Kuidas antibiootikumid mõjutavad aknet ja rosaatseat?

Antibiootikumid on ROSAATSEA ja AKNE ravis levinud valik, mis aitavad kiiresti leevendada haiguse põletikulisi aspekte.

Kas tead, et antibiootikumide toime ei ole niivõrd seotud nende bakterivastase toimega, vaid pigem isegi nende põletikuvastaste omadustega. Ehk siis antibiootikumide abil surutakse ajutiselt alla keha põletikulised protsessid, mis siis aga peale ravi lõpetamist vaikselt uuesti võimenduvad, sest tegelikku probleemi ehk PÕLETIKU TEKITAJAT ei ole korda tehtud.

See on ka number üks põhjus, miks kliendid kurdavad, et kui võtavad antibiootikume, siis näevad tulemusi mõneks ajaks, kuid siis varsti peavad uue kuuri tegema. See on nii, sest probleemi ei ole lahendatud, PÕLETIKU TEKITAJAT pole enda elustiilist ja toitumisest korrigeeritud..

Antibiootikume võib manustada nii suukaudselt kui ka paikselt. Paiksed antibiootikumid aitavad vähendada naha punetust ja põletikulisi lööbeid, ilma et need mõjutaksid organismi bakteriaalset tasakaalu samal määral kui suukaudsed antibiootikumid. Suukaudseid antibiootikume kasutatakse tavaliselt, kus paikne ravi ei ole piisavalt efektiivne.

Kas oled valmis tegelema põhjusega, miks on kehas põletik? Ilma peeglisse vaatamata seda teha ei saa. Samamoodi ei ole võimalik saada lahti põletikulistest nahaprobleemidest, kui ei tee muudatusi elustiilis ja toitumises.

Saan Sind aidata, sest põletikulised nahahaigused on minu “lemmikud”. Just pidevast punetusest, valulikust põletikus näonahast ja teistest sarnastest sümptomitest vabanemine pakub mu klientidele erilist rõõmu ja muutust elukvaliteedis.

Kui tunned, et nahamure on olnud juba pikka aega ja ei ole püsivalt nahka korda saanud, siis tule julgelt tasuta konsultatsiooni, et näha, kas minu lähenemine naha paranemisele saab Sind aidata.

📅 ​Broneeri tasuta sobivusvestlus Zoomis​

Püsi särav ✨

Kaia Kardmaa

holistiline nahaspetsialist

📩 ​Kirjuta mulle​

🎁 ​https://naturee.ee/kingitus/​

Liitu tasuta teadliku näohoolduse grupiga

Sinu nahk väärib parimat 🖤 Kõik soovitused on mu enda peal testitud ✨

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus