Püsimeigi koolitused algajatele ja juba tegutsevatele tehnikutele

Püsimeigi koolitused Tartus

Naturee Beauty OÜ pakub individuaalseid püsimeigi baasõppe kursuseid ja püsimeigialaseid täiendkoolitusi juba tegutsevatele tehnikutele. Püsimeigimeistri baas- ja täiendkoolitusel Tartus osaleb vaid üks õpilane korraga – garanteerime koolitaja 100% tähelepanu õpilasele, et kindlustada õpilasele tugev püsimeigialane teoreetiliste ja praktiliste teadmiste omandamine.

19092813 1391542670931966 4819803422808789721 o 800x296 1

Naturee Beauty OÜ pakub individuaalseid püsimeigi baasõppe kursuseid ja püsimeigialaseid täiendkoolitusi juba tegutsevatele tehnikutele.

Miks eelistada individuaalset püsimeigi baas- ja täiendkoolitust?

Püsimeigimeistri baas- ja täiendkoolitusel Tartus osaleb vaid üks õpilane korraga – garanteerime koolitaja 100% tähelepanu õpilasele, et kindlustada õpilasele tugev püsimeigialane teoreetiliste ja praktiliste teadmiste omandamine.

Kindlustame koolitusel osalejale tugeva teoreetiliste ja praktiliste teadmiste pagasi.

Meie kursused on koostanud Kaia Kardmaa (Vanari), kes on osalenud arvukatel täienduskoolitustel nii kodumaiste kui ka rahvusvaheliste püsimeigimeistrite juures – igapäevane aastatepikkune töö klientidega on aidanud lihvida koolitaja püsimeigitööde tulemused suurepäraseks. Meie püsimeigikoolitused on välja töötatud andmaks õpilasele maksimaalselt edasi kõiki koolitaja teoreetilisi ja praktilisi oskusi – et omandada praktilised oskused parima tulemuse saavutamiseks iga individuaalõppe läbinud õpilase jaoks.

Õpingud toimuvad kaasaegsetes tingimustes, koolitaja poolt on kõik koolitusel vajaminevaid tarvikuid ja soovi korral on võimalik soetada püsimeigi teostamiseks vajamineva aparatuuri ja tarvikutega stardikomplekti.

Püsimeigi baaskoolitus Tartus Naturee IlustuudiosPüsimeigi baaskursus Tartus

Soovid saada püsimeigi meistriks?

Hea püsimeigispetsialist ühendab endas kunstniku ja psühholoogi oskusi, matemaatilisi, füüsikalisi ning anatoomilisi teadmisi. Vähestes professionaalsetes valdkondades on ühendatud nii mitmed valdkonnad – sümmeetria ja proportsioonide tunnetamine, käte peenmotoorika ning kunstianne on eelduseks püsimeigi meistri ameti omandamiseks.

Püsimeigi meistri individuaalkoolitusel Tartus osaleb vaid üks õpilane korraga – garanteerime koolitaja 100% tähelepanu õpilasele, et kindlustada õpilasele tugev püsimeigialane teoreetiliste ja praktiliste teadmiste omandamine.

Miks eelistada püsimeigi individuaalset baaskoolitust?

  1. Tugev teoreetiliste ja praktiliste teadmiste pagas. Meie baaskursuse on koostanud Kaia Kardmaa (Vanari), kes on osalenud arvukatel täienduskoolitustel nii kodumaiste kui ka rahvusvaheliste püsimeigimeistrite juures – igapäevane aastatepikkune töö klientidega on aidanud lihvida koolitaja püsimeigitööde tulemused suurepäraseks. Käesolev baaskoolitus on välja töötatud andmaks õpilasele maksimaalselt edasi kõiki koolitaja teoreetilisi ja praktilisi oskusi – et omandada praktilised oskused parima tulemuse saavutamiseks iga individuaalõppe läbinud õpilase jaoks.

  2. Õpingud toimuvad individuaalõppe vormis kaasaegsetes tingimustes, koolitaja pakub enda poolt kõiki koolitusmaterjale ja juhendab õpilast püsimeigiaparaadi ja – tarvikute soetamisel tulevikus.

  3. Koolitaja väljakujunenud tehnikate abil aidatakse kujundada õpilasele välja tema enda „käekiri”, mis aitab talle tulevikus tugevat kliendibaasi üles ehitada.

 

KOOLITUSTE HINNAKIRI

Meie koolitaja kvalifikatsioon

Meie baas- ja täiendkursused on koostanud Kaia Kardmaa (Vanari), kes on osalenud arvukatel täienduskoolitustel nii kodumaiste kui ka rahvusvaheliste püsimeigimeistrite juures – igapäevane aastatepikkune töö klientidega on aidanud lihvida koolitaja püsimeigitööde tulemused suurepäraseks. Koolitused on välja töötatud andmaks õpilasele maksimaalselt edasi kõiki koolitaja teoreetilisi ja praktilisi oskusi – et omandada praktilised oskused parima tulemuse saavutamiseks iga individuaalõppe läbinud õpilase jaoks.

Püsimeigimeister-koolitaja Kaia läbitud koolitused:

2018 Püsimeigi täiendkoolitus “Lips and Eyeliner”  Anna Dixon

2017 Rahvusvahelisel püsimeigikonverentsil osalemine “New Wave 2017” 06.05-07.05.2017.a Tallinn

Konverentsi raames osalemine järgmistes meistriklassides:

SVIATOSLAV OTCHENASH Eyebrows Magic combined

ALEKSANDRA SHEFER Huulte filosoofia

OLGA SUGAKOVA Silmalaug “Sametine pilk”

DMITRY TATUAJEV Lainerijoon hajutamisega.

VALIDA MAMEDOVA NUDE Lips

EKATERINA SELEZNEVA Microblading’u modernsed tehnikad

2017 Püsimeigi meistriklass “ABC Advance Brow Creation Course” Nataliya Yeremenko (Eesti)

2017 Püsimeigi meistriklass “Secrets of Hyper-Realistic PMU FLUFFY EYEBROWS technique” Nataliya Yeremenko (Eesti)

2017 Püsimeigi täiendkoolitus “Eeyebrows Permanent Make-up” Anna Dixon

2017 Püsimeigi täiendkoolitus “Tattooing Living Color” The Science of Pigments, Identifying Skin Undertones and Color Corrections. Teryn Darling (USA)

2017 Püsimeigi täiendkoolitus “Stretch-niques™Will Anthony (USA)

2016 Püsimeigi meistriklass “permanent makeup of eyes “Arcobaleno”” hajutustehnikas püsimeik silmadele – koolitaja E.V.Borovaya (Venemaa)

2016 Püsimeigi meistriklass “Candy Lips” akvarelltehnikas huulte püsimeik – koolitaja E.V.Borovaya (Venemaa)

2016 Püsimeigi ja tätoveeringute lasereemaldamise meistriklass – Tattoo Removal with Laser – koolitaja Olga Kravchenko

2016 Püsimeigi meistriklass “Casual Eyeliner” Hajutusega silmalainer – koolitaja Oksana Martynenko

2016 Püsimeigi meistriklass “Natural Eye Makeup” – Loomulik püsimeik silmadele – koolitaja Svetlana Ganza

2016 Püsimeigi eemaldamine Rejuvi meetodil – koolitaja Julia Saar

2016 Püsimeigi meistriklass “Lacy Eyebrows” Ideal hair stroke secrets – koolitaja Julia Winner (Venemaa)

2016 Püsimeigi meistriklass “Two Days Ultra Realistic Eyebrows Master Class”  Koolitajad Ennio Orsini ja Oksana Martynenko

2015 Püsimeik kulmudele, huultele, silmadele – TM Koolituskeskus, koolitaja Merilin Markov–Valm

2015 Microblading Phibrows Branko Babic Microblading Academy koolitaja Branco Babic

2015 Käsitehnikas püsimeigi baaskoolitus, Microblading – Hand Method (Permanent Master, Läti)