keratiinihooldus kuivade, kahuste ja lokkis juuste silendamiseks

Sirgendav Kerasilk keratiinihooldus Tartus

Sirgendav Goldwell Kerasilk keratiinihooldus on esimene vastavalt juuksetüübile kohandatav kauakestev siluv hooldus, mis muudab sinu raskesti käsitletavad juuksed siidiseks 3-5 kuuks.

goldwell kerasilk keratiinhooldus kahustele ja lokkis juustele hooldus tartus

Goldwell Kerasilk sirgendav keratiinihooldus on unikaalne püsijuuksehooldus, mis tagab juuste sära, läike ja tervise. See hooldus niisutab ja toidab Su juukseid seespidiselt, andes neile tagasi elastsuse ning vähendades juuste kahusust. Keratiinihooldus on mõeldud kuiva, säbrus või lokkis juuste silendamiseks.

Sirgendav Goldwell Kerasilk keratiinihooldus on esimene vastavalt juuksetüübile kohandatav kauakestev siluv hooldus, mis muudab sinu raskesti käsitletavad juuksed siidiseks 3-5 kuuks.

goldwell kerasilk keratiinihooldus

Sirgendav Kerasilk keratiinihooldus

  • muudab tõrksad, säbrulised juuksed kergesti käsitletavateks
  • muudab lained pehmemaks ja silub juuste üldist struktuuri
  • vähendab märgatavalt igapäevasele soengu tegemisele kuluvat aega

NB! Tegemist ei ole keemilise sirgendamisega, vaid juuste ravihooldusega, mida on soovitatav korrata olenevalt juuste seisukorrast ning tüübist u 3-5 kuu möödudes.

Üks sagedasemaid küsimusi, mis keratiinihoolduse osas meieni jõuab on seotud juuste värvimisega. Keratiinihooldus ei ole soovitatud värskelt värvitud juustel. Oota vähemalt 2 nädalalt värvimise järel, kuna Kerasilk keratiinihooldus võib tekitada värvimuutusi eelnevalt värvitud juustel. Kerasilk keratiinihoolduse käigus silutakse juukseid siidiprotseiinidega ja suletakse juuste pind, seetõttu soovitame juukseid värvida kui keratiinihooldusest on möödas vähemalt 1 nädal.

Keratiinihoolduse toimet aitavad maksimaalselt säilitada Goldwell Kerasilk sarja juuksehooldustooted – šampoon, palsam ja juuksemask, mis on salongis kohapeal saadaval. On oluline arvestada, et keratiinhoolduse järgselt tavakaubandusest kättesaadava šampooni ja palsami kasutamine võib hoolduse toimet märgatavalt lühendada.

KERASILK SILUV JA SIRGENDAV KERATIINHOOLDUS

Teenuse maksumus kujuneb välja vastavalt kasutatavale materjalikulule, väga pikkade / paksude juuste puhul on protseduuri hind kallim.

Hinnakiri alates 1. aprillist 2023.a

lühikestele juustele 110€

poolpikkadele juustele 135€

pikkadele / paksudele juustele 155€

Väga pikkade / paksude juuste puhul võib kreatiinihooldusele lisanduda lisatasu kuni 20€.