Image Alt
Pikaajalise kogemusega juuksur Tartus naistele, meestele ja lastele

Juuksur Tartus

Peresõbralikus Tartu ilusalongis

Naiste, meeste ja laste juuksur

meie kogenud juuksur-stilistid on abiks nii stiilimuutustel, lõikuste värskendamisel kui ka uute põnevate värvilahenduste teostamisel

Salongis töötavad vaid pikaajalise kogemusega juuksurid, kes on oma ala tõelised entusiastid. Naudime oma tööd ja pingutame rõõmuga klientide ootuste täitmise nimel.

Leiad meid hubasest ja kaasaegsest juuksurisalongist Tartu kesklinnas, Kvartali keskuse kõrval – Aleksandri 3A (Soola-Aleksandri tn nurgal).

Mugavaim on juuksuri külastuseks aeg broneerida e-broneeringu abil

.

meeste laste ja naiste juuksur tartu kesklinnas
a
Oma ala profid

Me teame, mis teeme

Oma töös kasutame vaid parimaid vahendeid juuste hooldamiseks - koos põhjaliku konsultatsiooniga juuste välimuse hoidmiseks ja parandamiseks, leiate meilt ka kvaliteetsed koduhooldustooted.

Juuste lõikustest juuste ravihooldusteni

Teenused

Pakume laia valikut teenuseid juuste lõikusest, värvimisest kuni kahjustunud juuste intensiivhooldusteni. Olgu mureks lõhenenud juukseotsad või kahused juuksed - leiame sobiva hoolduse, et juuksed oleksid taas siidiselt siledad ja läikivad!

Naiste juuksur

Hea juuksuri järgi ollakse valmis minema kuhu iganes – õnneks pole ekstreemsed sammud vajalikud, sest asume mugavalt Tartu kesklinnas! Pakume trendikaid, klassikalisi ja stiilseid juukselõikusi ja stiilimuutusi ning võite meie poole pöörduda kui tahes põneva juuste värvimise sooviga.

Meeste juuksur

Otsides Tartu kesklinnas meeste juuksurit, tasub külastada ka meid! Leiad meilt kõik kvaliteetsed teenused juukselõikusest habemeajamiseni, põnevuse lisamiseks või vaikselt ligi hiiliva hallide juuste jaoks pakume ka toonimise / värvimise teenust. 

Laste juuksur

Lapsega koostööd valdava juuksuri leidmine on põnev väljakutse kõikidele lapsevanematele. Meie pikaajalise kogemusega sõbralikud juuksurid töötavad kiiresti ja suudavad ka veidi ringi uudistava põnniga hakkama saada.

Olaplex intensiivhooldus kahjustunud juuste kaitseks ja hoolduseks

Olaplex aitab vältida juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal, ning taastada ja tugevdada juba rikutud juukseid. Olaplex süsteem võimaldab täiuslikult kombineerida salongi- ja koduhooldusi kahjustunud juuste ravil ja hooldamisel.

Goldwell Kerasilk sirgendav keratiinhooldus

Sirgendav keratiinihooldus, mis on vastavalt juuksetüübile kohandatav kauakestev siluv hooldus, mis muudab sinu raskesti käsitletavad juuksed siidiseks 3-5 kuuks. Keratiinihooldus on mõeldud kuivade, säbrus või lokkis juuste silendamiseks.

Joico 4 astmeline hooldus

JOICO 4-astmeline intensiivhooldus muudab väsinud ja elutud juuksed koheselt tagasi säravaks, tugevaks ja vastupidavaks. Hoolduse tulemused püsivad kuni 6 nädalat.