Ebaõnnestunud püsimeiki saab ohutult eemaldada

Li-FT® püsimeigi eemaldamine Tartus

Uudne USA-s väljatöötatud kulmude, silmade ja huulte püsimeigi eemaldamine nahale ohutu spetsiaalse kõrge soola kontsentratsiooni ja puuvilja ekstraktidel põhineva meetodi abil.

Püsimeigi eemaldamine Li-FT® meetodil

Li-FT® on Ameerikas välja töötatud, kuid Eestis veel uudne püsimeigi eemalduse meetod, mis põhineb kontsentreeritud soola ja taimsete ekstraktide kokteilil. Püsimeigi eemaldamiseks viiakse see spetsiaalne looduslik lahus püsimeigi tegemisega sarnaselt naha sisse. Tänu tekkivale osmoosi-efektile tõuseb pigment nahapinnale – protseduuri järgselt tekib püsimeigi eemaldamise piirkonnale naha paranemisel koorik sarnaselt püsimeigi tegemise järgsele naha paranemisele.

Mis on Li-FT®?

Li-FT® on kõrgel soola kontsentratsioonil põhinev pigmendi eemalduse süsteem – see spetsiaalne kontsentraat on loodusliku koostisega, sisaldab naha paranemist soodustavaid puuvilja ekstrakte ning on mitte happeline st ei ärrita nahka. Li-FT® on välja töötatud Ameerika Ühendriikides üle 20 aasta püsimeigimeistrina töötanud Teryn Darling poolt koostöös ülikvaliteetsete Li Pigments püsimeigi pigmentide tootjaga.

Miks eelistada Li-FT® püsimeigi eemalduse meetodit?

Valutu protseduur

Eemaldab kõiki värvitoone (musta, pruuni, sinist, punast, oranži, rohelist jne)

Sobib uue põlvkonna orgaaniliste kui ka raudoksiidil põhinevate püsimeigi pigmentide eemalduseks

Tõhus ka pärast eelnevaid lasereemaldusi

Ohutu silmade püsimeigi eemaldamiseks

Ohutu huulte püsimeigi eemaldamiseks

Ohutu kulmude püsimeigi eemaldamiseks

Looduslikud koostisained

Erakorraline SOS Li-FT®

Esmakordselt on võimalik eemaldada ka värskelt tehtud püsimeiki!

Erakorralist SOS Li-FT® eemaldust on võimalik teha värske püsimeigi eemaldamiseks kuni 48h pärast püsimeigi protseduuri.

Sellisel juhul takistab spetsiaalne lahus pigmendi naha sisse paranemist nii, et koorikuga eemaldub ka suurem osa värskest püsimeik.

Kuidas eristub Li-FT® lasereemaldusest?

Lasereemalduse puhul lõhustatakse eemaldatav pigment naha sees laserkiire abil pisikesteks molekulideks, mis aja jooksul eemalduvad keha lümfi- ja puhastussüsteemide kaudu – st keha peab füüsiliselt pigmendi jäägid läbi organismi toimetama.

Li-FT® püsimeigi eemalduse puhul tõuseb tänu spetsiaalse püsimeigi eemaldamise lahuse kõrgele soola kontsentratsiooni ja puuvilja ekstraktide toimele pigment nädala jooksul pärast protseduuri naha pinna suunas ja eraldub koos protseduuri järgselt nahale tekkiva koorikuga. Erinevalt lasereemaldusest ei imendu eemaldatav pigment väikeste molekulidena läbi keha, vaid eemaldatakse naha pinnale tõstmise läbi –  sarnaselt nagu pigment esialgu naha sisse viidi.

Millega arvestada pärast Li-FT® püsimeigi eemaldust?

✔ Arvesta protseduurijärgse punetuse ja mõningase naha tundlikkusega

Nahale moodustuv koorik on väga olulise tähtsusega, see peab paranema loomulikult ja ise ära tulema. Koorikut ei tohi kreemitada, märjaks teha vms

Tulemuse ootamisel tuleb olla kannatlik, st reeglina on püsimeigi eemaldamine pikem protsess

Valget ja nahatooni värvi pigmentide eemaldamine vajab rohkem protseduure

Protseduuri saab korrata 8 nädala möödudes – nahk vajab aega, et sügavuti paraneda

Millest sõltub vajalike Li-FT® protseduuride arv?

Li-FT® eemalduse puhul on ebaõnnestunud püsimeigi oluliseks helendamiseks või eemaldamiseks enamasti vaja 1-5 protseduuri.

Vajalik protseduuride arv sõltub

Mitu korda on varem püsimeiki tehtud?

Kui sügaval on püsimeik nahas?

Mis värvitooni pigment vajab eemaldamist?

Kui tume on püsimeik?

Nahatüübist – rasuse naha korral eemaldamise protsess aeglasem

Naha paranemise individuaalsetest eripäradest

Pigmendi eemaldamise eesmärgist, st kas soov on teha täielik eemaldus või lihtsalt muuta toon heledamaks

Li-FT®  eemalduse vastunäidustused

 Insuliinsõltuv suhkruhaigus

 Verehüübivushäired

Ägedad põletikulised haigused

Kalduvus kelloidarmide moodustumiseks

Rasedus ja rinnaga toitmise periood

Naha põletikulised haigused eemaldatavas püsimeigi piirkonnas

Li-FT® koostis

Sidruni- ja apelsini seemne ekstrakt – tõhusad toimeained, mis soodustavad naha uuenemist ja pigmendi tooni heledamaks muutumist

Aaloe lehe mahl – rahustav, põletikuvastane ja naha paranemise soodustaja

Saialille ekstrakt – põletikuvastane, antibakteriaalne naha rahustaja ja paranemise soodustaja

Steriilne vesi

Naatriumbensoaat on looduses esinev antibakteriaalne ja seenevastane säilitusaine, mida sisaldavad näiteks mustikad, aprikoosid, seened ja kaneel. Enamasti kasutatakse seda toiduainetes ja kosmeetikas. Li-FT® koostises on seda imepisike kogus.

Kaaliumsorbaat on looduslik säilitusaine, mis on saadud mineraalse kaaliumi soola reageerimisel askorbiinhappega. See 100% looduslik säilitusaine väldib hallituste, seente, bakterite ja muude mikroorganismide teket ja levikut. Seda kasutatakse näiteks pagaritoodetes, pakendatud kaupade, kala ja liha, veinide, juurvilja- ning puuviljatoodete säilitamiseks.

Li-FT®  protseduuri järgne paranemine ja koduhooldus

Püsimeigi eemaldamise paranemisprotsess kestab sõltuvalt naha aktiivsusest ja taastumisest keskmiselt nädala kuni 10 päeva. Vahetult pärast protseduuri võib tundliku naha korral olla kulmude piirkonnas väike turse ja naha punetus. Paranemisperioodil ei tohi käia saunas, päevitamas ega ujulas.

Pärast protseduuri on eemalduse nahapiirkond tundlik kuni 24h, soovi korral võib nahka veega pesta. Kui kulmudele on tekkinud kuivad koorikud, siis neid ei tohiks eemaldada, kraapida ega üldse kiskuda.

Nahale moodustuv koorik on väga olulise tähtsusega, see peab paranema loomulikult ja ise ära tulema. Koorikut ei tohi kreemitada, märjaks teha vms.

Eelkonsultatsioon

Tekkis küsimusi püsimeigi eemaldamise osas? Pakume telefoni teel eelkonsultatsiooni, kus on võimalik arutada püsimeigi ja väikeste (kuni 5×5 cm) tätoveeringute eemaldamise võimalusi individuaalselt – protseduuri teostava tehnik Kaia telefon 55 39 765.

Li-FT® HINNAKIRI

Li-FT® püsimeigi eemaldamine 75€

Püsimeigi eemaldamise protseduur ühele piirkonnale – kulmudele, silmadele või huultele.

SOS Li-FT® 100€

KUNI 48h pärast värsket püsimeigi protseduuri! Erakorraline püsimeigi eemaldus ühele piirkonnale – kulmudele, silmadele või huultele.

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus