Holistiline Akne Nahahooldusprogramm
Terviklikult keha heaolu arvestav probleemse naha hooldusprogramm

Kas oled valmis akne selja taha jätma?

Avasta holistiline kogu keha tervist arvestav lähenemine aknest vabanemiseks, saad sügavama mõistmise ja kontrolli oma naha üle. Naturee Ilustuudio looja ja holistilise nahaspetsialisti – kosmeetik Kaia Kardmaa terviklik lähenemine probleemsele nahale pakub püsivat lahendust aknest vabanemiseks, ühendades personaalse nahahoolduse, toitumise ja elustiili muudatused pikaajaliseks tulemuseks.

Vabane aknest alatiseks

Kas oled väsinud lõputust akne ravi otsingust, mis ei too soovitud või püsivaid tulemusi? Kas soovid vältida antibiootikume ja retseptiravimeid, otsid looduslikumat ja jätkusuutlikumat lahendust? Holistiline akne teraapia on loodud just Sinu jaoks.

 

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine sularahas ja pangakaardiga

holistiline akne teraapia - kosmeetik Kaia Kardmaa - holistiline nahaspetsialist - holistic skin coach

 

kosmeetik Kaia Kardmaa

holistiline nahaspetsialist

ph formula e1695732794734

Kas oled valmis tegema muutusi oma nahahoolduses, toitumises ja elustiilis, et aknest päriselt vabaneda?

Kas otsid alternatiivi tugevatele retseptiravimitele, mis laastavad aknest niigi stressis keha veelgi ja põhjustavad hulganisti kõrvaltoimeid?

Kas tunned lootusetust ja väsimust aknele lahendust otsides?

❌Kas oled leidnud ajutist leevendust erinevate akne ravimitega, salvidega, geelidega… kuid pettunud, kui akne pärast lühikest aega taas ilmub?
 
❌ Kas oled katsetanud erinevaid nahahooldusvahendeid ja -protseduure, mis lõpuks on põhjustanud nahaärritust, süvendades hoopis akne probleemi?
 
❌ Kas oled kulutanud varanduse kallitele nahahooldustoodetele, mis lubavad imet, kuid ei too oodatud tulemusi ega leevenda akne probleemi?
 
❌Kas oled katsetanud erinevaid dieete ja toitumiskavasid, lootuses, et see aitab aknet vähendada, kuid lõpuks tunned end ikka pettununa ja ilma nähtavate tulemusteta?
 
❌ Kas oled kogenud retseptiravimite kõrvalmõjusid, mis on naha ja üldise heaolu seisukohast rohkem kahju kui kasu toonud?
 
❌ Kas akne on põhjustanud stressi ja mõjutanud sinu enesehinnangut, jättes sind tundma end abituna ja pettununa?
 
❌Kas kahtlustad, et teatud toiduained võivad sinu aknet halvendada, kuid ei ole kindel, kuidas neid oma toitumisest välja jätta või asendada?

Mis oleks, kui järjekordse pettumise asemel saaksid lahenduse teaduslikult tõestatud nahahoolduse ja enda keha toetamise abil nii, et saavutad särava ja puhta aknevaba naha kogu eluks.

 

Holistiline lähenemine aknest vabanemiseks aitab Sul mõista oma naha välimuse seoseid toitumise, elustiili ja nahahoolduse erinevate aspektide vahel.

Kujutle oma imelist säravat ja akneta nahka..

✔️ Tunned end enesekindlamalt igas olukorras.
✔️ Tervislikum keha tähendab tervislikumat nahka, mis on vähem vastuvõtlik põletikule.
✔️ Akne probleemide vähenemine toob kaasa väiksema stressi ja muretsemise oma välimuse pärast.
✔️ Puhtam nahk võib parandada suhtlemist ja suhteid teistega, vähendades ebakindlust seltskonnas.
✔️ Tõhusa lahenduse leidmine aknele vähendab vajadust pidevalt otsida ja proovida uusi tooteid, säästes nii aega kui ka raha.
✔️ Holistiline akne teraapia hõlmab elustiili muudatusi, mis toovad kaasa tervislikumad harjumused toitumises ja füüsilises aktiivsuses.
✔️ Stressi vähenemine ja enesehinnangu paranemine võivad aidata parandada une kvaliteeti.
✔️ Holistiline akne teraapia loob aluse naha pikaajalisele tervisele ja särale, aidates vältida tulevikus nahaprobleeme.


Kuidas mina õppisin oma keha kuulama..

Olin 23-aastane, kui mu elu muutus. Pärast esimese lapse sündi läksin kaasa oma günekoloogi soovitusega, mis lubas kergeid ja valutuid, lühikesi “päevasid” kui kasutan edaspidi hormoonspiraali. Mõte tundus ahvatlev, sest noore naisena soovid ikka vähem tegeleda ebamugavusi tekitavate “punaste” teemadega. Kuid sain seda otsust kahetseda juba kiiresti.. 
 
Esimese kuu jooksul pärast hormoonspiraali paigaldamist tekkisid mu põskedele ja lõua piirkonda suured ja järjest valulikumaks muutuvad mädased punnid ja sõlmed, mis üha laienesid ja põletikulisemaks muutusid..  Pöördusin tagasi naistearsti poole oma murega, kuid sain soovituse apteegist kuningakepiõli kapsleid muretseda ja lihtsalt lasta kehal “harjuda” uue spiraaliga.. Lootsin parimat ja tegin nii nagu soovitati… Kuid midagi ei muutunud ja minu mure aknega üha süvenes.. Käisin veel sama arsti juures uuesti oma murega, kuid taas saatis ta mu koju, et varsti peaks keha harjuma ja kõik laabub ise. 
 
Kolmandat korda ma sama günekoloogi juurde ei läinud, vaid läksin teise naistearsti juurde, kes minu soovil hormoonspiraali eemaldas. Pärast seda võttis mu kehal aega umbes kuus kuud, et minu nahk muutuks järk järgult.. päev päeva möödudes tasapisi taas rahulikuks ja puhtaks.. Olles aga kogu selle närvesööva aja vastsündinud ja paari kuuse imikuga kuude kaupa lisaks unetutele öödele stressis ka oma näonaha pärast.. seda tunnet ei taha enam meenutadagI!
 
holistiline akne teraapia - kosmeetik Kaia Kardmaa - holistiline nahaspetsialist - holistic skin coach

See niivõrd emotsionaalne ja stressi tekitav kogemus oli minu jaoks murdepunkt, mis avas mu silmad, et akne pole lihtsalt nahahoolduse küsimus, vaid peegeldus keha üldisest tasakaalust.  Mõistsin, kuidas kõik kehas on omavahel seotud. Toitumine, elustiil, emotsioonid ja füüsiline tervis.

See kogemus on olnud aluseks minu teekonnale kosmeetiku ja holistilise nahaspetsialistina, kelle eesmärk on aidata teistel saavutada terve ja puhas nahka, hoolitsedes nende eest tervikuna.

Eva tagasiside probleemsele nahale
phformula-noorte-näohooldus-tartus

Täna aitan naha vajadusi läbi keha terviklikult arvestava viisi nahaprobleemidest ka teistel üle saada lähtudes holistilisest kogu keha austavast ja terviklikust vaatepunktist. Olen siin, et toetada Sinu teekonda särava ja tervisliku naha poole.

Holistiline Akne Nahahooldusprogramm

Tundub, et oled proovinud juba kõike? Sa pole üksi. Akne on mõjutatud toitumise, elustiili ja nahahoolduse kombinatsioonist, mis on igaühele isiklik. Olen loonud holistilise akne teraapia, et lahendada aknet põhjustavad tasakaaluhäired Sinu kehas, tuues kaasa pikaajalisi muutusi sinu naha muredele. Vabane aknest loomulikult, tegeledes juurpõhjustega, et saavutada pikaajaline ja püsiv tulemus.

KUI SA ALUSTAD HOLISTILISE AKNE TERAAPIAGA…

🖤 Teekond terve ja särava naha suunas algab akne sümptomite juurpõhjuste väljaselgitamisega. 

🖤 Saad teada, mis põhjustab sinu aknet ja saad tervikliku plaani akne selja taha jätmiseks. 

Holistiline Akne Nahahooldusprogramm

nahahooldusspetsialisti - kosmeetik Kaia Kardmaaga

90 min sessioon Zoomis 🖤  120 min sessioon Tartus Naturee Ilustuudios

Saad teada, mis põhjustab sinu aknet ja saad tervikliku plaani aknest vabanemiseks. Toitumise, elustiili ja nahahoolduse muudatused toovad tavaliselt kõige märgatavamaid tulemusi.


Holistilise Akne Teraapia viiakse läbi keskmiselt 6 sessioonina iga 3-4 nädala järel. Meie nahal on vaja aega paranemiseks ja muutuste loomiseks seestpoolt väljapoole. Aknest vabanemiseks pead olema pühendunud oma toitumise, elustiili ja nahahoolduse muudatustele.

LISAKS SAAD

Holistilise akne nahahooldusprogrammi kliendina juurdepääsu privaatsele tugigrupile, kus oled kogu teraapia kestvuse ja ka pärast seda toetatud holistilise nahaspetsialisti poolt püsivate tulemuste saavutamisel ja hoidmisel.

Holistiline Akne Nahahooldusprogramm on mõeldud

noorte-happehooldus-tartus

Holistiline Akne Nahahooldusprogramm
HINNAKIRI

Uue kliendi ESMANE sessioon

Veebipõhiselt Zoomis

90 min 99€

✅ Sinu akne juurpõhjuste kindlakstegemine

✅ Sinu keha spetsiifiliste akne põhjustajate välja selgitamine

✅ Hinnang nahahoolduse ja meigitoodetele

✅ Kohandatud nahahooldusrutiini loomine

✅ Toetav toitumise- ja elustiilinõustamine

Uue kliendi ESMANE sessioon

Tartus Naturee Ilustuudios

120 min 129€

✅ Sinu akne juurpõhjuste kindlakstegemine

✅ Sinu keha spetsiifiliste akne põhjustajate välja selgitamine

✅ Hinnang nahahoolduse ja meigitoodetele

✅ Kohandatud nahahooldusrutiini loomine

✅ Toetav toitumise- ja elustiilinõustamine

✅ Näohooldus pooride sügavpuhastusega

Korduv sessioon

Veebipõhiselt Zoomis

kuni 60 min 59€

Tervikliku nõustamisseansi käigus vaatame üle sinu edusammud, kohandame uuesti sinu eesmärke ja käsitleme takistusi. Nahahoolduse analüüs, toodete ülevaade ja sinu ilurutiini kohandamine kuuluvad samuti sinna. Võid küsida mis tahes küsimusi, mis on seotud naha, toitumise või toodetega.

✅ Nahahooldustoodete uurimine, selgitamine

✅ Nahahooldusrutiini uuendamine

✅ Toetav nõustamine

Korduv sessioon

Tartus Naturee Ilustuudios

90 min 89€

Tervikliku nõustamisseansi käigus vaatame üle sinu edusammud, kohandame uuesti sinu eesmärke ja käsitleme takistusi. Nahahoolduse analüüs, toodete ülevaade ja sinu ilurutiini kohandamine kuuluvad samuti sinna. Võid küsida mis tahes küsimusi, mis on seotud naha, toitumise või toodetega. Kohtumise juurde kuulub vastavalt naha vajadustele kohandatav näohooldus.

 

✅ Nahahooldustoodete uurimine, selgitamine

✅ Nahahooldusrutiini uuendamine

✅ Toetav nõustamine

✅ Näohooldus pooride sügavpuhastusega

Ene tagasiside

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine kohapeal sularahas ja pangakaardiga

Korduma kippuvad küsimused

On olemas kaks tüüpi aknet – toodete koostisainetest ehk nahahooldustoodete tõttu tekkinud akne ning hormonaalne. Tootepõhine akne tekib 120+ komedogeensest koostisosast nahahooldustoodetes ja meigitoodetes. Hormonaalne akne on põhjustatud kõrgetest androgeenhormoonide tasemetest, mis on tingitud meie kaasaegsest toitumisest ja eluviisist. Need käivitajad häirivad immuunsüsteemi ja põhjustavad hormonaalset tasakaalutust.

Paljud tunnevad, et nad on aknest vabanemiseks “kõike proovinud”. Minu erinevus seisneb nahahoolduse käsitlemises koos toitumise ja elustiiliga, mis on sageli akne tõelised juurpõhjused.

See läheb kaugemale ainult tootepõhisest lähenemisest, mis pakub parimal juhul ajutist akne leevendust. Kosmeetikuna ja holistilise nahaspetsialistina lahendab minu laiema vaatenurga meetod nii sisemisi kui ka välimisi tasakaaluhäireid, mis teeb naha korda pikemas perspektiivis püsivalt.

Ilumaailma jõudsin läbi oma laste sünni paindlikku tööajaga ettevõtjaks hakates. Olen Naturee Ilustuudio looja ja viimased 15+ aastat pühendanud ilumaailmale ning töötanud pikajaaliselt happehoolduste, akne ja nahapõletikega, mis toob mitmekesise kogemuse minu praktikasse.

