Mikrodermabrasioon näohooldused ehk piiling teemantlihvimisega

Teemantlihvimine Tartus

Naturee ilustuudios Tartus on teemantlihvimine üks ilusalongi klientide poolt eelistatumaid iluprotseduure – eelkõige sest teemantlihvimine on täiesti valutu, kohese tulemusega, lihtne ent tõesti tõhus protseduur, mis juba esimesel korral tajutavalt muudab naha pehmemaks, siledamaks ja säravamaks.

cnc teemantlihvimine Tartus

Naturee Ilustuudio kosmeetikud on kõik oma ametis tõeliselt pühendunud ja naudivad klientidega koostööd  – hoolitseme suurima rõõmuga selle eest, et meie poolt pakutavad teemantlihvimisega näohooldused võtavad arvesse kliendi individuaalsust, erinevate näonahatüüpide iseärasusi ja pakuksid leevendust nahaprobleemidele. Kasutame teemantlihvi nii iseseisva  hoolitsusena kui ka paljude klassikaliste näohoolduste juures, sest see aitab oluliselt tõsta kosmeetiliste näohooldustoodete imendumist ja efektiivsust.

CNC mikrodermabrasioon ehk teemantlihvimine

teemantlihvimise-protseduur-on-valutu-naturee-ilustuudios-Tartus-300x201Mikrodermabrasioon (mikrolihvimine) ehk näonaha koorimine on pehme ja valutu viis vabaneda „surnud“ naharakkudest ja stimuleerida naha regeneratsiooni. Teiste sõnadega on mikrodermabrasioon täiuslikkuseni viidud näo mehaanilise piilingu protseduur.

Teemantlihvimine silub peeneid kortse, vähendab vanusest tulenevat hüperpigmentatsiooni, ja peamine – stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist, andes nahale seega uue eluimpulsi.

Üks protseduur – ja ümbritsevad märkavad justkui ellu ärganud ja siledat nahka. Ja 4-6 protseduurist koosneva kuuri lõppedes võib julgelt rääkida mitte ainult välisest, vaid ka sisemisest noorenemisest.

Pikaajalisem teemantlihvimise kuur aitab vabaneda traumade ja operatsioonide tekitatud armidest, vähendada aknearme ja pigmendilaike. Mikrodermabrasioon on õrn ja delikaatne, kuid samas efektiivne vahend korrigeerimaks rasedus- ja venitusarme ning vähendamaks keloidseid ja põletusarme.

Protseduuri näidustused:

armid, venitusarmid

epidermise pealmiste kihtide paksendid

tuhm, väsinud nahk

ummistunud poorid

pigmendilaigud

naha vananemistunnused, peened kortsud

akne ja aknejärgne seisund (k.a aknearmid)

parema tulemuse saavutamiseks IPL, laser või ilusüstide eel

Teemantlihvimine on täiesti valutu ja ohutu protseduur. Pärast hoolitsust võite kohe naasta tavapärase elurütmi juurde. Kasutage tingimata päikesekaitsekreeme, et vältida pigmendilaikude teket! Sobiva päikesekaitsekreemi saab soetada ka salongis kohapeal. Mehaanilise koorimise puhul tuleb loobuda alkoholi baasil valmistatud nahahooldustoodetest ja kuuks-paariks unustada solaariumide külastamine.

Selleks, et koorimise käigus eemaldatud nahakiht jõuaks taastuda, kulub umbes 7-10 päeva. See ongi optimaalne protseduuride tegemise intervall – täpsed juhised saab teemantlihvimisega näohoolduses oma kosmeetikult.

Hoolikalt valitud toimeainepõhised näohoolduste lahendused

cnc cosmetics klassikalised näohooldused TartusTeemantlihvimise näohooldustes kasutame CNC Cosmetic kvaliteetsarja (Saksamaa), millega saavutatakse soovitud tulemused hoolikalt valitud toimeainete ja näonaha stimuleerimisega rikkaliku näomassaažiga. Nagu ütleb ka ettevõtte tunnuslause „ Creative Natural Cosmetic “ (loominguline naturaalne kosmeetika), kasutatakse toodetes üksnes hoolikalt valitud looduslikke ja kõrgtehnoloogilisi tooraineid. Ükski CNC toode ei sisalda sünteetilisi aineid, säilitusaineid ega tehislikke lõhnaaineid, olles üdini hea Sinu kehale ja meelele.

