OSTU- JA MÜÜGITINGIMUSTE ÜLDSÄTTED
Siin tutvustame, kuidas meie e-poest kaupa tellida ja millistel tingimustel tooteid tarnime.

Naturee veebipood annab suurepärase võimaluse tellida meie ilusalongis müüdavaid tootesarju mugavalt otse koju. Veebipoes saate kõikide toodetega segamatult tutvuda endale sobival ajahetkel ja küsimuste tekkimisel on alati võimalus pöörduda meie veebipoes kliendituge pakkuva kosmeetiku poole.
Tellimuse vormistamine on kiire ning lihtne ja tooted saadame pakiautomaati.
Meeldivaid ostukogemusi!

TOODETE HINNAD

Kõik veebipoes avalikustatud hinnad sisaldavad käibemaksu. Kaubavalik, hinnad ja sooduspakkumised kehtivad ainult veebipoes ja võivad erineda Naturee Ilustuudio salongis kohapealsetest hindadest.


MAKSEVIISID
Naturee e-poes kehtivad järgmised makseviisid:
Pangalingid
Sobiva pangalingi saad valida ostu vormistamisel: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank.
Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Sind peale tellimuse vormistamist Sinu poolt valitud internetipanka. Sulle kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Kinnita makse ning vali “Tagasi kaupmehe juurde”.
Pangalinkide teenust vahendab Montonio, makseid teostatakse eurodes.
Adelor OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Adelor OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale.
 
Ülekandega tasumine
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile arve koos tasumiseks vajalike rekvisiitidega, et saaksite selle internetipangas mugavalt tasuda. Pangaülekandega tasumisel märkige makse selgitusse kindlasti tellimuse number.  Tellimuse täitmist alustame pärast pangaülekande meie arveldusarvele laekumist.

TELLIMINE
Valige sobiv toode ja vajuta nuppu „Lisa ostukorvi”.
Kui soovitud tooted on valitud, sisenege ostukorvi lehele, vajutades paremal üleval olevat nuppu „Ostukorv”. Ostukorvis on näha kõik valitud tooted.
Ostukorvis saab muuta toodete koguseid ja vajaduse korral toote eemaldada. Lisaks on võimalik kasutada allahindluskoodi (kupong) juhul, kui see on olemas.
Tellimuse vormistamiseks täitke kõik nõutud andmeväljad, valige sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis ning klõpsake lingil „Kinnitan tellimuseˮ.
Seejärel suunatakse Teid panka arvet tasuma.

Pangaülekandega tasumisel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda Teile sobivas pangas euromaksena.
Tellimused, mille eest ei ole tasutud, tühistatakse, kui tellimuse vormistamisest on möödunud 48 tundi.
Kauba postitame alates tellimuse vormistamisest / arve laekumisest kahe tööpäeva jooksul (v.a laupäev, pühapäev ja riiklikud pühad).
 
Võimalikest viivitustest teavitame kohe!


KOHALETOIMETAMINE
Hoolitseme tellimuse postitamise eest võimalikult kiiresti pärast tasumist – postitame pakid 1-2 tööpäeva jooksul.
Pakiautomaati jõuavad saadetised reeglina päev pärast postitamist. Kuna kõik tooted on laos olemas, siis toimetame tellimused kohale maksimaalselt 3 tööpäeva jooksul.
 
 
SMARTPOST PAKIAUTOMAAT
2.95€
Pakiautomaadid asuvad peaaegu igas Eesti linnas ja töötavad nagu iseteeninduslikud postkontorid.
Kohe kui Teie tellimus on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-sõnumiga uksekood, mille abil saate pakiautomaadi avada.

 
Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

TAGASTAMINE

Veebipoest ostetud kauba kohta kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Tagastamissoovist peab teada andma e-posti aadressil info@naturee.ee 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Sealjuures peab tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.

Kauba tagastamise kulud kannab klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup. Avatud pakendiga tooted tagastamisele ei kuulu, samuti pole võimalik tagastada kosmeetikatooteid, millel puudub ümbriskile või muu pakend, mis võimaldab veenduda, et toode on kasutamata.

Tagastame ostusumma ja algse tarnekulu 7 kalendripäeva jooksul alates tagastuse kättesaamisest.

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus