Rosaatsea vaid nädalate või paari kuuga kontrolli alla?

JAH, see on võimalik.

Tänane hommik algas minu jaoks imeliselt. Ma ei oska seda lihtsalt kuidagi teiste sõnadega kirjeldada, sest sain oma kliendilt tagasiside, mis isegi mind ennast üllatas. Räägin sulle lähemalt, miks.

Vähem, kui 2 kuud tagasi pöördus minu poole rosaatsea murega klient, kes muidu ei ole isegi Tartust, vaid hoopis kaugemalt. Minu juurde on tavaliselt ooteaeg konsultatsiooniks ja protseduurideks isegi kuni kuu aega.. Temaga õnnestus aga sellel päeval täiesti etteplaneerimata kokku leppida konsultatsioon, kus vaatasime nö naha olukorrale otsa. Ja seal oli toimumas nii mõndagi.

Ta näonahk oli justkui õpikunäide põletikulisest rosaatseast aknega. Punetav ja tundlik, eriti põskedel ja lõual, mis ongi tüüpilised rosaatsea mõjutatud piirkonnad. Nahk tundus lausa kuum puudutusele ja sellel esines ka nähtavaid punetavaid veresooni. Lisaks veel väikeseid, punaseid, põletikulisi punnikesi, mis sarnanevad aknele, kuid on tegelikult osa rosaatsea ilmingud. Võid vaid ette kujutada, millist ebamugavustunnet sellises nahas elamine igapäevaselt võib tekitada..

Silmnähtavalt väga tugeva põletikulise naha korral vaatan alati üle ka kliendi toitumist puudutavad aspektid, sest punetus, tundlikkus ja nahapõletik viitab ka põletikule kehas sees. Soovitasin talle oma keha toetada alustuseks just seespidiselt kolme väga erilise tootega. Ja just täna, kui ta on minu soovitusi järginud iga päev, ütles ta mulle, et täiesti uskumatu – ta nahk on nagu uuesti sündinud. Ta nägu ei ole enam tulipunaste põskedega, ei kobruta kuivade ketendustega, ta ei näe põskede nahal enam lõhenemist ning mädaseid rosaatsea akne punne ei ole tekkinud.

Selle umbes kuu aja jooksul on ta saanud OMA KEHA TOETADES muutuse, mida ei saanud isegi antibiootikumi salviga 3 kuu jooksul. Kõlab uskumatult? Jah, kui see vestlus ei oleks olnud silmast silma (olgu, tegelikult Zoomis), siis oleks ilmselt minu emotsioon seda näiteks sõnumis lugedes hoopis teine. Aga ma nägin oma silmaga, kuidas ta nahk oli rahulikum, ühtlasema tooniga jne. Täiesti teine kui siis, kui kohtusime viimati.

Rosaatsea korda saamine on pikk tee, ka selle kliendi teekond ei ole lõppenud ja ma toetan teda veel pikema aja jooksul, et näonaha seis muutuks veelgi paremaks, kuid see edulugu väärib juba jagamist.

rosaatsea tagasiside holistilisele nahaspetsialistile

Alles nüüd, kui põletikuline foon kehas on veidi leevendunud, alustasime ka spetsiifilise naha tugevdamise programmiga läbi näohooldustoodete. Ja see tänutunne, mida tundsin tema poolt, kui ta nii palju oli varem otsinud tooteid, soovitusi.. ja nüüd leidsime koos tema jaoks toimiva lahenduse, mis päriselt on näidanud muutusi, see on imeline tunne ka minu jaoks, et teen õiget tööd ja räägin õigetest asjadest.

Olles niivõrd inspireeritud sellest kogemusest… Seoses selle tagasisidega otsin 3 ROSAATSEA klienti, kes on valmis proovima oma naha põletikust ja pidevast ebamugavustundest, mida rosaatsea põhjustab, päästmist läbi keha seespidiselt toetava personaalse programmi. Selleks, et saaksin Sind toetada, pead osalema sobivusvestlusel (see võtab aega ca 45 min, kohtume veebis Zoomis).

Kui tunned, et veidi teistsugune, keha seespidiselt toetav lahendus VÕIB olla sinu näonahale abiks, siis aitan välja selgitada, kas see lähenemine saab ka Sind aidata! Kui tunned, et nahamure on olnud juba pikka aega ja ei ole püsivalt nahka korda saanud, siis tule julgelt tasuta konsultatsiooni, et näha, kas minu lähenemine naha paranemisele saab Sind aidata.

📅 ​Broneeri tasuta sobivusvestlus Zoomis​

Püsi särav ✨

Kaia Kardmaa

holistiline nahaspetsialist

📩 ​Kirjuta mulle​

🎁 ​https://naturee.ee/kingitus/​

Liitu tasuta teadliku näohoolduse grupiga

Sinu nahk väärib parimat 🖤 Kõik soovitused on mu enda peal testitud ✨

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus