uue põlvkonna kontrollitud nahauuenduse hooldused

pHformula happehooldused Tartus

pHformula on innovatiivne farmatseutilis-kosmeetiline nahahooldussari, mis pakub klassikalisest näohooldusest radikaalsemaid lahendusi, kuid on seejuures äärmiselt nahasõbralik. Tegemist on kaasaegse nn kontrollitud keemilise naha uuendamisega ehk keemilise koorimisega, kasutades selleks erinevaid happeid.

Leiate kogu pHformula tootevaliku koduhoolduseks ja kiirete tulemustega keemilised koorimised ehk happehooldused igaks aastaajaks erinevate nahaprobleemide leevendamiseks. Kui mure näonahaga tundub ületamatu ja iseseisvalt koduste vahenditega nahaga seonduvatele muredele lahendusi ei leia, siis olete alati oodatud meie kosmeetikute juurde konsultatsioonile ja pHformula happekoorimise eelhooldusele, et ühiselt oodatud tulemusteni jõuda!

Naturee Ilustuudio kosmeetikud on kõik oma ametis tõeliselt pühendunud ja naudivad klientidega koostööd  – hoolitseme suurima rõõmuga selle eest, et meie poolt pakutavad happehooldused võtavad arvesse kliendi individuaalsust, erinevate näonahatüüpide iseärasusi ja pakuksid leevendust muret tegevatele nahaprobleemidele. Kasutame happehooldusi nii iseseisvate hoolitsustena kui ka kombineerituna teemantlihvimise ja mehaanilise pooride puhastusega – nii saab oluliselt tõsta salongihoolduste tulemusi.

Mis teeb pHformula eriliseks?

pHformula on uuenduslik farmatseutilis-kosmeetiline nahahooldussari, mis pakub tavapärasest klassikalisest näohooldusest radikaalsemaid lahendusi, kuid on seejuures äärmiselt nahasõbralik. Tegemist on kaasaegse nn kontrollitud keemilise naha uuendamisega ehk keemilise koorimisega, kasutades selleks erinevaid happekokteile.

Kontrollitud keemilise nahauuenduse mõju on tavapärasest happekoorimisest täiesti erinev. Kui tavahappekoorimine põhjustab peamiselt nahakihtide eraldumist, siis kontrollitud nahauuendus kiirendab aktiivselt rakkude uuenemise protsessi erinevates nahakihtides, seejuures säilitades naha välimist struktuuri ja vähendades samas traumasid ja pindmist nahaärritust. Enamasti ei teki hoolduse järgselt tugevat nahaketendust, mis varasemate happehooldustega kaasas käis.

pHformula nahauuenduse protseduurid ei tekita põletust, tugevat koorumist ega vaja pikka taastusperioodi – see tähendab, et happehoolduse järgselt ei ole vaja peituda koduseinte vahele mao kombel nahka kooruma.

Happehoolduse valik ja naha ettevalmistamine

Kontrollitud nahauuenduse hoolduskuur valitakse välja koos pHformula kosmeetikuga. Esmalt on vaja viia läbi naha eelvalmistus ehk S.P. eelhooldus – tegemist on naha taluvuse testiga, mis teeb nahale esmase kerge happekoorimise ja näitab naha vastupanuvõimet hapetele.

Vastavalt kliendi individuaalsele naha seisukorrale soovitab kosmeetik mitu hooldust ja missuguse intensiivsusega on vaja läbi viia ning kuidas hoolitseda naha eest koduste vahenditega järgmised 2 nädalat. Keskmise intensiivsusega hoolduste kuur on tavaliselt 4-8 hooldust 10-21 päevase vahega. Päevitamine on vastunäidustatud nii kuuri ajal kui ka 10 päeva enne hoolduskuuri.

pHformula nahauuendushooldused ja tooted, pakuvad edukalt lahendusi sellistele nahaprobleemidele nagu vananemine (kuivus, tuhm jume, ebatasane pind, kortsud), hüperpigmentatsioon (melasma, lentigo, hüperpigmentatsioon), akne ja krooniline punetus ehk rosaatsea. Järgnevalt veidi põhjalikumalt pakutavatest hooldustest.

pHformula salongihooldused

pHformula S.P. EELHOOLDUS

Kui soovite alustada pHformula nahauuenduse happekuuriga, siis kõige esimeseks sammuks on kosmeetiku konsultatsioon ja nahatest spetsiaalse lahusega. Eelhoolduse käigus selgitatakse välja Teie näonaha seisund ja vastuvõtlikkus pHformula toodetele. Eelhooldus valmistab naha ette järgnevateks protseduurideks avades nö raku transpordikanalid, et toimeained saaksid paremini nahka tungida.

Eelhoolduse test annab kosmeetikule ja kliendile turvatunde edasiste hoolduste teostamiseks. Kosmeetik määrab konsultatsioonipäeval kliendi naha tundlikkuse ja lähtuvalt sellest koostab edasise plaani hoolduste läbiviimiseks. Kliendile loob see kindluse, et tema hooldusplaan koostatakse lähtudes just tema naha vajadusest ja tundlikusest. Samuti täidab kosmeetik enne hoolduse teostamist kliendi profiili.

S.P. complexi nahatesti tegemisega toimub naha nõrk koorimine ja transpordikanalite avamine, mis soodustab edaspidi toimeainete paremat tungimist nahka. Kui nahk talub  eeltesti hästi, võib kohaselt teha ka vastavalt nahaprobleemile valitud hoolduse.

pHformula A.G.E nahauuendushooldus

A.G.E. pHformula happehooldused on spetsiaalselt välja töötatud kõrgetasemeliste vananemisvastaste nahauuendusprotseduuride läbiviimiseks, et kaotada naha tavapärased vananemismärgid nagu fotovananemine, pigmendimuutused, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol.

pHformula M.E.L.A hüperpigmentatsiooni nahauuendushooldus

M.E.L.A. – Unikaalne pHformula „energiasavi“ koostis, mida kasutatakse MELA koorimise hoolduses on võimas hüperpigmentatsiooni puhul, et vähendada epidermises kogunenud melaniini. See pärsib tõhusalt melaniini tekitava ensüümi aktiivsust, stimuleerides samal ajal epidermise uuenemise ja seega kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast. Tänu uuenduslikule ja väga tõhusale toimimisviisile saadakse märkimisväärseid ja nähtavaid tulemusi minimaalse riskiga nahale.

M.E.L.A hooldus on tõhus järgmiste näidustuste korral:  melasma ja kolasma, UV-kiirgusest põhjustatud hüperpigmentatsioon, pindmised melaniinihäired, põletikujärgne hüperpigmentatsioon ja tedretähnid.

pHformula A.C probleemse naha (akne) nahauuendushooldus

A.C. – Ainulaadne pHformula ACNEnahauuendushooldus probleemsele nahale  on spetsiaalselt loodud, et kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, aidates lahustada sinna kogunenud mustust ning hoida kontroll all mikroobide vohamist aknele kalduvas nahas.

Hooldus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. Ideaalne nahahooldus vähendamaks rasu liigtootmist, naha liigsarvestumist, aknebakterite vohamist ja põletikulisi protsesse nahas. Hooldus aitab ahendada laienenud poore ning soodustab pindmiste armide paranemist.

pHformula C.R. punetuse vastane nahauuendushooldus

C.R. – Aktiivne ja tõhus taastav kompleks krooniline punetuse, teleangiektaasiate (pindmised veresoontelaiendid) ja rosaatsea puhul. Spetsiaalselt sellise naha probleemi jaoks välja töötatud antimikroobne toime aitab vähendada punetust ja vältida nahaprobleemi ägenemist. Tõhus hooldus punetavale ja tundlikule kuperroossele nahale.

pHformula V.I.T.A.C. nahauuendusprotseduur

V.I.T.A.C. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – Kõrge vitamiin C kontsentratsioonid on väga hea imendumise võimega. Innovatiivne  süsteem, mis vähendab varajasi vananemise märke nahal. C-vitamiin aitab tugevdada naha kollageeni ja elastiini võrgustikku. Hoolitsus sobib kasutamiseks fotovananemise vastu ja pigmenteerunud nahale, aitab parandada ebaühtlast nahatooni, kui seda teha regulaarselt. Sobib kasutamiseks pHformula suvise nahauuendusprotseduurina.

