Siidiselt sile ja tüütute karvakesteta nahk kaunistab iga naist

Brasiilia bikiini depilatsioon Tartus

Depilatsioon on iseenesest lihtne karvade eemaldamise protseduur, kergesti kättesaadav ja üks soodsamaid meetodeid soovimatutest karvakestest vabanemiseks. Brasiilia bikiini depilatsioon ehk brasiilia vahatamine on kahtlemata üks intiimsemaid protseduure meie Tartu ilusalongis. Brasiilia depilatsiooni korral eemaldatakse bikiinipiirkonnast kõik karvad.

 

brasiilia bikiini depilatsioon ehk brasiilia vahatamine Tartu kesklinnas Naturee IlustuudiosSile ja tüütute karvakesteta nahk teeb iga naise kaunimaks. Sõltuvalt kehapiirkonnast kasutatakse erinevaid vahasid, mis arvestavad  nahapiirkondade tundlikkust, seetõttu on depilatsioon intiimpiirkonnas ja ka teistes õrnades piirkondades ohutu.

Depilatsiooni eelistatakse raseerimisele eelkõige püsiva tulemuse tõttu – kui raseerides püsib nahk sile vaid paar päeva, siis depilatsiooniga saavutatud karvavaba tulemus püsib keskmiselt kuni 3 nädalat . Regulaarselt depileerides muutuvad kasvavad karvakesed nõrgemaks ja nende kasv aeglustub.

Depilatsiooni tulles võiksid karvad olla 5-6 mm pikkused, viimasest raseerimisest peaks olema möödunud ligikaudu 2 nädalat (soovituslikult). Selleks, et protseduur mööduks võimalikult kiiresti ja mugavalt tasub brasiilia depilatsiooni tulla pigem veidi pikemate kui lühemate karvadega, sest vajadusel piirab kosmeetik karvakesi lühemaks.

Esmakordselt brasiilia bikiini depilatsiooni tulles varu aega ca 30min, kuid iga järgneva korraga vahatamise aeg lüheneb. Korduva brasiilia vahatamise korral tuleks arvestada ca 15-20 minutiga. Protseduuri soovitame korrata ca 3-4 nädala järgselt. Parim aeg brasiilia vahatamiseks on pärast menstruatsiooni – siis on nahk enamasti kõige vähem tundlik.

gigi depilatsioon Tartus brasiilia bikiiniBrasiilia bikiini vahatamine

Brasiilia bikiini depilatsioonil kasutame GiGi ja Lycon spetsiaalset kõvavaha – enne vahatamist puhastatakse nahk spetsiaaalse õliga, mis kindlustab selle, et vaha kinnitub vaid karvakeste, mitte naha külge. Kõvavaha sulamistemperatuur on üsna madal ja see tahkub nahale kandes kiiresti, nii ei teki brasiilia depilatsiooni kõvavahaga kunagi liigset kuumatunnet ja nahaärritus ja depilatsioonijärgne punetus on tänu vaid karvadega haakumisele minimaalne.

Vaha nahalt eemaldamisel ei kasutata kõvavaha puhul tavaliselt depilatsioonipabereid, vaid vaha tõmmatakse ära siis kui vahariba on tahkunud – sellest ka nimetus “kõvavaha”. Vahatamise lõpetuseks rahustatakse nahk spetsiaalse niisutava kreemiga.

 

Brasiilia bikiinipiirkonna vahatamise meelespea

Ole puhas! Soovi korral saad enne protseduuri end ka salongis kohapeal niiskete salvrättidega värskendada!

Menstruatsiooni ajal võib bikiinipiirkonda vahatada, kuid kasuta tampooni! Arvestada tasub vaid sellega, et menstruatsiooni ajal võib intiimpiirkond olla tundlikum kui tavaliselt. Kui võimalik, ära kanna depilatsiooni tulles sünteetilisest materjalist stringe või pitsilisi püksikuid, kuna need võivad traumeeritud nahka ärritada.

Brasiilia vahatamise järgne nahahooldus

Sissekasvanud karvakeste vältimiseks soovitame bikiinipiirkonda regulaarselt koorida – vähemalt 1-2 korda nädalas, eriti pöörata sellele tähelepanu vahetult pärast vahatamist ajal, mil karvakesed uuesti kasvama hakkavad, et muuta karval nahapinnale jõudmine lihtsamaks. Kindlasti niisuta nahka iga päev, et nahk püsiks elastne.

Ära raseeri kodus žiletiga brasiilia vahatamise vahepeal, kuna karvad kasvavad taas tugevamaks ja tumedamaks. Kui karvanääpsu on tekkinud põletik (punetav, valulik sõlm), ära puutu mustade kätega ega traumeeri seda. Kasuta spetsiaalseid vahendeid, nt põletikuvastaseid ja kuivatavaid tooteid (küsi lisa oma kosmeetikult).

Ürita vältida liibuvaid pükse, solaariumit, kokkupuudet päikesega, saunaskäimist ja higistamist vähemalt 24 tundi pärast vahatamist.

HINNAKIRI

3in1: Brasiilia + sääred + kaenlaalused 65€
3in1: Brasiilia + terved jalad+ kaenlaalused 75€
Brasiilia bikiini naistele (esmane) 45€
Brasiilia bikiini naistele (püsikliendile) 40€
Bikiin 25€

Hinnakiri alates 1. aprillist 2023.a

3in1: brasiilia + SÄÄRED + kaenlaalused 75€

3in1: brasiilia + TERVED JALAD + kaenlaalused 85€

 

brasiilia bikiini naistele (esmane) 55€

brasiilia bikiini naistele (püsikliendile) 50€

bikiin 35€