Lugu muutusest: Kuidas õige hooldusega saab vabaneda tundlikkusest ja rosaatseast

Tahan jagada Sinuga ühe inspireeriva loo oma kliendist, kes minu nahahoolduse soovituste abil on saanud märkimisväärse muutuse oma tundliku ja rosaatseaga hädas oleval nahal.

Kohtusin Enega mõned aastad tagasi, kui ta nahk oli silmnähtavalt põletikuline, ülitundlik ja esines ka rosaatsea tunnuseid. Ta oli proovinud mitmeid tooteid ja ka ravi, kuid ilma olulise ja püsiva eduta. Ikka ja jälle olukord süvenes. Siis pöördus ta minu poole ja palus abi.

Minu lähenemine sellistele naha seisukordadele on alati terviklik ja lähtub järgmistel sammudest:

Õrnad, kuid tõhusad nahahooldustooted:

Valisime hoolikalt tooteid, mis olid piisavalt õrnad Ene tundlikule nahale, kuid samas tõhusad naha tugevdamiseks ja rosaatsea ja põletiku vähendamiseks. Sageli arvatakse, et põletiku ja tundliku nahaga ei ole võimalik midagi ette võtta. On! Alustada tulebki just nimelt naha tugevdamisest ja naha kaitsebarjääri taastamisest.

Personaalne nahahooldusrutiin:

Koostasime individuaalse nahahoolduskava arvestades tema nahatüüpi ja spetsiifilisi vajadusi. Pean tunnistama, et esialgses plaanis sai ka tehtud muudatusi, kui nägime, et kliendi nahk vajab täiendavalt tuge. Oluline on protsessi usaldamine ja sageli näen tegelikult, et enne kui olukord läheb päriselt paremaks, võib tekkida ka tagasilööke. Usaldus on oluline, et ka järjepidevus saaks tulemust anda.

Kui klient oleks oma nahahoolduse esimese tagasilöögi osas, kus tundus, et olukord muutub hullemaks käega löönud, siis ei oleks ehk ta nahk kunagi korda saanud. Alustades individuaalseid hooldusprogramme tuleb arvestada, et naha sees võib aktiivsemate toodetega alustamisel “välja tulla” nii mõndagi. Oluline on omavahel suhelda ja just sellepärast olengi ka väljakutsel kolme nädala jooksul tekkivate küsimuste korral toeks.

Toitumise ja elustiili nõuanded:

Julgustan alati kliente tegema teadlikke toitumis- ja elustiilivalikuid, mis toetavad naha tervendamist seestpoolt.

Tulemused on sellise koostöö puhul hämmastavad! Poole aasta jooksul muutus Ene nahk märgatavalt rahulikumaks ja siledamaks. Põletik ja punetus vähenesid tasapisi ning ta leidis tagasi oma enesekindluse. Kui peeglisse vaadates ei näe enam pidevalt punetavat ja ka katsudes valulikku nägu, siis on see elumuutev!

Just sellised lood klientidega näitavad, kui suurt mõju võib õige nahahooldus ja terviklik lähenemine avaldada.


​Kas soovid ka sellist tulemust?

põletik, rosaatsea ja tundlik nahk kliendi tagasiside ja muutumine nahaspetsialist Kaia Kardmaaga

Kui tunned, et nahamure on olnud juba pikka aega ja ei ole püsivalt nahka korda saanud, siis tule julgelt tasuta konsultatsiooni, et näha, kas minu lähenemine naha paranemisele saab Sind aidata.

📅 ​Broneeri tasuta sobivusvestlus Zoomis​

Püsi särav ✨

Kaia Kardmaa

holistiline nahaspetsialist

📩 ​Kirjuta mulle​

🎁 ​https://naturee.ee/kingitus/​

Liitu tasuta teadliku näohoolduse grupiga

Sinu nahk väärib parimat 🖤 Kõik soovitused on mu enda peal testitud ✨

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus