Hoolitsetud käed ja jalad kaunistavad igaüht

Maniküür ja pediküür Tartus

Kaunilt hoolitsetud käed ja küüned on iga naise uhkuseks ja säravaks visiitkaardiks, mis ei jää märkamatuks mitte kellelegi! Pakume Tartus maniküüri ja pediküüri ülikvaliteetse E.mi geellakiga – viimane sobib ideaalselt kiire elutempoga inimestele ja neile, kelle küüntel lakk peal püsida ei taha ning kipub kiiresti maha kooruma.

 

emi geellakk - maniküür ja pediküür geellakiga tartusHoolitsetud käed ja küüned on iga naise uhkuseks ja säravaks visiitkaardiks, mis ei jää märkamatuks mitte kellelegi! Pakume Tartus maniküüri ja pediküüri geellakiga, mida tuntakse ka püsilakina.

Geellakk on mugav lahendus, kui soovitakse loomulikku maniküüri, mis ei vaja iganädalast värvivärskendust. Geellakiga oma küüne kuju ei muudeta ega pikendata vms, kaunistatakse vaid oma loomulik küüs.

Geellakid erinevad tavalisest värvilakist oma püsivuse ja ka pigmendi poolest. Värvid on geellakkidel hästi selged, kaunid ja pilkupüüdvad ja püsivus 2-3 nädalat. Geellakk tuleb eemaldada salongis või osta spetsiaalne vahend, millega lakk kodus ettevaatlikult, et mitte küünepinda kahjustada eemaldada. Ise väljakasvanud geellakki maha rebides võib küüneplaati kahjustada.

Maniküüri ja pediküüri hooldustel kasutame vaid kvaliteetsarjade tooteid, mis on enda tõhusust ja tulemusi pikaajaliselt tõestanud – geellakkimisel kasutame E.Mi geellakke. Teid teenindavad pikaajaliste kogemustega kosmeetikud.

 

Maniküüri või pediküüri geellakiga teeme klassikalise ühetoonilise värvimisega,

küünemaalinguid ega prantsuse maniküüri teenusena ei paku.

HINNAKIRI

Maniküür ilma lakkimiseta 15€
Maniküür esmase geellakkimisega 25€
Maniküür geellaki värskendamisega 30€
Geellaki (püsilaki) eemaldamine ilma maniküürita 15€
Pediküür ilma lakkimiseta 25€
Pediküür koos värvilakkimisega 35€
Pediküür esmase geellakkimisega 40€
Pediküür geellaki värskendamisega 45€
Geellaki (püsilaki) eemaldamine ilma pediküürita 20€