hea laste juuksur Tartus

Laste juuksur

Lapsega koostööd valdava juuksuri leidmine on põnev väljakutse kõikidele lapsevanematele. Meie pikaajalise kogemusega sõbralikud juuksurid töötavad kiiresti ja suudavad ka veidi ringi uudistava põnniga hakkama saada.

Otsid Tartus head laste juuksurit? Meie ilustuudios töötavad pikaajalise kogemusega juuksur-stilistid, kelle kätetööd võib julgelt usaldada. Pingutame igapäevaselt ka kõige pisemate klientide ja nende vanemate ootuste täitmise nimel.

Mida oodata juuksurisse tulles

Kohapeal selgitame välja päris pisikeste külastajate puhul ema-isa ootused ning veidi suuremate laste puhul juba nende endi soovid juukselõikuseks – kui on täpselt teada, milline võiks juukselõikus välja näha, siis võib julgelt stiilinäitena võtta kaasa pilti. Kohapeal saame siis anda juba täpsemaid soovitusi, kas ja kuidas saab lõpptulemus ootustele vastata arvestades lapse püsivust juukselõikuse ajal, tema näokuju, juuste eripärasid arvesse võttes jms. Oluline on oma juuksuriga suhtlemine, pingutame koos, et leida koostöös võimalik parim tulemus!

Peresõbralik juuksur

Pisikestele külastajatele on salongis spetsiaalsed lisaistmed, mida kasutatakse tavalise klienditooli peal – nii saab laps olla “päris juuksuris” just nagu tema vanemad. Täna pikaajalisele töökogemusele töötavad juuksurid kiiresti ja saavad üldjuhul hakkama ka veidi rahutumale lapsele juukselõikuse tegemisega. Kindlasti tasub esimestel juuksurikülastustel väikelapsega enne juuksurisse tulekut läbi mängida ja arutada, milline on juuksuri töökoht ja kuidas võiks juuksurisalongi külastus kulgeda. Nii on lapsele juuksuris lihtsam mõista enda ja juuksuri rolli 🙂 Jonnihoos lapsega on ka kõige suuremate kogemustega juuksuril keeruline kontakti saavutada, st tasub juuksuri külastus planeerida kellaajale, kus laps on heatujuline ja mitte liiga väsinud.

Pisipõnnidest, kes oma vanema tähelepanu kogu külastuse ajal vajavad, veidi suurematele lastele ja mänguhuvilistele on salongis kasutamiseks joonistamistarvikud, värviraamatud, pusled jms, kui multikatest vms meelelahutusest enda või vanema telefonis / tahvelarvutis ära väsitakse.

Hinnakiri

Laste juukselõikus (kuni 10.a) 20€

Tuka piiramine 10€

Tuka kujundamine 15€

Kergemad patsid ja punutised lastele 20€