Hooldus ei nõua naha kodus ettevalmistust. Sobib ka rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele. Suurepärane naha turgutus enne olulisi sündmusi.

I.N.S.T.A.N.T. – KOHESELT NAHKA UUENDAV HOOLDUS

Spetsiaalne I.N.S.T.A.N.T. mask märkimisväärselt taastab naha sära ja kirkuse. Pakub nahale leebet ja pehmet koorimist jättes selle siidiselt siledaks ning pehmeks. Väga hästi ahendab veninud poore, puhastab nahalt ebatäiused.  Tänu võimsalt antioksidatiivsele feerulhappele on nahk hoolduse järgselt koheselt vitaalsem –  tuhm ja kahvatu jume „elavam“. Sobib kõikidele nahatüüpidele, hooldust võib teha ka suvekuudel. Pinguldab, ahendab poore, puhastab naha ebatäiused.

Hoolduse olulisemad näidustused: fotovananenud ja pigmenteerunud nahk, tuhm ja/või lõtv nahk, naha ebaühtlane pinnatekstuur, suurenenud poorid, liigne rasueritus, akne – sobib suurepäraselt suviseks  ja igakuiseks nahauuenduseks.

pHformula „365-SIGNATUUR“ hooldus

„365-SIGNATUUR“ hooldus – 365 signatuur nahauuenduprotseduuri saab kergesti kohandada vastavalt naha vajadustele lisades spetsiifilised aktivatorid H.Y.D.R.A. gel maskile ja M.A.S.S.A.G.E. kreemile. See professionaalne nahauuendushooldus edastab aktiivained topelt koguses nahakihtidesse jättes nahka siledana ning niisutatuna.

H.Y.D.R.A.gel mask on värskendava, niisutava ning rahustava toimega mask, mis aitab rahustada kuiva ning ärritunud nahka. Toote toimeainete kombinatsioon tugevdab naha loomuliku kaitsemehhanismi, ennetab veekadu  epidermisest, samal ajal kui hüaluroonhape suurendab naha niiskuse sisaldust.

Selle hoolduse suurepäraseks eeliseks on massaaži etapp kasutades pHformula M.A.S.S.A.G.E. kreemi, mis võimaldab ülihead libisemist nahal. Kerge, õlivaba valem on komedogeenne ning sisaldab riisikliiõli, mis sisaldab rohkelt vitamiine, toitaineid ning antioksüdante.

Näidustused: kuiv, ärritunud ja niiskusvaene nahk; tuhm, koltunud ja väsinud jume, naha ebaühtlane pinnatekstuur, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud – sobib suurepäraselt suviseks ja igakuiseks nahauuenduseks.

HAPPEHOOLDUSTE HINNAKIRI

phformula s.p. eelhappehooldus põhjaliku konsultatsiooni ja koduhoolduse nõustamisega 50€ soodus 36€

phformula a.g.e nahauuendushooldus 75€ soodus 67€
phformula a.g.e nahauuendushooldus intensiivmaskiga 80€ soodus 77€

phformula m.e.l.a pigmendilaikudele nahauuendushooldus 90€ soodus 80€

phformula a.c. nahauuendushooldus probleemsele nahale 75€ soodus 67€
phformula a.c. nahauuendushooldus probleemsele nahale põletikuvastase intensiivmaskiga 80€ soodus 77€

c.r. kuperroosse ja punetava nahauuenduse happehooldus intensiivmaskiga 80€ soodus 77€

phformula v.i.t.a.c. nahauuendusprotseduur 65€ soodus 62€

phformula i.n.s.t.a.n.t. pinguldav ja poore ahendav happehooldus 80€ soodus 77€

„365-signatuur“ hooldus 80€ soodus 77€

 

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus