intensiivhooldus kahjustunud juuste taastamiseks ja parandamiseks

K18 juuksehooldus Tartus

K18 on on BIOMIMEETILINE JUUKSETEADUS, mis parandab juuksed vaid 4 minutiga. K18 on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning tervendamiseks eraldiseisva raviva juuksehooldusena.

K18 juuksehooldus Tartus juukseravi

K18 on uus ja enneolematult tõhus juuksehooldus Tartus, mis taastab keemiliselt töödeldud juuste elujõulise ja terve välimuse. Unistad siidiselt siledatest juustest, mis ei oleks kahused ja takused? K18 juuksehooldus on just see, mida soovitame kliendile juukse värvimise, blondeerimise või töötlemisega seotud teenuste korral ning kahjustunud juustele kauni ja terve välimuse taastamiseks.

K18 ON UUE PÕLVKONNA BIOMIMEETILINE PEPTIIDIDEL PÕHINEV JUUKSETEADUS, MIS PARANDAB JUUKSED VAID 4 MINUTIGA!

SEE TÄHENDAB; ET IGA VÄRVIMINE, MIS IGANES TÜÜPI VÄRVIGA, MIS IGANES KEERUKUSASTMEGA….ON VÕIMALIK ILMA JUUKSEID KAHJUSTAMATA!

enne ja parast K18 maski kasutamist

Mis on K18 ja kellele on K18 tooted mõeldud?

K18 juuksehooldus on mõeldud kahjustatud juustele, kõikidele juuksetüüpidele!

Me kõik oleme kogenud juuksekahjustusi, mis on tingitud kas keemilisest töötlusest, mehaanilisest või kuumtöötlusest ja isegi keskkonnamõjudest. Aja jooksul hakkavad need mõjutused meie juukseid lammutama. Selle tagajärjel kaotavad juuksed oma algse sära ja elastsuse, mis oli olemas enne kahjustusi.

K18 juuksehoolduse süsteem on võtnud kasutusele uue revolutsioonilise peptiidi!

Juukseid hoiavad koos kolme eri tüüpi sidemed, mis annavad neile struktuuri, tugevuse ja terviklikkuse. Soola ja vesinikusidemed on olulised, aga disulfiidide sidemed annavad juustele alustoe. Kui disulfiidsidemed katkevad tänu eelpool mainitud toimetele, tekib juustes kahjustus. Ja seda kõigis kolmes juuksekihis korraga: kutiikulis, korteksis ja medullas. Ei oma tähtsust, kas su juuksed on värvimata, peened, lokkis, sirged või keemiliselt töödeldud. Kahjustused tekivad samal moel molekulaarsel tasandil, mis toobki meid K18 juurde.

K18 juuksehooldus on nahauuringute teadlaste ja bio-inseneriteaduste professori Artur Cavaco Paulo ja tema meeskonna koostoöö tulemus. Kümneaastase koostöö tulemusena kaardistasid nad kogu inimese keratiini genoomi juhindudes biomimeetilistest tehnoloogiatest, mis moodustavad juuksekiu, selle toimemehhanismid ja võime parandada juuksekiudu. K18  peptiid on omasuguste seas ainulaadne, patenteeritud bioaktiivne peptiid, mis sillutab tee uue generatsiooni juuksehooldusele.

Juuksed võivad olla terved ja tunduda taas nagu uued. On aeg oma juuksed terveks teha!

Kuidas K18 juuksehooldus toimib?

Juukseid on kõige lihtsam ette kujutada paljude erinevate redelitena, mis on omavahel keerdunud ja moodustavad keratiiniahela. Need redelid püsivad koos tänu disulfiidide sidemetele. Need sidemed on nii korteksis, medullas kui ka kutiikulis.

Kui need redelid kahjustada saavad, siis on kahjustatud mitte ainult redelipulgad ja latid, vaid ka ühendused erinevate redelite vahel , mis püsivad koos tänu elektrostaatilisele tõmbele.

Enamus vastavaid tooteid loob ajutise sideme redelipulkade vahele (kuulus disulfiidide ühenduslüli). Selline ühendus katkeb mõne aja pärast tänu leelise nagu vesi ja šampoon toimele, sest pole mehhanismi, mis hoiaks erinevaid redeleid koos. Seejärel muutuvad juuksed uuesti hapraks ja lõdvaks.

Kümneaastase keratiini proteoomi uurimistöö tulemusena patenteeriti K18-s peptiid, mis on keratiinisildade ühendamisel kõige tõhusam. See tähendab, et K18 on võimeline andma püsiva tulemuse, parandades ja ravides juukse nelja minuti jooksul.

Juuksehoolduse tulevik sündis tänu ühele patenteeritud peptiidile

K18 juuksehooldus salongis ka koduhooldus mask

Iga keemiline protsess millel on leeliseline keskkond, lõhub sidemeid mis hoiavad juukseid ilusana. K18 on esimene toode ajaloos, mis on võimeline looma uue sideme keratiiniahelas. Ta teeb seda tungides korteksisse ja taasluues disulfiidisidemed keratiiniahela redelites. Juus saab sel viisil parandatud – on tugev ja elastne.

Mis on see K18 peptiid?

K18 peptiid on aminohapete ainulaadne ühend, mis tungib juuksekiudu ja taastab juuste disulfiidsidemed, mis on koduse ja salonis töötlemise tulemusena kahjustada saanud. See toime mis taastab juuste elastsuse ja nooruslikkuse, ilma et seda oleks võimalik välja pesta on kliiniliselt tõestatud.

Euroopa teadlaste töörühm lõi K18 peptiidi peale kümne aasta pikkust põhjalikku uurimistööd, mis hõlmas endas rohkem kui 1200 võimaliku aminohapete ühendi uurimist ja hõlmas kogu keratiinigenoomi, millest juuksekarv koosneb. K18 peptiid on eksklusiivselt K18 toodete omanduses.

K18 peptiidi patendi number on EP3058936A2.

Kõik K18 tooted sisaldavad K18 peptiidi – nii salongis kasutatav juuksehooldus, kui ka koduhoolduseks mõeldud mask.

K18 juuksehooldus

K18 juuksehooldus sobib täiendama kõiki juuksuri teenuseid – kahjustunud juustele juukseravi eesmärgil lisateenusena juuste värvimise, keratiinihoolduse või juukselõikusega või siis eraldiseiva juuksehooldusena.

K18 ei muuda värvitooni ega mõjuta muul moel teenuse kulgu. Tänu revolutsioonilisele toimele lisab juukseid tervendav K18 juuksehooldus tavapärasele teenusele vähem kui 15 minutit toimeaega.

K18 uued tooted juukseravi

K18 juuksehoolduse jaoks kasutatakse K18 Mist ja K18 Maski

K18 Mist on proffesionaalseks kasutamiseks mõeldud kergesti pihustuv sprei, mis tugevdab juukseid enne keemilist töötlust. See mõjub juustele kõigest nelja minuti jooksul ja on kliiniliselt tõestatud toimega.

Selle kergelt leeliseline valem (7,5 – 8,0) on loodud liigutama kutiikuli kihte, et tungida juuksekarva korteksisse ja siluda kahjustatud alasid. Sealt edasi regenereerib ja taastab K18 peptiid juuste tugevuse ja elastsuse.

Kõigest üks nelja minutiline K18 Mist protseduur enne igasugust keemilist töötlust annab juustele vajamineva tugevuse ja elastsuse. See võimaldab juustel taluda keemilisest töötlemisest tulenevaid kahjustusi.

K18 Mask on progressiivne hooldus, mida on võimalik kasutada koos salongiteenustega kui ka kliendil endal kodus.

Tegemist on kerge maskiga, mis kantakse nii salongis kui kodus puhastele rätikuniisketele juustele.

Parima tulemuse jaoks tuleb K18 Maski peale salongis tehtud K18 juuksehooldust kasutada 3-4 järjestikusel kodusel pesul. Seejärel palume jätkata oma tavapärase niisutava palsamiga kuni järgmise salongi külastuskorrani. Nii saame parandada iga kord üha uusi keratiinisildu ning säilitada terved juuksed.

K18 sisu

K18 JUUKSEHOOLDUSE VÕIMALUSED

K18 värvi- või muu juuksehooldusteenuse lisana

K18 hooldust on võimalik teha koos juuste värvimise või ka keratiinihooldusega, et ennetada töötlemisest tingitud kahjustusi ning ravida juba kahjustunud juuste seisukorda. K18 hoolduse ajakulu koos teiste teenustega ka eraldiseisva hooldusega võrreldes lühem.

K18 juuksehooldus kahjustunud juustele

K18 juuksehooldus eraldiseisva hoolitsusena, millele kulub aega koos viimistlusega kuni 1 tund. K18 tugevdab juukse struktuuri ja parandab keemilise töötluse tagajärjel juustele tekkinud kahjusid, muutes juuksed tugevamaks ja elastsemaks. Suuremate kahjustuste korral tasub läbida kuurina ja kombineerida salongihooldusi koduhooldustoodetega.

K18 kodune juuste ravi ja juuksehooldus

K18 pakub revolutsioonilise juukseid raviva peptiidiga juuksemaski ka koduhoolduseks. K18 kodus kasutatav mask tugevdab salongihoolduse toimet ja täiustab selle tulemust. Ideaalne hooldus kahjustunud juuste raviks hõlmab nii salongihooldusi kui ka koduhoolduse kombineerimist – parima tulemuse jaoks konsulteeri oma juuksuriga!

K18 hoolduste hinnakiri

K18 hooldus lühikestele ja kuni poolpikkadele juustele 40€

K18 hooldus paksudele ja/või pikkadele ja ülipikkadele juustele 50€

 

K18 hooldus lisateenusena (lühikesed kuni poolpikad juuksed) 25€

K18 hooldus lisateenusena (paksudele ja/või pikkadele ja ülipikkadele juustele) 30€

 

K18 koduhooldus

Võta salongihooldustest maksimum ja taasta, kaitse ja tugevda juukseid spetsiaalse K18 koduseks hoolduseks mõeldud juuksemaskiga