hea meeste juuksur Tartus

Meeste juuksur

Otsides Tartu kesklinnas meeste juuksurit, tasub külastada ka meid! Leiad meilt kõik kvaliteetsed teenused juukselõikusest habemeajamiseni, põnevuse lisamiseks või vaikselt ligi hiiliva hallide juuste jaoks pakume ka toonimise / värvimise teenust. 

goldwell meeste juuksur tartus

Otsid Tartus head meeste juuksurit? Meie ilustuudios töötavad pikaajalise kogemusega juuksur-stilistid, kelle kätetööd võib julgelt usaldada. Pingutame igapäevaselt klientide ootuste täitmise nimel, hea meelega tõestame oma pühendumust igale juuksuri külastajale! Suurem osa meie külastajatest on püsikliendid – läheneme igale kliendile personaalselt, pakkudes meie hubases ja privaatses ilusalongis teenust vaid parimate kvaliteetsarjadega.

Mida oodata juuksurisse tulles

Iga kliendi juuksuris käimine on oluline – olgu see siis lihtsalt lõikuse värskendamiseks või põhjalikuma stiilimuutuse soovimine. Kohapeal selgitame välja Sinu ootused – kui tead täpselt, milline võiks Sinu juukselõikus välja näha, siis võta julgelt pilt stiilinäitena kaasa. Hea juuksur saab nii anda kohapeal juba täpsemaid soovitusi, kas ja kuidas saab lõpptulemus Sinu ootustele vastata arvestades näokuju, juuste eripärasid jms. Kui aga kindel idee puudub, siis meie stilistid annavad hea meelega soovitusi just Sinu näokuju ja juustele sobiva stiilimuutuse tegemiseks. Oluline on oma juuksuriga suhtlemine, pingutame koos, et leida koostöös võimalik parim tulemus!

Eelistame kvaliteeti

Meie juuksuritel on olnud suur õnn osaleda läbi aastate mitmesugustel täiendkoolitustel ja see kõik on andnud kirjeldamatut inspiratsiooni ja sädet igapäevatöö tegemiseks. Tõeliste juuksuritöö entusiastidena loodame, et iga klient võib tulla meie juurde juuksurisse kerge südamega ja olla alati kindel suurepärases lõpptulemuses. Selleks, et pakkuda kvaliteetset teenust kasutame oma töös vaid rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteetsetsarjade tooteid – meestele leiab meilt Goldwelli ja Nioxini tooteid alates šampoonist-palsamist, spetsiaalsete erihooldustoodete näol näiteks juuste hõrenemise vastu kui ka erinevaid viimistlusvahendeid.

Hinnakiri

teenuse hind sisaldab 20% KM

 

Meeste juukselõikus (lõikus ja viimistlus)   20€

Meeste juukselõikus (pesu, lõikus ja viimistlus)  25€

Meeste stiilimuutus  30€

Habeme ja vuntsi piiramine / kujundamine   10€

 

Meeste juukselõikus + värvitooni värskendamine / halli toonimine*   30€

Värvimine/triibutamine (lühikesed juuksed)   35€

Värvimine/triibutamine (poolpikad-õlgadeni)   40€

Värvimine/triibutamine (pikad juuksed)   45€

 

*Toonimisel/värvimisel lisandub teenusele materjali hind
Goldwell, Wella juuksevärv 1g=0.30€, Elumen 1g=0.35€

 

Hinnakiri alates 1. aprillist 2023.a

Meeste juukselõikus 25€

Meeste juukselõikus (koos pesuga) 30€

Meeste stiilimuutus 35€

Habeme ja vuntsi piiramine / kujundamine 15€

Meeste juukselõikus + värvitooni värskendamine / halli toonimine* 35€

*Toonimisel/värvimisel lisandub teenusele materjali hind 1g=0.45€