CNC kosmeetika edu saladus on aktiivainetepõhised kontseptuaalsed lahendused – see tähendab, et toodete  eesmärgiks võetud kosmeetiliste probleemide efektiivne lahendamine, kuivõrd kosmeetiku poole pöördutakse üldiselt murega, millele soovitakse lahendust leida. See võimaldab koostöös kliendiga leida just tema näidustustega sobivaimad  salongihoolitsused ja koduhooldustooted.

Soovitame meie klientide lemmikut teemantlihvimisega näohooldust:

tegemist on kõige vähem nahka traumeeriva mehaanilise puhastusega siluva näohooldusega laiapoorilisele ebapuhtale nahale.

Sügavpuhastav näohooldus teemantlihvimise,

kerge massaaži ja mehaanilise pooride puhastusega

 

Soovitame seda sügavpuhastavat ja -niisutavat ning naha struktuuri siluvat näohooldust igale vanusele, nii noorematele kui ka juba küpsemas eas ebapuhtuste ja laienenud pooridega ebaühtlase nahastruktuuriga käes vaevlevatele klientidele. Tegemist on luksusliku ja ülitõhusa näopuhastuse protseduuriga, mille käigus kasutatakse CNC profikosmeetikat.

Hoolduse käigus puhastatakse näonahk meigist ja naha ainevahetusjääkidest mahedalõhnalise puhastusvahuga, sellele järgneb õrn naha ainevahetust stimuleeriv ja tasakaalustav ensüümkoorimine pintslitega kerge massaažiga. Naha pehmendamiseks enne pooride puhastust kantakse peale nahka pehmendav ja naha uuenemist toetav mask, selle järel vabastatakse nahk elututest naharakkudest teemantlihvimise abil.

Tänu teemantlihvimisele eemaldatakse nahalt elutu sarvkiht, misjärel on pooride mehaaniline puhastus kordades vähem traumeeriv kui klassikalise mehaanilise puhastuse korral. Pärast teemantlihvi teostatakse pooride mehaaniline puhastus, seejärel keskendutakse naha rahustamisele intensiivmaskiga. Hoolitsuse lõpetab päikesekaitsega päeva- ja silmakreem.

Mitmekülgse siluva, puhastava ja lõõgastava hoolitsuse lõpuks on kliendi meeled puhanud ning sügavpuhastatud näonahk on saanud uue ja kergema hingamise. Hoolitsuse järgselt on ühe nädala jooksul vajalik nahka kaitsta päikesekaitsekreemiga.

HINNAKIRI

(näole ja kaelale: pinnapuhastus, pintslitega kerge massaažiga ensüümkoorimine, pehmendav poore avav mask, teemantlihvimine, mehaaniline pooride puhastus, niisutav ja tasakaalustav intensiivmask, rahustav seerum, silma- ja päevakreem)

(näole ja kaelale: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, teemantlihvimine, intensiivmask, päikesekaitsega silma- ja päevakreem)

(näole, kaelale ja dekolteele: pinnapuhastus, pintslitega massaažiga ensüümkoorimine, teemantlihvimine, intensiivmask, päikesekaitsega silma- ja päevakreem)

Teemantlihvimine tehakse ühele kehapiirkonnale: kõht / reied / käed (pinnapuhastus, teemantlihvimine, kreem)

Microneedling tehakse ühele kehapiirkonnale: kõht / reied / käed (pinnapuhastus, microneedling, kreem)

(näole ja kaelale: pinnapuhastus, kerge eelhappekoorimine, nahauuendus C-vitamiini ja hoolduse eesmärgiga sobiva happega , microneedling, M.E.S.O pinguldav ja nahka intensiivselt hooldav happeseerum, rahustav mask, päikesekaitsega silma- ja päevakreem)

 

Hinnakiri alates 1. aprillist 2023.a

sügavpuhastav ja siluv näohooldus teemantlihvimise, kerge massaaži ja pooride puhastusega 65€
teemantlihvimine (nägu + kael) intensiivmaskiga 55€
teemantlihvimine (nägu + kael + dekoltee) intensiivmaskiga 60€
teemantlihvimine kehale (üks piirkond) 75€

lisahoolitsusena mehaaniline pooride puhastus 25€
lisahoolitsusena näomassaaž 25€