Kaunilt kujundatud ja defineeritud kulmukaar kaunistab igaüht

Lashlift ja ripsmete lamineerimine Tartus

Kaunilt hooldatud ja defineeritud silmad on iga naise välimust kaunistavad. Lashlift on suurepärane viis oma silmi rõhutada, kuna ripsmete kaarjas, pilkupüüdev vorm püsib kuni 6-8 nädalat. Lashlifti saab teostada ka lühikestele ja täiesti nn pulksirgetele ripsmetele, uudisena on lashlift koos lamineerimisega tulemusel ripsmed ka oluliselt täidlasemad ja paistavad tumedamad.

lashlift tartus

Ripsmete püsikoolutamine ehk lashlift

Lashlift ehk ripsmete püsikoolutamine sisaldab ka ripsmete keemilist värvimist, mis rõhutab suurepäraselt silmi. Koolutus püsib keskmiselt 6-8 nädalat. Ripsmete püsikoolutamine annab kauni tulemuse ka lühikeste ja pulksirgete ripsmete korral – protseduuri käigus kohandatakse hooldus vastavalt kliendi ripsmete pikkusele ja tihedusele.

Lashlifti hooldusel kasutatakse ripsmete koolutamiseks spetsiaalseid silikoonpatjasid, mis ei lase ripsmeid “üle” koolutada ega jäta krussis või rulli keeratud muljet. Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja sellele omakorda fikseeritakse ripsmekarvad. Kauapüsiva koolutuse aitavad saavutada spetsiaalsed emulsioonid, mis ripsmekarva mõjutavad. Lashlifti hoolduse lõpetab ripsmeid turgutav ja toitev seerum, võimalik on ka ripsmete lamineerimine, mis annab omakorda volüümi loomulikele karvakestele nii, et need tunduvad tumedamad ja paksemad.

Lashlift on meie teenuste seas kahtlemata üks menukamaid – tulemus on väga kaunis ja muudab silmad avatumaks ja säravamaks. Mis veelgi mugavaim – ripsmed ei vaja kodus hooldamist, kuna midagi tehislikku ei ole ripsmetele lisatud, vaid mõjutatud on enda loomulikke ripsmeid. Lashlift ei mõjuta ripsmete loomulikku kasvu ega kahjusta ripsmeid.

Ripsmete keemiline värvimine

Ripsmete püsivärvimine kuulub Lashlifti teenuse juurde – värvimiseks kasutame RefectoCil ja Appraise kulmu-ja ripsmevärve, need püsivad karvakestel hästi ja on oma töökindlust meile aastatega kuhjaga tõestanud. Ripsmete keemilist värvimist soovitame värskendada keskmiselt 3 nädalase vahega.kulmude vahatamine, kujundamine Tartus

Kaunid kulmud koos lashliftiga

Lisaks säravatele silmadele on see ideaalne aeg saada ka kaunilt hooldatud kulmud, mida saab teha lashlifti protseduuriga samal ajal. Kulmude korrigeerimine, kujundamine, vahatamine ja värvimine annavad koos ilusate ripsmetega igasse päeva juurde sära ja mugavust.

 

Korduma kippuvad küsimused Lashlifti kohta

Miks eelistada Lash Lift ripsmete keemilist koolutamist ja kuidas see erineb teistest ripsmete koolutamise võimalustest?

Lash Lifti korral koolutatakse ripsmed spetsiaalsete silikoonpatjade abil, mis ei kooluta ripsmeid üle ega jätta krussis või rulli keeratud muljet. Protseduuri ajal asetatakse silikoonpadi silmalaule ja fikseeritakse iga viimnegi ripsmekarv sellele, kauapüsiva koolutuse tagavad spetsiaalsed kreemid, mis fikseerivad ripsme soovitud asendisse. Ripsmete keemiline koolitamise käigus püsivärvitakse ka ripsmed soovitud värvitooni.

Kui kaua võtab Lash Lift protseduur aega?

Lash lift protseduurile kulub ca 40-60 minutit-  teenust saab teha ideaalselt koos kulmude keemilise värvimise, korrigeerimise ja kujundamisega.

Kui kaua püsivad ripsmed pärast Lash Lift’i koolutatud?

Lash lift protseduuri järel püsivad ripsmed kaunilt koolutatuna 6-8 nädalat.

Kas Lash Lift protseduur on valulik või ebamugav?

Ei, tegemist on täiesti valutu protseduuriga, mis ei tekita ebamugavusi. Kogu protseduuri aja on klient suletud silmadega.

Kas Lash Lift protseduuri järgselt vajavad ripsmed erihooldust?

ripsmete püsikoolutamine lashlift tartus

Lashlift’i korral on tegemist teenusega, mis ei vaja kodust hooldust. Vahetult pärast protseduuri tuleb 24 h vältida silmade kokkupudet veega (hoia ripsmed kuivad) ning kuni 48 tundi väldi kuuma keskkonda (sauna, otse föönist kuum õhk ripsmetele jms).

Kas ripsmeseerumeid ja ripsmetuśśe võib pärast Lash Lift’i kasutada?

24 tunni möödumisel võib kasutada oma ripsmetel nii ripsmeseerumeid kui ka -tuśśi.

Kas Lash Lift kahjustab kuidagi minu ripsmeid?

Protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid, ilma midagi tehislikku lisamata, hoolitsuse viimases etapis toidetakse ripsmeid spetsiaalse kreemiga, mis turgutab koolutamise käigus töödeldud ripsmeid. Teenus ei kahjusta kuidagi ripsmete kasvutsüklit ja ka ei vigasta ripsmejuurt vms.

Ripsmete lamineerimine

Soovitame  Lash Lift’i  teenust koos ripsmete lamineerimisega. Ripsmete lamineerimisel kantakse Lash Lift’i protseduuri lõpus karvakestele spetsiaalset seerumit, et lisada ripsmetele vitamiine, proteiine ning muuta need tumedaks ja läikivaks. Lamineerimise tulemusel on ripsmed lisaks kaunilt koolutatud tulemusele ka oluliselt täidlasemad ja paistavad tumedamad.

HINNAKIRI

ripsmete keemiline värvimine 15€

 

lashlift ripsmete püsikoolutamine 40€

Lashlift sisaldab ripsmete keemilist värvimist. Kaunilt koolutatud tulemus püsib 6-8 nädalat, püsivärv keskmiselt kuni 3 nädalat.

 

lashlift + lamineerimine 45€

Ripsmete lamineerimisel kantakse Lash Lift’i protseduuri lõpus karvakestele spetsiaalset seerumit, et lisada ripsmetele vitamiine, proteiine ning muuta need tumedaks ja läikivaks. Lamineerimise tulemusel on ripsmed lisaks kaunilt koolutatud tulemusele ka oluliselt täidlasemad ja paistavad tumedamad.

 

2in1: ripsmete lashlift lamineerimisega + kulmude lamineerimine keemilise värvimise ja väljakasvu korrigeerimisega 80€