kohese efektiga hooldus, mis turgutab elutud juuksed taas särama

JOICO 4-astmeline juukseravi Tartus

JOICO 4-astmeline intensiivhooldus muudab väsinud ja elutud juuksed koheselt tagasi säravaks, tugevaks ja vastupidavaks. Protseduuri käigus taastatakse juuste proteiini- ja niiskustasakaal, mis muudab kurnatud ja kahjustunud juuksed taas elujõuliseks.

Joico 4-astmeline juukseravi

Iga hea juuksur Tartus oskab soovitada, kuidas juukseid tervendada ja elutud juuksed taas säravaks muuta. Blondeerimine, föönitamine, karmid ilmad ja palju muud kahjustavad juukseid ning aeg-ajalt on hea mõte neid intensiivselt tervendada. Siinkohal tutvustamegi Joico 4 astmelist juuksehooldust salongis, mis on meie klientide üks lemmikuid nii eraldiseisva kui ka lõikuse või värvitööga kombineerituna.

JOICO 4-astmeline juukseravi

Joico 4-astmeline hooldus on ülimalt tõhus ja kohese efektiga salongihooldus, mis puhastab juuksed sügavuti ning toidab intensiivselt. Maksimaalne juuksestruktuuri taastaja, mille neljaastmeline süsteem muudab ka kõige tuhmimad juuksed taas läikivaks ja terveks. Hoolduse käigus sügavpuhastatakse, kooritakse ja niisutatakse juukseid. Seejärel neutraliseeritakse juuksed ning suletakse sarvkest ehk katkised otsad ja lõhenenud juuksekarvad. Kolmandas etapis taastatakse rikutud juuksed ning lõpuks niisutatakse juuksed.

Hoolduse esimene samm

Juuste sügavpuhastus viimistlusvahendite jääkidest, rasust ning meid ümbritsevast keskkonnast pärinevatest kahjulikest aineosakestest.

Hoolduse teine samm

Juuste pH taseme tasakaalustamine juurtest otsteni – et juuksed oleksid valmis võtma rohkem vastu ning tugevamalt ja kauakestvamalt kinnistama järgnevaid juukseid hooldavaid toimeaineid.

Hoolduse kolmas samm

Juuste tugevuse taastamine elujõudu ja tugevust andvate proteiinidega (juuksed nimelt koosnevad 80% ulatuses proteiinist ning juuste töötlemine ja igapäevane käsitlemine tekitab juustes eelkõige puuduse proteiinist).

Hoolduse neljas samm

Juuste niisutamine toitaineterikka maskiga, mis annab juustele veetleva elastsuse, võrratu värskuse ning kergema hooldatavuse. Hoolduse viimases sammus naudite juuste säravamaks ja tervemaks saamise ajal peamassaaži.

Joico hoolduse kestvus ja tulemuste püsimine

Nauditav Joico 4-astmeline juukseravi kestab ca 60 minutit. Hoolduse tulemused püsivad kuni 6 nädalat. Naturee Ilustuudios pakume Joico hooldust nii iseseisva kui ka lisateenusena teiste tööde juurde (näiteks juuste värvimine või lõikus). Koos muu teenusega on Joico intensiivhoolduse hind soodsam.

Soovitame seda hooldust kõikidele juustetüüpidele – see on suurepärane hooldus, mis aitab eemaldada juustest viimistlustoodete jääke ja ladestunud minraale, samal ajal juukseid rikkalikult niisutades ning taastades. Hoolduse järgselt on paranenud juuksekarvade elastsus ning tugevneb läige.

JOICO 4-astmeline juuksehooldus

Hinnakiri alates 1. aprillist 2023.a

lühikestele ja kuni õlgadeni juustele 35€

pikkadele juustele 40€

lisateenusena lühematele ja kuni õlgadeni juustele 25€

lisateenusena pikkadele juustele 30€