Hüvasti akne meistriklass – koolitus kohe vaatamiseks

Oled oodatud vaatama veebikoolitust teadliku koduse näohoolduse tähtsusest ummistunud pooridest ja punetavatest punnidest lahti saamisel.

Koolitus on salvestatud ja KOHE valmis vaatamiseks.

VEEBISEMINARIL SAAD TEADA:

✅ Kas kosmeetika võib olla ummistunud naha süüdlane?

✅ Millised seosed on aknel ja toitumisel?

✅ Mis tekitab kehas põletikku ja kuidas on see aknega seotud?

🎁 Aknest lahti saamise teekonna toetamiseks saad veebikoolitusega kingituseks ka akne nahale mõeldud koduse ilurutiiniga näohoolduse päeviku (väärtus 27€).

Ma näen oma töös iga päev, et kodune näohooldus akne naha puhul on sageli lausa meeleheidet tekitav, sest otsitakse kogu aeg uut ja paremini toimivat toodet, kuid puudub tegelikult arusaamine, mida mingi akne vastane toode peaks tegema ja millal ja kuidas mingit kreemi või maski peaks kasutama.. Kasutades liiga raskeid kreeme süveneb akne veelgi, poorid ummistuvad veel rohkem ja nahk muutub veel põletikulisemaks.

Pidevalt tooteid vahetades, erinevate tootjate ja sarjade toodetega “žongleerimine” paneb naha veel suurema pinge alla, vahest korraks tundub, et on juba parem seis aga siis hoopis süveneb kõik veel hullemaks.. Näen akne klientidel dehüdreeritud, traumeeritud, kraabitud ja lõhutud näonahka ja päriselt on nii kahju, et keegi sellel teemal ei ole laiemalt rääkinud.

Tunnen, et see on midagi, mida lihtsalt pean jagama ja just selle pärast olengi loonud selle tasuta koolituse, et akne naha eest hoolitsemine muutuks arusaadavamaks ja lihtsamaks võimalikult paljudele. See mõjutab nii paljude elusid, enesekindlust ja eneseusku.. ummistunud, punetav, mädaste vistrikutega nahk tekitab stressi ja ärevust, häirib sotsiaalseid suhteid ja oma parima potensiaali saavutamist.

Mul on hea meel, kui soovid saada akne naha hoolduse kohta teadlikumaks.

Koolituse leiad siit: https://naturee.ck.page/35211824dc

Kui tunned, et nahamure on olnud juba pikka aega ja ei ole püsivalt nahka korda saanud, siis tule julgelt tasuta konsultatsiooni, et näha, kas minu lähenemine naha paranemisele saab Sind aidata.

📅 ​Broneeri tasuta sobivusvestlus Zoomis​

Püsi särav ✨

Kaia Kardmaa

holistiline nahaspetsialist

📩 ​Kirjuta mulle​

🎁 ​https://naturee.ee/kingitus/​

Liitu tasuta teadliku näohoolduse grupiga

Sinu nahk väärib parimat 🖤 Kõik soovitused on mu enda peal testitud ✨

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus