Tõhus näohooldus kodus ei pea olema keeruline

Ära unusta, et järjepidevus on võti särava ja terve naha jaoks!

Kui tunned, et vajad tuge kauni naha teekonnal , siis kutsun Sind liituma tasuta Facebooki grupiga Särava naha saladused | Teadlik näohooldus kosmeetik Kaia Kardmaaga Just selles grupis saad minult isiklikult küsida oma näohooldusega seotud küsimusi ja saada nõuandeid koduse nahahoolduse kohta.

Usun siiralt, et Sinu nahk väärib parimat!

🍃  Ühendan toimivad koduhooldustooted naha tasakaalu toetavate lihtsate ilunippidega.  Tuginen oma 15+ aastat ilumaailma ja kosmeetiku töökogemusele ning integratiivse dermatoloogilise toitumisnõustamise (Integrative Nutridermatology®) õpingutel omandatud teadmistele, et muuta Sinu nahahooldus tulemusi toovaks. 

🍃 Olen abielus ja 3 lapse ema ja tean, mida tähendab ettevõtja olemise kõrvalt töö, kodu ja pere tasakaalus hoidmine ja kui kerge on selle kõige juures iseennast unustada. Olen selle pagasi eest  aga mõnes mõttes ka tänulik, sest minu laste kasvamise teekond on olnud saadetud toidutalumatuste ja allergiatega, mis on “sundinud” mind ennast nahahoolduse valdkonnas pidevalt täiendama

🍃Ma usun, et nahk peegeldab meie sisemist tervist ja heaolu. Seetõttu keskendun ma mitte ainult välisele nahahooldusele, vaid ka sellele, kuidas toitumine, elustiil ja emotsionaalne tasakaal mõjutavad naha tervist.

holistiline akne teraapia - kosmeetik Kaia Kardmaa - holistiline nahaspetsialist - holistic skin coach

 

kosmeetik Kaia Kardmaa

holistiline nahaspetsialist

🎁 Näohooldus kodus lihtsaks! Tasuta juhendid 🎁

Soolestiku & naha tervise ABC

✅ Teekond soolestiku mikrobioota mõistmiseni: kuidas soolestiku tervis mõjutab naha seisundit

✅  Praktilised nõuanded ja toitumissoovitused: kuidas toitumise ja elustiili muudatustega võidelda nahaprobleemide vastu, sealhulgas põletikuliste ja punetavate nahahaiguste nagu akne, rosaatsea ja dermatiidi leevendamine

✅  Holistiline lähenemine nahahooldusele: ühendab teaduse ja praktilised soovitused, et pakkuda terviklikku vaadet naha ja soolestiku tervise vahelistele seostele.

Rosaatsea ja punetava naha ABC

Rosaatsea ja punetus veebiseminar zz 3 1

Rosaatsea ja punetava naha ABC koolitus on salvestatud ja kohe valmis vaatamiseks.  Seminaril saad teada:
✅ Kuidas leida õiged hooldustooted, et hoida punetus ja ärritus kontrolli all?
✅ Miks punetus ja põletik nahas tekib?
✅ Millised on vajalikud sammud, et rosaatsea, punetav ja põletikuline nahk paraneks?

Hüvasti akne ilupäevik

hüvasti akne ilupäevik

Hüvasti akne ilupäevikust leiad soovitused koduseks näohoolduseks  ummistunud pooride ja punetavate punnide vastu.  Akne nahale mõeldud ilupäevik 30 päevaks koos tõhusa ilurutiini ja tootesoovitustega ning kasutamist tutvustava videojuhendi.

Noorusliku naha saladused

email e1709411852280

See e-raamat juhendab Sind ühe imelise vananemisvastase toimeaine maailma. Saad teada, kuidas see toimib, millised on selle hämmastavad eelised ning kuidas seda õigesti oma nahahooldusrutiinis kasutada.

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus