade hooldusest, depilatsiooni ja happehooldusteni. Olgu mureks väsinud maniküür või probleemne näonahk - leiame sobiva hoolitsuse, et Teie enesekindlus saaks särada! Hea kosmeetik on tõeline oma ala asjatundja- just nii võib kindel olla, et koos kliendiga jõume iga ilusooviga kauni tulemuseni!

hea kosmeetik Tartus e1587836979513
Klassikalised näohooldused

Pakume iluhuvilistele mitmesuguseid klassikalisi näohooldusi, mis niisutavad ja lõõgastavad, intensiivsemate aktiivainetega küpsele nahale mõeldud vananemisvastaseid iluhoolitsusi kui ka noorukitele ja ebapuhtustega nahale pooride puhastusega näohooldusi.

Teemantlihvimisega näohooldused

Teemantlihvimine on meie klientide poolt üks eelistatumaid iluprotseduure – eelkõige sest teemantlihvimine on täiesti valutu, kohese tulemusega, lihtne ent tõesti tõhus protseduur, mis juba esimesel korral tajutavalt muudab naha pehmemaks, siledamaks ja säravamaks.

Microneedling M.E.S.O hooldus

Microneedling on tõhus hooldus vananemisvastane hooldus naharakkude nooruse taastamiseks. Microneedling stimuleerib kollageeni tootmist nahas ja tänu sellele vähenevad kortsukesed, ahenevad poorid, silenevad armid ja ühtlustuvad pigmendilaigud.

Mandlipiiling

Mandelhappehooldus on noorendav happekoorimine, mis sobib kõikidele näonaha tüüpidele, ka tundlikule, punetavale ja rosaatsea nähtudega nahale. Ideaalne näohooldus happehoolduste huvilisele, kes tahaks oma esimest happekoorimise kogemust saada.

pHformula happehooldused

pHformula on uuenduslik farmatseutilis-kosmeetiline happehoolduste sari, mis pakub tavapärasest klassikalisest näohooldusest radikaalsemaid lahendusi, kuid on seejuures äärmiselt nahasõbralik.  pHformula nahauuenduse protseduurid ei tekita põletust, tugevat koorumist ega vaja pikka taastusperioodi – see tähendab, et happehoolduse järgselt ei ole vaja peituda koduseinte vahele mao kombel nahka kooruma.

V Carbon Peel happehooldus

Innovatiivne ja tõhus V Carbon nahauuenduse süsteem pakub kiiret ja efektiivset hooldust, mis aktiveerib naha loomulikke mehhanisme – happehooldus ühendab aktiveeritud söe jääkaineid väljutava ja puhastava toime happekokteiliga, mis tungib kiirelt nahka ja aitab seeläbi tõhusalt stimuleerida rakkude uuenemist.

 

Kulmud ja ripsmed

Kulmude hooldust pakume esmakordsest kulmude kujundamisest light microblading tehnikani, kui  kulmud vajaksid hennast ja keemilisest värvist veelgi püsivamat lahendust. Ripsmete puhul oleme abiks püsivärvimise ja Lashlift koolutamisega.

Maniküür ja pediküür

Kaunilt hoolitsetud käed ja küüned on iga naise uhkuseks ja säravaks visiitkaardiks, mis ei jää märkamatuks mitte kellelegi! Pakume Tartus maniküüri ja pediküüri nii klassikalise värvilakiga kui geellakiga – viimane sobib ideaalselt kiire elutempoga ja neile, kelle küüntel tavalakk püsida ei taha ning kipub kiiresti maha kooruma.

Depilatsioon

Depilatsioon on iseenesest lihtne karvade eemaldamise protseduur, kergesti kättesaadav ja üks soodsamaid meetodeid soovimatutest karvakestest vabanemiseks. Pärast depilatsiooni tunneb naine end hoolitsetult ja enesekindlalt, tulemus püsib kaunis nädalaid. Teenuste seast leiate nii brasiilia bikiini kui suhkrudepilatsiooni.