Näopuhastus kui näohoolduse vundament

Kas teadsid, et nahapuhastus on särava naha alus? See ei puuduta ainult mustuse ja rasu eemaldamist.. see on naha ettevalmistamine ja justkui nahahoolduse vundament, millele saab luua terve ja särava naha.

Kujuta ette, et oled terve päeva olnud toimekas, tegutsenud toas ja väljas, ehk käinud trennis ja nautinud kohvikus pärastlõunast päikest. Samal ajal on Su nahk kogu päeva olnud aktiivne ja kõik see jätab jälje ka nahale, mida kindlasti ei taha lasta seal pikemalt “küpseda”., kõige vähem veel üleöö olla..

Kogu see mustus, rasu, bakterid jms vajab eemaldamist just sarnaselt nagu pead täiesti elementaarseks hammaste pesu igal hommikul ja õhtul. Eriti, kui Su nahal on mingigi väike mure, olgu selleks siis punetus, punnikesed või hoopis kuivus/ketendus.

Kuidas nägu puhastada?

Puhas nägu algab puhastest kätest – kõigepealt pese käed. Kasuta leiget vett. Kui vesi on liiga kuum või külm võib see ärritada nahaaluseid õrnaid veresooni, mis jätavad näo punetavaks.

Kasuta õrna näopuhastajat. NB! Vaid veega pesemisest ei piisa, seep ei ole õige toode, mida igapäevaselt nöonahal kasutada. Pese kaks korda päevas ja mitte rohkem. Pestes liiga sageli muutub naha loomulik tasakaal ja näonaha rasutootmine võib seeläbi suureneda ja soodustada nahapooride ummistumist. Kuiva naha korral võib jällegi süveneda naha kuivus, tasakaal on oluline.

Ära kiirusta. Pärast pikka päeva võib olla kiusatus kiirelt näoga tegelemisega ühelepoole saada, kuid nahk on õrn ja samuti vajab puhastustoote aega, et lagundada meigijäägid, mustus ja kõik see nahale kogunenud sodi nahalt lahti. Mudi ja masseeri näonahka nahka pestes näopuhastajaga kuni ca minut-kaks. seejärel loputa ja kuivata puhta rätikuga. Kui sul on probleemne nahk, siis eelista naha kuivatamist ühekordsete salvrätikutega.

⚠️ ⚠️ ⚠️

Pärast näopuhastust ei peaks näonahk jääma kiskuma või muud moodi ebamugavaks. Kui tunned pärast näopuhastust, et nahk lausa karjub niisutuse järgi, siis tuleks näopuhastaja välja vahetada!

Olen näopuhastuse kohta salvestanud ka eraldi mini-loengu, ​saad seda kuulata Youtubes.​

0

Minu isiklik lemmik näopuhastaja, mis sobib ka silmameigi eemaldamiseks ja kerge ensüümkoorijana kasutamiseks on pHformula EXFO Cleanser – uuri lähemalt ja proovi järgi!

​Minu lemmik näopuhastaja​

Kui tunned, et nahamure on olnud juba pikka aega ja ei ole püsivalt nahka korda saanud, siis tule julgelt tasuta konsultatsiooni, et näha, kas minu lähenemine naha paranemisele saab Sind aidata.

📅 ​Broneeri tasuta sobivusvestlus Zoomis​

Püsi särav ✨

Kaia Kardmaa

holistiline nahaspetsialist

📩 ​Kirjuta mulle​

🎁 ​https://naturee.ee/kingitus/​

Liitu tasuta teadliku näohoolduse grupiga

Sinu nahk väärib parimat 🖤 Kõik soovitused on mu enda peal testitud ✨

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus