Kaunilt kujundatud ja defineeritud kulmukaar kaunistab igaüht

Kulmude ja ripsmete värvimine ja kulmuhooldus Tartus

Kaunilt hooldatud ja defineeritud silmad on iga naise välimust kaunistav. Põhjalik kulmuhooldus loob täiuslikud kulmud nii, et need sobiksid ideaalselt kandja näokujuga ja annaksid igasse päeva juurde sära ja mugavust. Kulmude kujundamine ja vahatamine sobib kõigile – ka esmakordsele kulmutehniku külastajale. Kulmud hennaga pakuvad pikemaajalist püsivust võrreldes kulmude püsivärvimisega – light microblading aga kaunistab kulmud kuni aastaks. Lisaks kulmuhooldusele on võimalik ka ripsmete püsivärvimine ja lashlift koolutamine.

 

kulmude värvimine Tartus, henna kulmud

Ideaalsed kulmud on südamesooviks igale naisele – kaunis kulmukaar raamib näo ja annab sära silmadele. Naturee Ilustuudios pakume täiuslikku kulmuhooldust. Kulmude kujundamine ja korrigeerimine, vahatamine ja kitkumine; kulmude keemiline värvmine või kulmud hennaga – kulmutehnik aitab valida sobiva tehnika kaunite kulmude jaoks.

Kellel enda loomulikud kulmud on väga tagasihoidlikud või ei paku keemiline värvimine ja henna piisavalt püsivust, siis neile soovitame light microblading lahendust, mis on oluliselt püsivam ja vajab hooldust iga 9-12 kuu järgselt.

Kulmude värvimisel ja korrigeerimisel on oluline arvestada loomulikku kulmu- ja näokuju – täna on trend pigem loomulikuma ja laiema kulmukaare eelistamiseks, kuid tasub jälgida, et kulmud ei muutuks näokuju suhtes liiga laiaks ega hakkaks rõhuma üldist näoilmet. Kujundame kauni kulmukaare arvestades kliendi ootusi ja loomulikku kulmukuju.

Kahtlemata on kulmude püsivärvimine hennaga või keemilise kulmuvärviga mugav ja veekindel viis kauakestva kulmukaare kujundamiseks.

henna kulmud tartusKulmud hennaga

Kulmude värvimine hennaga – nimetatakse ka “bio-tätoveeringuks”, kuna sel viisil kulmude värvimisel jääb toon nahale mõnevõrra kauemaks võrreldes kulmude keemilise värvimisega. Nahale tooni andmisega täidavad hennaga kulmud tühimikud, kus karvakesed puuduvad.

Henna pulber, mida värvimiseks kasutatakse on erinevate toonidega, st on võimalik hennaga kulmusid värvides saada nii heledamaid kui ka tumedamaid tooni kulmusid.

Soovitame valida kulmud hennaga, kui on soov, et kulmuvärv püsiks veidi kauem kui tavaline keemiline värvimine – henna kulmuvärv võib karvakestel püsida isegi 3-6 nädalat. Hennaga kulmude värvimise järgselt hoidu kulmude märjaks tegemisest 24h, iga kord enne pesemist kulmusid õli või õli sisaldava kreemiga kaitstes aitab ka see värvil kauem püsida.

Kulmude värvimine hennaga on vastunäidustatud kahjustunud naha ja allergia korral.

Kulmude värvimine

Kulmude püsivärvimiseks kasutame RefectiCil ja Appraise kulmu-ja ripsmevärve. Kulmude värvimine sobib hästi kõigile, eriti hästi neile, kel oma karvakesed on kogu kulmukaare ulatuses olemas, kuid lihtsalt heledad või pleekunud. Heledate ripsme- ja kulmukarvakeste korral soovitame kulmude ja ripsmete värvimine teha parima tulemuse jaoks komplektteenusena.

Kulmude püsivärv püsib mõne päeva ka nahal, esialgne toon vahetult pärast keemilist värvimist muutub paari päevaga heledamaks. Just nii nagu hennaga värvides on ka keemiliselt värvides võimalik kulmude lõpptooni saavutada nii heledamat kui ka tumedat.

Keemiline kulmuvärv vajab värskendamist ca 3 nädalase intervalliga. Heledate ripsme- ja kulmukarvakeste korral soovitame kulmude ja ripsmete värvimine teha komplektteenusena.

Kulmude light microblading

Light microblading on käsitehnikas kulmude pigmenteerimine kulmukarvakesi imiteerides – kulmukaare sisse naha pindmistesse kihtidesse “joonistatakse” spetsiaalse pigmendiga lisakarvakesi, mis täiendavad loomulikku kulmu muutes selle tihedamaks ja konkreetsemaks. Võimalik on täita kulmudes olevaid tühimikke või luua täiuslik kulmukaar juhul kui kulmukarvad puuduvad üldse.

Light microblading on oluliselt püsivam kui kulmude keemiline ja hennaga värvimine. Hooldust ja värskendamist vajab light microblading keskmiselt 9 kuni 12 kuu möödudes. Olles vähem püsivam kui klassikaline püsimeik on see suurepärane viis anda kulmudele pikemaajaliselt kaunis ja defineeritud tulemus ka siis, kui püsimeik kulmudele tundub esialgu liiga hirmutav.

kulmude vahatamine, kujundamine Tartus

Kulmude kujundamine, modelleerimine ja korrigeerimine

Kulmude kujundamine ja modelleerimine annab täiesti naturaalsele kulmule kauni ja defineeritud kuju arvestades kliendi loomulikku kulmu- ja näojooni.

Kulmude korrigeerimise korral on tegemist väljakasvanud kulmukarvakeste eemaldamisega, kui on selgelt tajutav eelmistel külastustel kujundatud kulmujoon.

