Meeste juuksur

Otsid Tartus´kesklinnas head meeste juuksurit? 

Naturee Iustuudiost leiad pühendunud meeste juuksuri, kes annab endast parima, et mõista Sinu soove ja hoolitseb selle eest, et parimate kaasaegsete lõikustehnikatega saavutada kompromissitult parim tulemus.

Oleme abiks nii aegumatute meeste lõikuste kui ka trendikate lahendustega ning anname hea meelega nõu erinevate hoolduste osas ka näiteks soovimatu halli toonimise kui ka juuste hõrenemise osas.

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

meeste juuksur tartus Naturee Ilustuudio (1)

Mida oodata meeste juuksurisse tulles?

Regulaarne juuksuris käimine on üks osa enda eest hoolitsemisest – olgu see siis lihtsalt lõikuse värskendamiseks või põhjalikuma stiilimuutuse soovimine. Kohapeal selgitame välja Sinu ootused – kui tead täpselt, milline võiks Sinu juukselõikus välja näha, siis võta julgelt pilt stiilinäitena kaasa.

Hea meeste juuksur annab kohapeal ka täpsemaid soovitusi, kas ja kuidas saab lõpptulemus Sinu ootustele vastata arvestades näokuju, juuste eripärasid jms. Kuigi oleme oma töös imelised, siis mõtteid me kahjuks lugeda ei oska, see tähendab, et ole hea ja anna märku, kui tunned, et saame olla abiks.

Kui aga kindel idee puudub, siis meie kogenud juuksurid annavad hea meelega soovitusi just Sinu näokuju ja juustele sobiva stiilimuutuse tegemiseks. Oluline on oma avatud suhtlemine ja koostöö juuksuriga, et et saada parim tulemus! 

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio esimesel korrusel asuv naiste juuksur on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja juuksed on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud juuksurid

Kogu südamest oma tööd armastavad juuksurid lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid. Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma juuste eest hoolitseda.

Eelistame kvaliteeti

Meie juuksurid osalevad särasilmselt erinevatel täiendkoolitustel ja see pakub kirjeldamatut inspiratsiooni ja sädet igapäevatöö tegemiseks. Tõeliste juuksuritöö entusiastidena loodame, et iga klient võib tulla meie juurde juuksurisse kerge südamega ja olla alati kindel suurepärases lõpptulemuses. Selleks, et pakkuda kvaliteetset teenust kasutame oma töös vaid rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteetsetsarjade tooteid.

goldwell e1695732129990
olaplex ametliku maaletooja edasimüüjalt
K18
joico logo e1695732175710
Nioxin logo

Toetame alustavaid juuksureid

Anname oma oskusi ja pühendumust edasi ka juuksuriametit alles alustavatele juuksuritele – nii leiad hinnakirjast ka soodsama võimaluse toetada õpingutel uusi oma ala proffe.  

Oled igal juhul kindlates kätes, sest  praktikandi kõrval on alati tööl stilist, kes konsulteerib ja vajadusel juhendab.

praktikant-Katre-Tagasiside
Katre Tagasiside noorjuuksur Tartus 1

Meeste juuksuri hinnakiri

Teenuste hinnad on toodud vastavalt teenuse osutajale – juuksur-stilist / praktikant

*Teenusele lisandub juuste värvimisel ja toonimisel reaalne värvikulu 0.40€/värvigrammi kohta.

 

Meeste juukselõikus 26€ / 21€

Meeste juukselõikus (koos pesuga) 31€ / 26€

Meeste stiilimuutus 36€ / 26€

Habeme ja vuntsi piiramine / kujundamine 16€ / 11€

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus