sügavpuhastavad, niisutavad ja lõõgastavad hoolitsused igale eale

Klassikalised näohooldused Tartus

Pakume iluhuvilistele mitmesuguseid klassikalisi näohooldusi, mis niisutavad ja lõõgastavad, intensiivsemate aktiivainetega küpsele nahale mõeldud vananemisvastaseid iluhoolitsusi kui ka noorukitele ja ebapuhtustega nahale mehaanilise pooride puhastusega näohooldusi.

klassikalised näohooldused tartus

 

Naturee Ilustuudio kosmeetikud on kõik oma ametis tõeliselt pühendunud ja naudivad klientidega koostööd  – hoolitseme suurima rõõmuga selle eest, et meie poolt pakutavad klassikalised näohooldused võtavad arvesse kliendi individuaalsust, erinevate näonahatüüpide iseärasusi ja pakuksid leevendust nahaprobleemidele.

Hoolikalt valitud toimeainepõhised näohoolduste lahendused

cnc cosmetics klassikalised näohooldused TartusKlassikalistes näohooldustes kasutame CNC Cosmetic kvaliteetsarja (Saksamaa), millega saavutatakse soovitud tulemused hoolikalt valitud toimeainete ja näonaha stimuleerimisega rikkaliku näomassaažiga. Nagu ütleb ka ettevõtte tunnuslause „ Creative Natural Cosmetic “ (loominguline naturaalne kosmeetika), kasutatakse toodetes üksnes hoolikalt valitud looduslikke ja kõrgtehnoloogilisi tooraineid.

CNC kosmeetika edu saladus on aktiivainetepõhised kontseptuaalsed lahendused – see tähendab, et toodete  eesmärgiks võetud kosmeetiliste probleemide efektiivne lahendamine, kuivõrd kosmeetiku poole pöördutakse üldiselt murega, millele soovitakse lahendust leida. See võimaldab koostöös kliendiga leida just tema näidustustega sobivaimad  salongihoolitsused ja koduhooldustooted.

Näohooldused mehaanilise pooride puhastusega

Mehaanilise puhastusega näohooldused on  sügavpuhastavad hoolitsused, mis aitavad hooldada probleemset ja ebapuhtustega nahka – sõltumata vanusest sobib see hooldus kõigile probleemse näonahaga hädas olijatele. Hoolduste eesmärgiks on näonaha tasakaalustamine, liigse rasuerituse vähendamine ning põletikuliste protsesside peatamine.

Hoolduse käigus puhastatakse nahk sügavuti sinna kogunenud mustusest ja jääkainetest, sh ka miiliumid ja mustad komedoonid ninal, naha sügavpuhastamisele järgneb vastavalt hoolitsuse valikule lõõgastav ja rahustav massaaž ja näonaha rahustamine. Massaaži näole, kaelale ja dekolteele tehakse mehaanilise puhastuse korral vaid juhul, kui ummistunud poore ei ole palju ja nahka puhastuse käigus liialt ei traumeerita.

Mehaanilise puhastusega näohooldus sisaldab pinnapuhastust, näonaha analüüsi, koorimist, nahka pehmendavat poore avavat maski, mehaanilist pooride puhastust, sõltuvalt nähoolduse valikust lõõgastavat massaaži, rahustavat ja niisutavat maski, tasakaalustavat seerumit, silma- ja päevakreemi.

Klassikaline niisutav ja lõõgastav näohooldus

Lõõgastava massaažiga niisutav näohooldus pakub kosutust ning aitab taastada kauni, särava ja elastse naha. Hoolitsuse ajal kooritakse õrnalt elutu nahk, misläbi paraneb naha vastuvõtlikkus järgnevatele aktiivainetele. Lõõgastav ja stimuleeriv näomassaaž parandab vere- ja lümfiringet, naha toitainetega ning hapnikuga varustamist.

Niisutav ja lõõgastav klassikaline näohooldus sisaldab näo puhastust ja toniseerimist, ensüümkoorimist, tõelist naudingut pakub massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Toitainetega turgutab niisutav mask, hoolitsuse lõpetuseks kannab kosmeetik nahale vitamiiniseerumi ning sobiliku näo- ja silmaümbruskreemi.

HINNAKIRI

Näohooldus mehaanilise puhastusega 30€

(näole ja kaelale: pinnapuhastus, ensüümkoorimine, pehmendav poore avav mask , mehaaniline pooride puhastus, niisutav ja tasakaalustav mask, rahustav seerum, silma- ja päevakreem)

Näohooldus mehaanilise puhastuse ja massaažiga 35€

(näole ja kaelale: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, pehmendav poore avav mask, mehaaniline pooride puhastus, MASSAAŽ, niisutav ja tasakaalustav mask, rahustav seerum, silma- ja päevakreem)

Klassikaline niisutav ja lõõgastav näohooldus 30€

(näole, kaelale ja dekolteele lõõgastav näohooldus vastavalt näonaha tüübile ja näidustustele: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, massaaž, mask, seerum, silma- ja päevakreem)

Seljahooldus pooride puhastusega 35€

(probleemsele seljale puhastav hooldus: pinnapuhastus, ensüümkoorimine, pehmendav poore avav mask, mehaaniline pooride puhastamine, rahustav mask, niisutav kreem)

Seljahooldus pooride puhastusega 35€

(probleemsele seljale puhastav hooldus: pinnapuhastus, ensüümkoorimine, pehmendav poore avav mask, mehaaniline pooride puhastamine, rahustav mask, niisutav kreem)

Näohoolduse käigus lisahoolitsusena teemantlihvimine 10€

(lisateenus näohoolduse juurde)

Näohoolduse käigus lisahoolitsusena mehaaniline pooride puhastus 10€

(lisateenus näohoolduse juurde)