Kulmude kujundamisel ja korrigeerimisel kasutame nii pintsettidega kitkumist kui ka vahatamist, sageli kombineerime mõlemaid tehnikaid ideaalse lõpptulemuse jaoks.

Kulmude vahatamine

Kulmude vahatamine on kiireim viis kulmude korrigeerimiseks. Tavalise pintsettidega kitkumisega võrreldes on kulmude vahatamise tulemuseks palju puhtam kulmupiirkond. Vahatamise järgselt püsib kulmukaar kauem puhas ja kulmukaar konkreetsem.

Kulmude vahatamise ja korrigeerimise järgselt on ka kulmude kodus hooldamine lihtsam – kauni tulemuse püsimiseks saab jooksvalt ise eemaldada need karvakesed, mis kasvavad kulmust väljapoole.

Meie salongi kosmeetikute eelistatuimaks kulmude väljakasvu piiramise meetodiks ongi kulmude vahatamine, tegemist on kiire ja mugava viisiga, kuidas tülikatest karvakestest vabaneda.

Kulmude vahatamisel kasutame spetsiaalset tundlike nahapiirkondade jaoks mõeldud vaha.

Kulmude lamineerimine

kulmude lamineerimine TartusKulmude lamineerimine on põhjalik kulmuhooldus, mis muudab loomulikud kulmukarvad paksemaks, tumedamaks ja tervemaks. Hoolitsuse käigus luuakse kulmudele kaunis kuju ning kulmukarvu toidetakse rikkalike toimeainetega. Oled hädas püstiste või puseriti kasvavate kulmukarvakestega? Kulmude lamineerimise protseduur lahendab kulmukarvade eri suunda kasvamise mure ning annab kulmudele konkreetsema ja tihedama kuju. Kuna hoolduse käigus alati värvime keemiliselt ka karvakesed, siis näivad kulmud pärast lamineerimise hooldust eriti tihedad ja defineeritud välja!

Kasutame kulmude lamineerimisel ülikvaliteetseid Glamlashes kulmude lamineerimise tooteid, mis ei kahjusta kulmukarvakesi.

Ripsmete püsivärvimine

Ripsmete keemiliseks värvimiseks kasutame RefectoCil ja Appraise kulmu-ja ripsmevärv. Need ripsmevärvid püsivad karvakestel hästi ja on oma töökindlust meile aastatega kuhjaga tõestanud. Ripsmete värvimine püsivärviga on mugav viis oma pilku elavamaks muuta, kui sul on loomulikult heledad ripsmed. Ripsmete püsivärvimine sobib ka tundlikele silmadele, kui sobiva ripsmetuši leidmine ei õnnestu või ripsmetuši kasutamine ei meeldi.

Ripsmete püsivärvimine on eriti mugav suvisel ajal, kui meikimine on tagasihoidlikum ja soov ka suvilas või rannas säravate silmadega suve nautida.

Ripsmete värvimine püsivärviga vajab värskendamist keskmiselt 3 nädalase vahega.

Ripsmete püsikoolutamine ehk lashlift

ripsmete püsikoolutamine lashlift tartus

Lashlift ehk ripsmete püsikoolutamine sisaldab ka ripsmete keemilist värvimist, mis rõhutab suurepäraselt silmi. Kaunis koolutus püsib keskmiselt 6-8 nädalat. Ripsmete püsikoolutamine annab kauni tulemuse ka lühikeste ja pulksirgete ripsmete korral – protseduuri käigus kohandatakse hooldus vastavalt kliendi ripsmete pikkusele ja tihedusele.

Lashlifti hooldusel kasutatakse ripsmete koolutamiseks spetsiaalseid silikoonpatjasid, mis ei lase ripsmeid “üle” koolutada ega jäta krussis või rulli keeratud muljet. Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja sellele omakorda fikseeritakse ripsmekarvad. Kauapüsiva koolutuse aitavad saavutada spetsiaalsed emulsioonid, mis ripsmekarva mõjutavad.

Lashlifti hoolduse lõpetab ripsmeid turgutav ja toitev seerum, võimalik on ka ripsmete lamineerimine, mis annab omakorda volüümi loomulikele karvakestele nii, et need tunduvad tumedamad ja paksemad.

Lashlift on meie teenuste seas kahtlemata üks menukamaid – tulemus on väga kaunis ja muudab silmad avatumaks ja säravamaks. Mis veelgi mugavaim – ripsmed ei vaja kodus hooldamist, kuna midagi tehislikku ei ole ripsmetele lisatud, vaid mõjutatud on enda loomulikke ripsmeid. Lashlift ei mõjuta ripsmete loomulikku kasvu ega kahjusta ripsmeid.

Kulmude ja ripsmete värvimine koos lashlifti püsikoolutamisega on mugav ja kauapüsiv viis oma silmad elavamaks ja säravamaks muuta!

HINNAKIRI

3in1: KULMUDE-RIPSMETE VÄRVIMINE + KULMUDE KORRIGEERIMINE 30€

kulmude korrigeerimine 15€

kulmude korrigeerimine ja värvimine 25€

kulmude püsivärvimine 15€

kulmude püsivärvimine hennaga 20€

kulmude kujundamine naturaalsele kulmule (vahaga) 20€

kulmude lamineerimine püsivärvimise ja korrigeerimisega 45€

 

ripsmete keemiline värvimine 15€

lashlift ripsmete püsikoolutamine 40€

lashlift + lamineerimine 45€

 

2in1: ripsmete lashlift lamineerimisega + kulmude lamineerimine keemilise värvimise ja väljakasvu korrigeerimisega 80€