Siidiselt sile ja tüütute karvakesteta nahk kaunistab iga naist

Depilatsioon Tartus

Depilatsioon on iseenesest lihtne karvade eemaldamise protseduur, kergesti kättesaadav ja üks soodsamaid meetodeid soovimatutest karvakestest vabanemiseks. Pärast depilatsiooni tunneb naine end hoolitsetult ja enesekindlalt, tulemus püsib kaunis nädalaid.

 

Sile ja tüütute karvakesteta nahk teeb iga naise kaunimaks. Karvu võib eemaldada igalt kehapiirkonnalt – kätelt, jalgadelt, näolt, kaenlaalustelt või bikiinipiirkonnast. Sõltuvalt kehapiirkonnast kasutame erinevaid vahasid, mis arvestavad erinevate nahapiirkondade tundlikkust, seetõttu on depilatsioon ka intiimpiirkonnas ja ka teistes õrnades piirkondades ohutu.

Depilatsiooni eelistatakse raseerimisele eelkõige püsiva tulemuse tõttu – kui raseerides püsib nahk sile vaid paar päeva, siis depilatsiooniga saavutatud karvavaba tulemus püsib keskmiselt kuni 3 nädalat (bikiinipiirkonnas 2-3, jalgadel isegi 3-4 nädalat). Regulaarselt depileerides muutuvad kasvavad karvakesed nõrgemaks ja nende kasv aeglustub.

gigi depilatsioon Tartus brasiilia bikiiniBrasiilia bikiini vahatamine

Brasiilia bikiini depilatsioonil kasutame Lycon ja GiGi kõvavaha – enne vahatamist puhastatakse nahk spetsiaaalse õliga ning kantakse nahale talk, mis kindlustab selle, et vaha kinnitub vaid karvakeste, mitte naha külge. Kõvavaha sulamistemperatuur on üsna madal ja see tahkub nahale kandes kiiresti, nii ei teki  kõvavahaga kunagi liigset kuumatunnet ja nahaärritus ja depilatsioonijärgne punetus on tänu vaid karvadega haakumisele minimaalne.

Vaha nahalt eemaldamisel ei kasutata depilatsioonipabereid, vaid vaha tõmmatakse ära siis kui vahariba on tahkunud – sellest ka nimetus “kõvavaha”. Vahatamise lõpetuseks rahustatakse nahk spetsiaalse niisutava kreemiga.

HINNAKIRI

3in1: Brasiilia + sääred + kaenlaalused 65€
3in1: Brasiilia + terved jalad+ kaenlaalused 75€
Brasiilia bikiini naistele (esmane) 45€
Brasiilia bikiini naistele (püsikliendile) 40€
Bikiin 25€
Terved jalad 30€
Sääred 20€
Reied 20€
Käed (küünarnukini) 15€
Terved käed 20€
Kõhu- ja rinnapiirkond 30€
Selg 30€
Kaenlaalused 10€
Lõug 10€
Ülahuul 5€

Hinnakiri alates 1. aprillist 2023.a

3in1: brasiilia + SÄÄRED + kaenlaalused 75€
3in1: brasiilia + TERVED JALAD + kaenlaalused 85€

 

brasiilia bikiini naistele (esmane) 55€
brasiilia bikiini naistele (püsikliendile) 50€
bikiini 35€

terved jalad 50€
sääred 25€
reied 30€

käed (küünarnukini) 20€
terved käed 25€
kõhu- ja rinnapiirkond 35€
selg 50€

kaenlaalused 15€
lõug 15€
ülahuul 10€