Allahindlus!

OLAPLEX 0 Juukseid taastav koduhooldus

29.70

-7%

Olaplex 0 on kõikidele juuksetüüpidele sobiv taastav juuksehooldustoode, mis aitab silmnähtavalt vähendada juukse kahjustusi.

 

Olaplexi salongihooldusest inspireeritud Olaplexi toimeainet sisaldav koduhooldus, mis parandab, tugevdab ning kaitseb juukses olevaid disulfiidsidemeid. Kasutage Olaplex N°0 esimese sammuna kaheosalises süsteemis N°3 Hair Perfectoriga.

 

Tulemuseks 68% rohkem parandatud ja 3x tugevamad juuksed kui seda kasutatakse kaheosalise süsteemina ainult ühel kasutuskorral.

 

Üks Olaplex 0 pudel sisaldab 4-6 kasutuskorda sõltuvalt juuste pikkusest ja tihedusest.

 

Naturee Ilustuudio on Olaplex toodete volitatud edasimüüja, kõik tooted on autentsed ja ametlikult Baltikumi maaletoojalt.

 

32€ 155ml 206,45€/l

Tasuta transport tellimustele üle 50€

Itella Smartposti pakiautomaatidesse

Mugav tasumine pangalingiga

Kahjustatud juustele taastav juuksehooldus

Olaplex 0 Intensive Bond Building hair Treatment

Olaplexi salongihooldusest inspireeritud OLAPLEX toimeainet sisaldav koduhooldus, mis parandab, tugevdab ning kaitseb juukses olevaid disulfiidsidemeid.

Millal kasutada Olaplex koduhooldust? 
Kasutage kaheosalist Olaplex süsteemi kahjustatud juustele üks kord nädalas või kaks kuni kolm korda nädalas. Parima tulemuse saavutamiseks konsulteeri juuksuriga ning kombineeri No.0 koduhooldus ilusalongis pakutava OLAPLEX hooldusega.

OLAPLEX on kombinatsioon süsinikust, hapnikust, lämmastikust ja vesinikust, millel on kaks reageerivat poolt. Need otsivad katkiseid disulfiidsidemeid ja ühendavad nad taas kokku.

Hooldusena aitab ta taastada juukseid kahjustuste eest, mis on põhjustatud keemilise, mehhaanilise ja termilise töötluse tagajärjel.

Mida Olaplex 0 juustele annab?

OLAPLEX taastab terved juuksed – taasühendab katkiseid disulfiidsidemeid. Kõik juuksed koosnevad tuhandetest disufiidsidemetest. Kui teostatakse ükskõik mis laadi töötlemist, näiteks keemilist nagu keemiline lokk, värvimine, blondeerimine või keemiline sirgendamine, lõhutakse need sidemed ja juukse struktuur nõrgeneb.

Nõrgenemist ja kahjustusi võib põhjustada ka juuste kuumtöötlemine nagu näiteks sirgendamine, föönitamine ja lokkide keeramine. Samuti tekivad kahjustused mehhaanilisest töötlemisest nagu tupeerimine ja kammimine. Isegi šampoonid, mis on tugeva leeliselisusega, võivad juukseid nõrgestada.

OLAPLEX’i ei ole võimalik “juustest välja loputada”. OLAPLEX’i poolt “loodavad sillad” on püsivad kuni katkemiseni. OLAPLEX’i on loodud juuste parandamiseks ja hooldamiseks.

OLAPLEX ei muuda juukseid purunematuks edasiste kahjustuste eest. Juuste kuivus on hoopis eraldi problem, mida lahendab ükskõik milline professionaalne niisutust andev toode/hooldus.

Olaplex 0 Intensive Bond Building Hair Treatment

Korduma kippuvad küsimused

Kas Olaplex 0 sobib kasutamiseks iseseisvalt?

Ei. Olaplex 0 on intensiivne tugevdatud juuksesidemete taastaja, mis imendub sügavale juustesse. See on mõeldud toimima sünergias Olaplex 3 tootega, et intensiivistada taastavat toimet.

Kas Olaplex nr 0 töötab ilma Olaplex 3 kasutamata?

Jah, Olaplex No 0 võib kasutada ilma Olaplex No 3-ta pakkudes iseseisvalt mõningast parandust. Kuid see toode on siiski mõeldud töötama kaheosalise protsessina. OLAPLEX toimib kõige paremini niisketes juustes, No 0 on vesine vedelik, mis kuivad kiiresti – kasutades koos No 3-ga, hoiab see juuksed niiskena, et mõlemad tooted saaksid sünergias parima tulemuse pakkuda.

Kas tohib Olaplex 3 kanda juustele kohe pärast Olaplex 0, et säästa aega?

Ei. Olaplex nr 0 peab vähemalt 10 min imenduma juustesse, see valmistab juuksed ette Olaplex 3 toimeainete parimaks tööks.

Kas Olaplex 0 võib kasutada “normaalsetel juustel” ? Kas juuksed peavad olema kahjustunud?

Olaplexi koduhooldusest saavad kasu kõik juuksetüübid ja tekstuurid. Tugevamalt kahjustunud juustel on aga tulemused selgemini näha – mida sagedamini kasutada Olaplex 0, seda tervemaks juuksed muutuvad. Vähekahjustunud juustel ei pruugi Olaplex 0 ja 3 tulemused olla nii silmatorkavad, kuid tooted toimivad juukseid tugevdades ja tervendades juuste struktuuri.

Kas Olaplex 0 tuleb juustest šampooniga välja pesta?

Ei. Kanna Olaplex 0 juustesse ja oota 10 minutit, seejärel kanna peale Olaplex No 3 vähemalt 10 minutiks – koos toimides pakuvad need koduhooldustooted kahjustunud juustele intensiivset taastavat mõju. Lõpetuseks loputa juuksed ning pese šampooni ja palsamiga. Parima tulemuse jaoks soovitame Olaplexi No 4 šampooni ja No 5 palsamit.

Kui kaua tohib maksimaalselt Olaplex nr 0 ja 3 hoida juustes?

Võite hoida Olaplex nr  0 ja nr 3 kauem, kui on soovitatud miinimumaeg ( 10 min 10 min). Hoolduse tõhusus hakkab kaduma 30-45 minuti möödudes või siis kui juuksed hakkavad kuivama.

Kas Olaplex No 0 võib kasutada kodustes tingimustes juuste värvimisel või blondeerimisel?

Ei, Olaplex No 0 ei tohi lisada kodustele värvitoodetele.

Kuidas erineb Olaplex No 0 professionaalsest Olaplex salongihooldusest?

Olaplex No 0 sisaldab vähem aktiivosakesi, mida kasutatakse salongis eraldiseisvas hoolduses. Olaplex No 0 on kodune hooldustoode kasutamiseks koos Olaplex No 3-ga intensiivsemaks kahjustunud juuste parandamiseks.  Olaplexi koduhooldustooted aitavad hoida ja toetada salongihoolduste mõju.

Miks peaks kasutama Olaplex 0 salongihooldusele lisaks?

Olaplex nr 0 pakub juustele lisahoolitsust salongikülastuste vahel, aitab juukseid ette valmistada kavandatud värvimuutusteks ja taastada juba kahjustunud juukseid enne juuksuri külastust.

Olaplex 0 kasutamine

Kandke kuivadele juustele Olaplex No.0, lase mõjuda 10 minutit. Ära loputa! 

Seejärel kanna juustele No.3 Hair Perfector, kammi juuksed kergelt läbi, et tõhusad toimeained jõuaksid iga juuksekarvani kogu pikkuses.

Lase mõjuda vähemalt 10 minutit. Loputa, pese šampooni ja palsamiga. Parimate tulemuste saamiseks kasuta Olaplexi šampooni No.4 ja Olaplexi palsamit No.5.

Olaplex No.0 piisab 3-6 kasutuskorraks, sõltuvalt juuste pikkusest ja tihedusest.

Kasuta kaheosalist Olaplex No 0 ja No 3 süsteemi kahjustatud juustele üks kuni kolm korda nädalas. Parima tulemuse ja väga kahjustunud juuste korral kombineeri Olaplex koduhooldus salongis pakutava Olaplex hooldusega.

Koostis

Water (Aqua), Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.