Kerasilk keratiinhooldus Tartus

Otsid parimat sirgendavat hooldust kahustele juustele? 

Sirgendav Goldwell Kerasilk keratiinihooldus on esimene vastavalt juuksetüübile kohandatav kauakestev siluv hooldus, mis muudab sinu raskesti käsitletavad juuksed siidiselt siledaks 3-5 kuuks.

Goldwell Kerasilk sirgendav keratiinihooldus on unikaalne juuksehooldus, mis tagab juuste sära, läike ja tervise. See hooldus niisutab ja toidab Su juukseid seespidiselt, andes neile tagasi elastsuse ning vähendades juuste kahusust.

Keratiinihooldus on mõeldud kuiva, säbrus või lokkis juuste silendamiseks.

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

goldwell kerasilk keratiinihooldus
goldwell-Kerasilk

Mis on Kerasilk keratiinihooldus?

Keratiinihooldus kuivade, kahuste ja lokkis juuste silendamiseks, sobilik kõikidele ohjeldamatutele juuksetüüpidele! 100% vegan.

Kauakestev ja tõhus eksperthooldus, mis on rikastatud biomimeetilise siidi, sheaõli ja KERASILK KeraShape tehnoloogiaga. Muudab juhitamatud, lokkis, lainelised või kräsus juuksed enda kõige luksuslikumaks, siledamaks versiooniks – täis sära. Tulemuseks loomuliku välimusega kaunid, siledad juuksed.

Kerasilk keratiinihooldus on innovaatiline lahendus kõigile, kes unistavad siidisest, siledast ja kergesti käsitletavast juuksest. See on tõeliselt kohandatav hooldus, mis muudab tõrksad ja kahused juuksed siidiseks kuni 5 kuuks, pakkudes samal ajal juustele sügavat niisutust ja toitumist. 

Tasub teada, et tegemist ei ole keemilise sirgendamisega, vaid juuste ravihooldusega, mida on soovitatav korrata olenevalt juuste seisukorrast ning tüübist u 3-5 kuu möödudes.

goldwell kerasilk uus kerasilk treatment

Muudab tõrksad, säbrulised juuksed kergesti käsitletavateks

Muudab juustes lained pehmemaks ja silub juuste üldist struktuuri

Vähendab märgatavalt igapäevasele soengu tegemisele kuluvat aega

Kerasilk siluv ja sirgendav keratiinhooldus

Keratiinihoolduse toimet aitavad maksimaalselt säilitada Goldwell Kerasilk sarja juuksehooldustooted – šampoon, palsam ja juuksemask, mis on salongis kohapeal saadaval.

On oluline teda, et keratiinhoolduse järgselt tavakaubandusest kättesaadava šampooni ja palsami kasutamine võib hoolduse toimet märgatavalt lühendada.

Kerasilk keratiinihooldus ja juuste värvimine / triibutamine

Üks sagedasemaid küsimusi, mis keratiinihoolduse osas meieni jõuab on seotud juuste värvimisega. 

Keratiinihooldus ei ole soovitatud värskelt värvitud juustel. Oota vähemalt 2 nädalalt värvimise järel, kuna Kerasilk keratiinihooldus võib tekitada värvimuutusi eelnevalt värvitud juustel. 

Kerasilk keratiinihoolduse käigus silutakse juukseid siidiprotseiinidega ja suletakse juuste pind, seetõttu soovitame juukseid värvida kui keratiinihooldusest on möödas vähemalt 1 nädal.

kerasilk

Privaatne salong

Naturee Ilustuudio esimesel korrusel asuv naiste juuksur on privaatne ja hubane koht, kus Su soovid ja juuksed on südamega hoitud, sest salongi teised teenused tegutsevad eraldi korrusel.

Pühendunud juuksurid

Kogu südamest oma tööd armastavad juuksurid lähenevad Su soovidele personaalselt ja kõiki imelisi võimeid ja oskusi maksimaalselt rakendades. Oled oodatud ka kõige erilisema sooviga!

Püsiklientide poolt armastatud

Tänu pikale kogemusele, laitmatule kvaliteedile ja personaalsele lähenemisele on enamus külastajatest meie püsikliendid. Läheneme hoolitsustele personaalselt ja pikaajaliselt, et teaksid ka pikemas plaanis, kuidas oma juuste eest hoolitseda.

KERASILK keratiinhoolduse hinnakiri

Kerasilk lühikestele juustele 111€

Kerasilk poolpikkadele juustele 138€

Kerasilk pikkadele / paksudele juustele 158€

Väga pikkade / paksude juuste puhul võib kreatiinihooldusele lisanduda lisatasu kuni 20€.

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus