Suurpuhastus nahahooldustoodete ja kosmeetikariiulil

Millal sa viimati oma kreemituube või dekoratiivkosmeetika riiuleid sorteerisid?

Igal tootel on oma eluiga ja oluline on toode visata, kui see on jõudnud selle eluea lõppu. Aja jooksul hakkab koostisosade aktiivsus vähenema, st need ei ole enam eriti tõhusad. Samuti hakkavad liiga kaua seisvas tootes kasvama bakterid, mis samuti viivad toote roiskumiseni ning võivad tegelikult ka nahka kahjustada.

⚠️ ⚠️ ⚠️

KOHE, kui märkad toote konsistentsi või lõhna muutust, viska see ära!!!

ALATI sõltumata toote säilimisajast!

Kuidas leida toote säilivuse ja kasutamise aega?

Toote pakendil või karbil on avatud topsikese märgis koos numbriga, see vastab sellele, kui kaua võib toodet selle avamisest alates kasutada.

Kas teadsid, et kui tootele on märgitud säilivusajaks näiteks 31.12.2023.a ja märgis 6M, siis võib seda kreemi kasutada 6 kuu jooksul kui alustad kasutamist 31.12.23 seisuga st kasuta see lõpuni enne 30.06.2024.a?

image

Palun võta täna 10 min ja vaata üle oma nahahooldustoodete seis – ehk on ka Sul seal tooteid, mis enam nahahoolduse eesmärke ei täida ja tuleks ära visata?

Nüüd kui kosmeetikariiulis on puhastus tehtud, siis vaatame üle ka meigipintslid…

Korralikud ja kvaliteetsed meigipintslid on omajagu investeering. Ära siis unusta nende eest ka hoolitseda! Meigipintslid koguvad iga kasutuskorraga puudriosakesi jms ka harjakeste vahele, mis pikema aja jooksul hakkavad ka bakteriaalset muutust näitama.

Saadaval on spetsiaalseid meigipintslite pesuaineid ja tooteid, mis aitavad puhastada su kallid meigipintslid, kuid väga hästi sobib ka leige vesi ja neutraalne õrn beebiseep. Pese oma pintsleid vähemalt korra kuus ja sagedamini kui kasutad neid jumestuskreemi pealekandmiseks (niisketes meigitoodetes kasvavad bakterid palju kiiremini kui kuivades ainetes).

Pärast pesemist loputa pintsleid väga hoolikalt ja jäta õhu kätte kuivama.

image 1

Palun leia täna hetk ja puhasta oma meigipinstlid, kui viimasest korrast on juba mõnda aega möödas.

Sinu nahk tänab Sind!

Kui tunned, et nahamure on olnud juba pikka aega ja ei ole püsivalt nahka korda saanud, siis tule julgelt tasuta konsultatsiooni, et näha, kas minu lähenemine naha paranemisele saab Sind aidata.

📅 ​Broneeri tasuta sobivusvestlus Zoomis​

Püsi särav ✨

Kaia Kardmaa

holistiline nahaspetsialist

📩 ​Kirjuta mulle​

🎁 ​https://naturee.ee/kingitus/​

Liitu tasuta teadliku näohoolduse grupiga

Sinu nahk väärib parimat 🖤 Kõik soovitused on mu enda peal testitud ✨

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus