Siidiselt sile ja tüütute karvakesteta nahk kaunistab iga naist

Depilatsioon Tartus

Depilatsioon on iseenesest lihtne karvade eemaldamise protseduur, kergesti kättesaadav ja üks soodsamaid meetodeid soovimatutest karvakestest vabanemiseks. Pärast depilatsiooni tunneb naine end hoolitsetult ja enesekindlalt, tulemus püsib kaunis nädalaid.

 

Sile ja tüütute karvakesteta nahk teeb iga naise kaunimaks. Karvu võib eemaldada igalt kehapiirkonnalt – kätelt, jalgadelt, näolt, kaenlaalustelt või bikiinipiirkonnast. Sõltuvalt kehapiirkonnast kasutame erinevaid vahasid, mis arvestavad erinevate nahapiirkondade tundlikkust, seetõttu on depilatsioon ka intiimpiirkonnas ja ka teistes õrnades piirkondades ohutu.

Depilatsiooni eelistatakse raseerimisele eelkõige püsiva tulemuse tõttu – kui raseerides püsib nahk sile vaid paar päeva, siis depilatsiooniga saavutatud karvavaba tulemus püsib keskmiselt kuni 3 nädalat (bikiinipiirkonnas 2-3, jalgadel isegi 3-4 nädalat). Regulaarselt depileerides muutuvad kasvavad karvakesed nõrgemaks ja nende kasv aeglustub.

gigi depilatsioon Tartus brasiilia bikiiniBrasiilia bikiini vahatamine

Brasiilia bikiini depilatsioonil kasutame GiGi kõvavaha – enne vahatamist puhastatakse nahk spetsiaaalse õliga ning kantakse nahale talk, mis kindlustab selle, et vaha kinnitub vaid karvakeste, mitte naha külge. Kõvavaha sulamistemperatuur on üsna madal ja see tahkub nahale kandes kiiresti, nii ei teki GiGi kõvavahaga kunagi liigset kuumatunnet ja nahaärritus ja depilatsioonijärgne punetus on tänu vaid karvadega haakumisele minimaalne.

Vaha nahalt eemaldamisel ei kasutata depilatsioonipabereid, vaid vaha tõmmatakse ära siis kui vahariba on tahkunud – sellest ka nimetus “kõvavaha”. Vahatamise lõpetuseks rahustatakse nahk spetsiaalse niisutava kreemiga.

Sugaring käsitehnikas suhkrudepilatsioon

Suhkruga karvaeemalduses saadakse suhkru ja õige tehnika abil eemaldatud lisaks karvadele ka elutud naharakud. Tulemuseks terve, pehme ja karvadeta nahk. Sugaring sobib kõikidele naha- ja karvatüüpidele. Suhkrupastaga käsitehnikas depilatsiooni abil on võimalik eemaldada ka väga lühikesed ja sissekasvanud karvakesed. Sellise depilatsiooni tulemuseks on siidine ja sile nahk pikaks ajaks.

Pandhy`s sugaring – see on kaasaegne versioon sajandite vanusest suhkrusegust „Kleopatra Kuld“. Pandhy`s suhkrupasta ei sisalda sidrunimahla ega teisi happeid, mis omakorda vähendavad pasta elastsust. Suhkruvaha on 100% naturaalne ja sisaldab ainult vett ja suhkrut, seega ilma igasuguste keemiliste lisanditeta.

HINNAKIRI

3in1: Brasiilia + sääred + kaenlaalused 50€
3in1: Brasiilia + terved jalad+ kaenlaalused 60€
Brasiilia bikiini naistele (esmane) 35€
Brasiilia bikiini naistele (püsikliendile) 30€
Bikiin 20€
Terved jalad 30€
Sääred 20€
Reied 20€
Käed (küünarnukini) 15€
Terved käed 20€
Kõht 15€
Selg 25€
Kaenlaalused 10€
Lõug 10€
Ülahuul 5€

SUHKRUDEPILATSIOON KÄSITEHNIKAS

Brasiilia bikiini naistele (esmane) 40€
Brasiilia bikiini naistele (püsikliendile) 35€
Bikiin 25€
Kaenlaalused 12€
Lõug 10€
Ülahuul 5€