Valitud eg on reserveeritud ainult Sinu jaoks. Austusest enda ja teiste klientide vastu palun anna meile piisavalt aega ümberplaneerimiseks või tühistamiseks.

Vähem kui 24-tunnise etteteatamisega kaasneb 50% teenustasu. Oma aja ümberplaneerimiseks või tühistamiseks helistage palun numbril +372 5539765.

Jah. Olenemata sellest, kas oled teises kohas saavutanud tulemused või mitte, nõuab minu holistiline lähenemine individuaalset keha ja naha koostöö mõistmist. Parima tulemuse jaoks on esmane põhjalik sessioon vajalik.

Enamus kliente ostab esimesel visiidil alustamiskomplekti hinnaga alates 85 eurot, mis sisaldab täielikku 1-2 kuu varu kõigest, mida vajate alustamiseks, välja arvatud päikesekaitse.

Sõltuvalt akne intensiivsusest, naha põletikku seisundist ja probleemi ulatusest võib hormonaalse tugevalt põletikulise akne korral keha toetamiseks mõeldud toodete maksumus lisaks nahahooldustoodetele olla 1.5€-4€ päevas.

Elustiili + nahahooldusprogrammi järgimine on edu saavutamiseks hädavajalik. Väga harvadel juhtudel ei pruugi nahk puhastuda neerupealiste probleemide tõttu või ei pruugi nahaprobleemide taga olla akne. Sellisel juhul soovitan külastada nahaarsti täiendavateks uuringuteks ja diagnoosiks. See on tavaliselt teada kolmanda visiidi ajaks, kui järgite kokkulepitud rutiini.

Nahk võib olla punane, kergelt õhetav ja paari päeva pärast kergelt kooruda (aga ei pruugi). Samal päeval pärast näohooldust ei soovita meikida. Palun ära mine kohe trenni, väldi higistamist ja kuuma dušši (soe dušš on okei!), ära mine aurusauna ega päevita. Need väikesed piirangud lasevad nahal paraneda.

Lühike vastus on umbes 3-4 kuud ehk ca 5-6 visiiti iga 3-4 nädala järel. Nahal on vaja aega paranemiseks, kehas tasakaalu taastamiseks ja kõigi tehtavate muudatuste omaksvõtmiseks. Samuti peame selle aja jooksul jälgima nahahooldusrežiimi ja seda vajadusel täiendama.

Pärast 6 visiiti soovitan hooldusvisiite iga 4, 6, 8 või 12 nädala järel, sõltuvalt kliendist ja naha seisukorrast.

Rasedatel naistel soovitatakse vältida tooteid, mis sisaldavad A vitamiini ja salitsüülhapet. Kõiki näohooldusi ja nahahooldusrutiine saan planeerida ilma nende toimeaineteta ehk hooldused ja tooted on rasedatele ohutud – aga palun rasedusest teada anda, et saaksin sellega arvestada.

Kindlasti. Kuigi akne on minu üks põhilisemaid valdkondi nahahoolduses, olen sama entusiastlik põletikuvastaste põhimõtete rakendamisel ka selliste nahprobleemide puhul nagu rosaatsea, ekseem, psoriaas, dermatiit, enneaegne vananemine, kuiv nahk ja palju muud. Kui koged põletikku, punetust ja/või üldist ärritust ning soovid holistilist lähenemist, siis oled oodatud!

Ma pole päris kindel. Praktikas on olnud raske saavutada soovitud tulemusi ilma sisemiste muutusteta. Kui oled siiski valmis proovima muudatusi tegema, näed kindlasti edusamme. Soovitan muudatusi, mis avaldavad kõige suuremat mõju, ja toetan nende elluviimisel ja nendega kohanemisel.

Vaid aknele soovitatud nahahooldustoodete kasutamine või näohoolduses käimine ei pruugi anda soovitud tulemust.

🅿️ Parkimine TASUTA “Naturee Ilustuudio” parkimiskohtadel
💳Teenuste eest tasumine kohapeal sularahas ja pangakaardiga

ITELLA SMARTPOST 2.95€

Tasuta transport tellimustele üle 50€

KIIRE POSTITAMINE

Kõik tooted kohe olemas

100% TURVALINE

Mugav pangalingiga tasumise võimalus