dermaroller / dermapen teraapia armide ja kortsude vastu

Microneedling Tartus

Microneedling kollageenteraapia (collagen induction therapy) ehk mikronõelumine on tõhus hooldus naharakkude nooruse taastamiseks. Mikronõelumine stimuleerib kollageeni tootmist nahas ja tänu sellele vähenevad kortsukesed, ahenevad poorid, silenevad armid ja ühtlustuvad pigmendilaigud.

microneedling meso hooldus phformula salong tartus

 

microneedling mikronõelumine tartusMicroneedling hooldus ehk kollageenteraapia (mujal maailmas tuntud ka kui collagen induction therapy) on tõhus näohooldus naharakkude nooruse taastamiseks.

Kollageenteraapiaks nimetatud mikroneedling protseduur stimuleerib kollageeni sünteesi nahas ja tänu sellele vähenevad kortsukesed, ahenevad poorid, silenevad armid ja ühtlustuvad pigmendilaigud. Hooldus seisneb nahka väikeste mikrohaavade tekitamises, need mikrokahjustused omakorda stimuleerivad naha loomulikku paranemisprotsessi, mis avaldub kollageeni ja elastiini suurenenud tootmises. Selline naha uuenemise protsess jätkub veel tükk aega pärast protseduuri.

Dermarolleri ehk mikronõelte rulli või dermapen protseduur põhineb mikrohaavakeste tekitamises nahka, mis stimuleerivad naha loomulikku paranemise protsessi.

Tänu kiirendatud naha uuenemisele suureneb kollageeni ja elastiini tootmine nahas, mille tulemusena naha elastus ja jume paraneb ning nahk saab noorusliku väljanägemise.

Mikroneedling hooldus on tõhus eriti just kõikidele nahapinnast madalamatele nahakahjustustele – eelkõige armide ja kortsude vähendamiseks.

Püsiva mikroneedling tulemuse jaoks on vajalik ravikuur 4-6 hooldusega. Kokkuvõtlikult öeldes käivitab dermaroller / dermapen teraapia nahas kollageeni tootmise, mis vastutab naha tugevuse ja elastsuse eest. Tulemuseks on terve, elastne ja noorenenud nahk.

Microneedling protseduuris kasutame pHformula happehoolduste uue põlvkonna nö nahauuendushoolduste kontseptsiooni, mis on kombinatsioon uue põlvkonna hapetega nahauuendusest ning kollageenteraapiast mikronõelakestega.

pHformula microneedling protseduur

pHformula MESO mikronõelumise näohoolduse eripäraks on mikroneedling tehnika täiuslik koostoime hapetega – see tagab koheselt pindmiste nahakihtide õrna eemaldumise elutult nahalt, samaaegselt stimuleerib happe toime naha uuenemise protsesse. Koos microneedling stimulatsiooniga ergutatakse naha uuenemist ja vereringet ning ühtlustub naha struktuur.

Hooldusesse tulles tasub arvestada, et see protseduur on siiski veidi ebamugav, mõnele tundub ehk isegi mõnevõrra valulik. Aga nagu vanasõnagi ütleb – ilu nõuabki väikeseid ohvreid!

Olulisemad noorendava hoolduse aktiivsed toimeained

Püroviinamarihape põhjustab väga kerget punetust, seega sobib ideaalselt tundlike nahapiirkondade hoolduseks, taastab nahka ja stimuleerib kollageeni ning elastiini tootmist.

Hüaluroonahape toimib molekulaarse käsnana niisutades nahka sügavuti.

Cyto-Stim parandab rakkude uuenemist.

THPE – peetakse üheks kõige tõhusamaks vananemisvastaseks aineks. Selle toime avaldub keratinotsüütide kokkutõmbumise kaudu, mille tulemuseks on kohene pinguldav efekt.​

phformula microneedling meso hooldus

 

Professionaalne microneedling protseduur Tartus dermapeniga on ideaalne lahendus järgmiste näidustuste korral:

sära kaotanud elutu nahk

kortsud näol, dekolteel ja kätel

erinevad armid, nt aknearmid, venitusarmid, erinevad õnnetuste armid

hüperpigmentatsioon

kuperoosa

Koduhooldus pärast microneedling noorendavat näohooldust

 

microneedling Naturee IlustuudiosKõige täpsemad juhised koduhoolduseks annab kosmeetik salongihoolduse ajal – parima tulemuse saavutamiseks tasub järgida ka kokkulepitud koduhoolduse soovitusi. Pärast hooldust ühe nädala jooksul on kindlasti kohustuslik päikesekaitsekreemi kasutamine (minimaalselt SPF30). Samal ja järgmisel päeval hoolduse järgselt nahk punetab kergelt, nagu oleks liigselt päikest saanud, reeglina on ülejärgmiseks päevaks kõik taastunud. Kuni naha punetuse kadumiseni vältida jumestustooteid, liigset higistamist ja sauna (ka ujulat). Kahe nädala jooksul vältida nahal tugevaid agressiivseid hooldusi (k.a massaaž).

Mikronõelumise teraapia vastunäidustused: herpes, kroonilised nahahaigused, aktiivne akne, fillerite ehk täitesüstide järgselt 1 kuu jooksul, sünnimärgid (hoolduse ajal välditakse sünnimärkide piirkonna töötlemist), näsad või moodustised nahapinnal, keloidarmid, psoriaas, rasedus, hemofiilia, verd vedeldavate preparaatide tarvitamine, diabeet,erinevad vähivormid ning halvaloomulised moodustised.

Microneedling protseduur naha uuenduskuurina

Soovitame microneedling mikromesoteraapia hooldust kuurina pikema perioodi jooksul (4-6 korda), salongihoolduste intervall võib olla 4-6 nädalat. Protseduuri läbiviiv kosmeetik soovitab näohoolduse ajal vastavalt oodatud tulemustele ka parimat salongihoolduste ja koduhooldustoodete valikut. Vajadusel kombineeritakse mikronõelumise hooldusi ka näiteks teemantlihvimisega näohooldustega.

Pikem vahe salongihoolduste korral on oluline, sest naharakud uuenevad vastavalt vanusele 28-40 päeva jooksul.

Kui liiga kiiresti tehakse uus protseduur, siis ei ole naharakud jõudnud uuenemisprotsessi lõpuni viia ning risk on nahka traumeerida. Reeglina on selle protseduuri puhul suurte muutuste nägemine, nagu armide ja sügavate kortsude vähenemine, pikaajaline protsess –  kohest sära ja toimet naha elujõule aga saab nautida vahetult pärast hooldust.

 

micronõelumise näohooldus tartus

 

microneedling otsaesise kortsudele

 

microneedling Naturee Ilustuudios silmaümbruse kortsudele

 

Microneedling mikronõelumine naturee ilustuudios

 

 

microneedling happehooldus tartus

HINNAKIRI

Microneedling MESO happehooldus C-Vitamiiniga 90€

(näole ja kaelale: pinnapuhastus, kerge eelhappekoorimine, nahauuendus C-vitamiini ja hoolduse eesmärgiga sobiva happega , microneedling, M.E.S.O pinguldav ja nahka intensiivselt hooldav happeseerum, rahustav mask, päikesekaitsega silma- ja päevakreem)

Microneedling MESO happehooldus C-Vitamiiniga 110€

(näole, kaelale ja dekolteele: pinnapuhastus, kerge eelhappekoorimine, nahauuendus C-vitamiini ja hoolduse eesmärgiga sobiva happega , microneedling, M.E.S.O pinguldav ja nahka intensiivselt hooldav happeseerum, rahustav mask, päikesekaitsega silma- ja päevakreem)

Microneedling kehale (üks piirkond) 75€

Microneedling hooldus ühele kehapiirkonnale: kõht / reied / käed / selg (pinnapuhastus, microneedling, rahustav kreem)

Hinnakiri alates 1. aprillist 2023.a

microneedling happehooldus näole ja kaelale 100€
microneedling happehooldus näole, kaelale ja dekolteele 120€
microneedling kehale (üks piirkond) 80€